Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

wireless usb sa biquad antenom do rutera sa WAN priljučkom

[es] :: Wireless :: wireless usb sa biquad antenom do rutera sa WAN priljučkom

[ Pregleda: 3602 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

banez
Bane Zaklan
Novi Sad

Član broj: 69126
Poruke: 3
*.sbb.co.yu.



Profil

icon wireless usb sa biquad antenom do rutera sa WAN priljučkom27.09.2005. u 10:10 - pre 226 meseci

Imam USB wireless adapter prepravljen da ima biquad antenu, za eksternu montažu.

Hteo bih da ga povezem na pheenet wan router/4-port switch.

Znam da od prilike treba jedna mašina između, sa dve lan kartice i nekim win ili linux rešenjem, ali ne znam kako se to podešava niti dali se isplati maltretiranje...

Jel ima tu neko hardversko rešenje?

Ima li negde detaljna uputstva kako treba da se ta "između" mašina podesi?

Bane
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: wireless usb sa biquad antenom do rutera sa WAN priljučkom27.09.2005. u 13:14 - pre 226 meseci
Treba ti jedan racunar koji ima jednu mreznu kartiu u USB prikljucak. Zbog USB-a, mislim da si osudjen an Windwos platformu. Kada vec to pravis onda od tog racunara napravi kompletan ruter, pa ti ne treba poseban uredjaj za tu namenu.

Medjutim, sve to izgleda prilicno komplikovano. Pojednotavio bi stvar ako bi taj USB uredjaj zamenio nekim AP u klijent rezimu koji ima UTP prikljucak.
 
Odgovor na temu

lazar2001

Član broj: 21319
Poruke: 33
*.bg.wifi.vline.verat.net.



Profil

icon Re: wireless usb sa biquad antenom do rutera sa WAN priljučkom30.09.2005. u 14:52 - pre 226 meseci
Ako vec zelis izbeci USB onda ti Asus Wl-500g koji je istovremeno i AP i router radi posao. Cena mu je oko 65 e.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: wireless usb sa biquad antenom do rutera sa WAN priljučkom

[ Pregleda: 3602 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.