Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

potrebni su mi pitanja iz masinskih materijala za pismeni deo ispita za prvu godinu,sto prije!!!

[es] :: Vodič za učenje :: potrebni su mi pitanja iz masinskih materijala za pismeni deo ispita za prvu godinu,sto prije!!!

[ Pregleda: 3055 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

borki

Član broj: 69012
Poruke: 1
194.106.175.*



Profil

icon potrebni su mi pitanja iz masinskih materijala za pismeni deo ispita za prvu godinu,sto prije!!!26.09.2005. u 12:42 - pre 226 meseci
Cao!

Potrebna mi je pomoc za pismeni deo iz masinskih materijala,trebaju mi pitanja sa dosadasnjih pismenih ispita iz mateijala-septembarski 2005,julski 2005,junski 2005 rok,pa cak bi mi dobro dosli i rokovi iz prethodnih godina!

Hitno mi je potrebno jer imam pismeni deo ispita u utorak,to jeste sutra u 4 sata i od ovog ispita mi zavisi uslov!Pa ako bi mi neko htio izaci u susret i dao mi pitanja ili bar da me uputi gde bi mogao da ih nabavim,bio bih mu zahvalan!? (kod asistenata,nema srece,vec sam bio i nedaju!)

Ako moze sto prije to bolje,da bi mogao da ih proradim do utorka.

Tek sam sada postavio ovo pitanje posto sam tek sada saznao za ovaj forum,pa ako bi neko htio da mi izade u susret bio bih mu zahvalan,da mi postavi pitanja na forum ili posalje na mail [email protected] do sutra oko 2 sata ili jos bolje do veceras!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: potrebni su mi pitanja iz masinskih materijala za pismeni deo ispita za prvu godinu,sto prije!!!

[ Pregleda: 3055 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.