Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?

[es] :: Muzička produkcija :: Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?

[ Pregleda: 6009 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

banditi
Mihajlo Ristic
US

Član broj: 51381
Poruke: 108
80.93.234.*

Sajt: www.site.com


Profil

icon Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?30.08.2005. u 21:50 - pre 226 meseci
Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor za pocetnike ?
More informations : http://www.musik-service.de/Pr...ixer/Stanton_Final_Scratch.htm

Unknown/SickCommunity crew.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?31.08.2005. u 11:37 - pre 226 meseci
Vidi:

Citat:
Stanton Final Scratch
Use turntables and vinyl records to control digital audio files, MP3


dalje:

Citat:
FS v1.1 brings a whole new level of performance and flexibility for DJs looking to mix their digital files with hands-on, vinyl-style techniques. The future of digital DJing is literally at your fingertips.


.. a sve to znači da je to proizvod za tačno određenu grupu korisnika. Ti mi do sada nisi ličio na DJ-a, ili se varam?

Pozdrav!


 
Odgovor na temu

Illiron
Miloš Hadžić
Beograd

Član broj: 210
Poruke: 431
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?31.08.2005. u 13:56 - pre 226 meseci
Citat:
banditi: Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor za pocetnike ?
More informations : http://www.musik-service.de/Pr...ixer/Stanton_Final_Scratch.htm

Unknown/SickCommunity crew.


Ako imas dva gramofona i mixer onda je to vrhunska stvar za pocetnike...

Za Serato Scratch kazu da je jos bolja stvar od FS-a - http://www.serato.com/products/scratchlive/

A ako nemas onda ima onaj kontroler za traktor koji simulira sve to, cek da nadjem...

http://europe.hercules.com/showpage.php?b=0&p=87&f=1
 
Odgovor na temu

Partyk
Student
Hrvatska

Član broj: 8316
Poruke: 16
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?01.09.2005. u 09:50 - pre 226 meseci
apsolutno,ovo ljeto sam vidio par dj da ga koriste.posto sam se prije bavio time i svirao sam fsu,nisam bio zadovoljan zbog latencije koju je fs ima pa tako dosta puta umiksas stvari te one "pobjegnu" bez razloga.

Ako si pocetnik i zelis nauciti miksati najbolje rjesenje ti je uzeti neki dual cd plejer npr.numark i neku mixetu na dva kanala.Gramofone ti ne bih preporucio jer ploce kostaju a kod nas nema djabe ni kod stare babe.
Fs predstavlja dobar izbor ali pomocu njega tesko da ces nauciti osnove jer ima automatski sync koji ti odmah podesi brzine i ti nista drugo ne trebas raditi.Alternativa njemu ti je traktor(ujedno i softver od fs ti je neka okrljastena verzija traktora koju proizvodi native instruments),ako nemas novaca uzmi traktor,miksetu,i neku 5.1 zvucnu karticu i zabava moze poceti.
 
Odgovor na temu

Ni ten ichi ryu

Član broj: 4489
Poruke: 2043
*.dsl.snfc21.pacbell.net.



+1 Profil

icon Re: Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?01.09.2005. u 16:30 - pre 226 meseci
ma sve je to obsolete, kad može sa ipodima - www.numark.com (iDj)
FBzP
 
Odgovor na temu

Illiron
Miloš Hadžić
Beograd

Član broj: 210
Poruke: 431
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?01.09.2005. u 18:11 - pre 226 meseci
Ja mislim da ako je decko ikad pipnuo ploce dok se obrcu zna o cemu se radi i u kom pravcu treba da krene :) *wink* *wink*
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?01.09.2005. u 18:28 - pre 226 meseci
yep. Rane/Serato Scratch Live je nova pomama. svi koji su ga probali kazu da je korak ispred FS.

Richie Hawtin je presao sa FS na Rane npr.
 
Odgovor na temu

Partyk
Student
Hrvatska

Član broj: 8316
Poruke: 16
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?02.09.2005. u 09:24 - pre 226 meseci
Citat:
ma sve je to obsolete, kad može sa ipodima - www.numark.com (iDj)


ja nigdje nisam primjetio pitch?mozda dolazi off_beat miksanje u modu pa to vise nije potrebno

[Ovu poruku je menjao Partyk dana 02.09.2005. u 10:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

petkozaric
Beograde

Član broj: 62236
Poruke: 98
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?26.08.2006. u 11:45 - pre 214 meseci
Evo juce je u Centru Sava bas Richie Hawtin koji je izmislio Final Scratch presao sa Stenton na Serato Rane >>>>
CAM/CAM
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.bulldogdsl.com.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?30.08.2006. u 14:28 - pre 214 meseci
yes, upravo to sam ja rekao pre tacno godinu dana, tri posta iznad. kada je ovaj topic i zvanicno zamro, tako da ako nemamo vise argumenata za raspravu, ne moramo da postujemo :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Da li je FINAL SCRATCH pravi izbor?

[ Pregleda: 6009 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.