Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

McDonalds Specijal sladoled od cokolade sa gromuljicama!!!

elitemadzone.org :: MadZone :: McDonalds Specijal sladoled od cokolade sa gromuljicama!!!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11021 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
93.86.78.*



+3 Profil

icon Re: McDonalds Specijal sladoled od cokolade sa gromuljicama!!!19.10.2008. u 13:47 - pre 189 meseci
tooo bato "digao" si temu staru 2godine....al ipak nisi u TOp10 dizaca....ima i starijih tema gore ;)
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
*.custom.pwd.ne.jp.



+39 Profil

icon Re: McDonalds Specijal sladoled od cokolade sa gromuljicama!!!19.10.2008. u 22:39 - pre 189 meseci
Evo da dam doprinos.

Kina: Pred sajam smo cesto tu klopali jer se nije imalo vremena za nesto drugo (dorucak). Puno poslovnih ljudi. Ceo dan puno poslovnih ljudi i domacih i stranih.
Japan: Puno mladih ima. Ne deluje mi bas nesto preterano cisto. Posle izlaska se uglavnom zaglavi u Meku i prespava se tu dok se ceka prvi jutarnji voz (da, prespava, bez problema se naslonis i spavas i niko te nista ne pita).
Generalno mi deluje da je hrana, tj zacini, malo prilagodjena lokalnom ukusu al ne preterano. Mada ne mogu da ocenim bas strucno posto sam u Srbiji jeo u Duff-u uglavnom. Al cenim da ipak oni prilagode te sosove ukusu domaceg stanovnistva.
Rusija: E tu mi je delovalo praznjikavo malo. Al bio sam samo jednom tako da ne mogu da ocenjujem. Ukus isto bio pristojan obzirom sta se jede. Ali je bilo cisto sve.
Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: McDonalds Specijal sladoled od cokolade sa gromuljicama!!!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11021 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.