Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Secenje videa ali sa zadrskom titla na potrebnim izdvojenim delovima

[es] :: Video kompresija :: Secenje videa ali sa zadrskom titla na potrebnim izdvojenim delovima

[ Pregleda: 4833 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mihail Andrejevic

Član broj: 68546
Poruke: 35
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.



Profil

icon Secenje videa ali sa zadrskom titla na potrebnim izdvojenim delovima18.10.2005. u 19:58 - pre 225 meseci
Zanima me kako da na isecenim delovima nekog filma sacuvam titl.Inace koristim Virtual dab,i nakon izdvojenih scena koje spojim u fajl,obavezno ostajem bez kompletnog prateceg titla koji je bio prisutan pre isecanja.
Mihail Andrejevic
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
..net.255.208.82.in-addr.arpa.



+3 Profil

icon Re: Secenje videa ali sa zadrskom titla na potrebnim izdvojenim delovima19.10.2005. u 14:32 - pre 225 meseci
A kakav je film DVD ili DivX...???
 
Odgovor na temu

Mihail Andrejevic

Član broj: 68546
Poruke: 35
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Secenje videa ali sa zadrskom titla na potrebnim izdvojenim delovima19.10.2005. u 19:52 - pre 225 meseci
Pa evo ovako... Prvo konvertujem DVD film u DivX format,i tako dobijem
ceo film sa pratecim titlom;zatim u Virtuel Dub-u skratim i spojim
zeljene delove filma.Nakon svega toga dobijem skracenu verziju
filma,ali bez ikakvog prateceg titla.Pokusavao sam da kopiranjem
postojeceg fajla koji sadrzi titl,i njegovim smestanjem u isti folder
sa novonastalim proizvodom postignem nesto..ali bezuspesno.Pokusavao
sam i da kratim titl izbacujuci one delove teksta koji vise nisu
aktuelni,ali opet nista.
Valjda ces znati sta i kako... Hvala ti,cao:)

[Ovu poruku je menjao Mister_rap dana 22.10.2005. u 12:59 GMT+1]
Mihail Andrejevic
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.mainstream.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Secenje videa ali sa zadrskom titla na potrebnim izdvojenim delovima19.10.2005. u 20:30 - pre 225 meseci
Prebacivanjem filma u DivX sa SLEPLJENIM TITLOM (titl je u samom avi fajlu a nema posebnog srt fajla..) njegovim secenjem mora ostati i titl u secenim delovima!!! Ja sam razumeo da slepljujes titl, kako onda opet nece??? U ovom slucaju to je kao kad skines film sa TV-a sa titlom pa posle kad ga seces titl ostaje jer je i sam deo slike!!!
 
Odgovor na temu

Mihail Andrejevic

Član broj: 68546
Poruke: 35
*.pat-pool.kv.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Secenje videa ali sa zadrskom titla na potrebnim izdvojenim delovima19.10.2005. u 20:36 - pre 225 meseci
Onda se ne radi o slepljenom titlu.Sta da radim u svim onim slucajevima,kada je titl posebno izdvojen,kao sada napr.?
Mihail Andrejevic
 
Odgovor na temu

Mihail Andrejevic

Član broj: 68546
Poruke: 35
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Secenje videa ali sa zadrskom titla na potrebnim izdvojenim delovima19.10.2005. u 21:13 - pre 225 meseci
lepo si mi objasnio sta je slepljeni titl:) Samo,ja probleme imam
upravo sa drugom varijantom,kod onih koji to nisu! Ne znam brate,da li
Virtuel Dub uopste moze da odradi skracivanje filma,a da pri tom ostane
i sacuvan titl na onim delovima koje sam ostavio.
Pozdrav


[Ovu poruku je menjao Mister_rap dana 22.10.2005. u 13:00 GMT+1]
Mihail Andrejevic
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.mainstream.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Secenje videa ali sa zadrskom titla na potrebnim izdvojenim delovima20.10.2005. u 01:26 - pre 225 meseci
Ne preostaje nista drugo sem da titlove slepljujes za film! Pa onda ad seckas. Pretrazi po temama ima informacija! Moze sa Gordian Knotom ...
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.raf.edu.yu.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Secenje videa ali sa zadrskom titla na potrebnim izdvojenim delovima22.10.2005. u 12:13 - pre 225 meseci
Pazi ovako... Kao prvo kad odgovaras putem maila prati instrukcije jer u protivnom moderatori su radi estetike prinudjeni da mjenjaju tvoje poruke. Dalje nemoj otvarati dva puta istu temu. Bolje formulisi pitanja. I shvati da mozda zaista niko nije u mogucnosti da ti da odgovor. Ipak na kraju treba postovati svacije vrijeme, trud i naravno zelju da ti pomogne. A sad da probamo:
U Vrtualdubu mozes isjeci divx film kako ti god odgovara (postupak mozes pronaci koriscenjem pretrage a ako se bas ne snadjes onda pitaj). E sad kada se radi o titlu posto nije slijepljen... povezivanje istog ne zavisi od virtual duba. Vec da bi uklopio titl sa isjecenim filmom neophodno je da izmjenis i titl pomocu odgovarajuceg alata za to (recimo workshop).
Malo logicno pojasnjenje: Ako isjeces recimo prvih 10 minuta filma neophodno je odstraniti i prvih 10 minuta titla i nakon toga izvrsiti sinhronizaciju. Ovo bi bilo to u kratkim crtama ako sam shvatio tvoj problem.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video kompresija :: Secenje videa ali sa zadrskom titla na potrebnim izdvojenim delovima

[ Pregleda: 4833 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.