Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da nadjem stan u BG za izdavanje?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako da nadjem stan u BG za izdavanje?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 23793 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nix
Nikola Andrejic
Beograd

Član broj: 14172
Poruke: 178
*.fiberop.matgnet.com.



Profil

icon Re: Kako da nadjem stan u BG za izdavanje?24.10.2005. u 17:40 - pre 225 meseci
Strasno sta se sve izdaje po Beogradu to je "cinjenica"
U ovo vreme tesko je naci nesto normalno.
Ja sam trazio ovih dana, obisao par stanova...sta da Vam kazem..."tiha jeza"...
Velika je navala.

Trazim za druga studenta,njemu treba...ako neko zna neku "normalnu"
garsonjeru,stan...
100-150.Eur sa Ktv zbog interneta...slobodno sve ponude na pp,mail...
Hvala.
Puno pozdrava od NIX-a !!!
 
Odgovor na temu

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
*.wig.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Kako da nadjem stan u BG za izdavanje?14.09.2007. u 14:42 - pre 202 meseci
Juče mi je drugarica prodala extra foru... a ja vam je prenosim... vrlo je jednostavno.

Olovku u ruke i Halo-oglase. Zaokruži sve stanove koji te interesuju. Zovi u 21h, znači uveče (nije previše kasno). Ako se niko ne javlja, ili je mob isključen, ili se javlja bilo kakva vrsta tel sekretarice sa bilo kakvom porukom, precrtaj stan sa spiska... izdaje ga agencija. Agencije ne rade uveče, na fixni se javlja fax, a na mobilni tel. sekretarica ili je nedostupan...
Oni koji se JAVE, znači da su obični ljudi koji izdaju (svoj) stan bez posrednika.

Njoj je fora upalila, a nadam se da će i vama.
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.rcub.bg.ac.yu.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: Kako da nadjem stan u BG za izdavanje?14.09.2007. u 14:44 - pre 202 meseci
http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?page=16 :)
 
Odgovor na temu

zraj
BG

Član broj: 106234
Poruke: 386



+3 Profil

icon Re: Kako da nadjem stan u BG za izdavanje?09.11.2007. u 19:37 - pre 200 meseci
Ako postoji korektna ponuda za namestenu - urednu garsonjeru ili stan sa 2 odvojene sobe sa cg, molim poslati na pp.
Hvala unapred!
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Kako da nadjem stan u BG za izdavanje?11.11.2007. u 19:11 - pre 200 meseci
Sto se tice agencija, idite iskljucivo preko onih koji rade po realizaciji (ukoliko to mozete sebi da priustite)
Savet- Ukucajte u nekom pretrazivacu "izdavanje stanova u beogradu" i dobicete na prvoj, drugoj strani nekoliko agencija koje rade po realizaciji, izaberite neku kojoj je sajt redovno apdejtovan i eto...

Inace, kako je neko vec rekao, stanovi ispod 200 Eura u Beogradu ne postoje! To su samo navlake agencija koje uzimaju clanarinu- NIKAKO NE DAJITE NOVAC UNAPRED - TO I NISU REGISTROVANE AGENCIJE VEC CISTI PREVARANTI, (cak sam cuo i da se predstavljaju i kao NEVLADINE ORGANIZACIJE?!?)
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

chika spec

Član broj: 143399
Poruke: 31
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Kako da nadjem stan u BG za izdavanje?11.11.2007. u 20:25 - pre 200 meseci
Ima kod mene u zgradi dvoiposoban nenameshten.Pa ko voli nek izvoli.Detalji preko PP-a.
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.pharmacy.bg.ac.yu.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: Kako da nadjem stan u BG za izdavanje?12.11.2007. u 15:39 - pre 200 meseci
Citat:
etjen: Sto se tice agencija, idite iskljucivo preko onih koji rade po realizaciji (ukoliko to mozete sebi da priustite)
Savet- Ukucajte u nekom pretrazivacu "izdavanje stanova u beogradu" i dobicete na prvoj, drugoj strani nekoliko agencija koje rade po realizaciji, izaberite neku kojoj je sajt redovno apdejtovan i eto...

Inace, kako je neko vec rekao, stanovi ispod 200 Eura u Beogradu ne postoje! To su samo navlake agencija koje uzimaju clanarinu- NIKAKO NE DAJITE NOVAC UNAPRED - TO I NISU REGISTROVANE AGENCIJE VEC CISTI PREVARANTI, (cak sam cuo i da se predstavljaju i kao NEVLADINE ORGANIZACIJE?!?)

Te po realizaciji uzimaju po min 50% od krije
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Kako da nadjem stan u BG za izdavanje?12.11.2007. u 17:25 - pre 200 meseci
Uzimaju, zato i kazem ko moze sebi da priusti. U svakom slucaju ne naplate ti za dz.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako da nadjem stan u BG za izdavanje?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 23793 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.