Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iskustva sa novosadskim IT institutom

[es] :: Vodič za posao :: Iskustva sa novosadskim IT institutom

[ Pregleda: 3256 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Trinaesto prase

Član broj: 71816
Poruke: 1
*.palace.sk.



Profil

icon Iskustva sa novosadskim IT institutom22.10.2005. u 11:15 - pre 225 meseci
Zanima me da li je neko radio za njih jer mi je ponudjen posao uz obavezu da kod njih upisem postdiplomske studije.
Obzirom da sam sa Racunarskih nauka i informatike, a tamo su iskljucivo sa Racunarske tehnike ne nude mi poslove u mojoj struci vec ono sto niko od njih ne zna ili nece da radi. Prednost je to sto mi placaju upis postdiplomskih, ali samo pod uslovom da magistriram u protivnom ocekuju da im vratim ulozen novac. Plata prva 2-3 meseca nije ni za mesecne racune struje i komunalija.
Iznenadilo me je da nisu ni proveravali sta znam, sto mi govori da im ni ne trebam za to za sta sam se skolovao.
Zanima me sta znate o ovome da bih se lakse odlucio.
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.173.EUnet.yu.



+52 Profil

icon Re: Iskustva sa novosadskim IT institutom23.10.2005. u 00:04 - pre 225 meseci
Iskreno prvi put čujem za taj institut u NS, ako može baci neki link do njih ili neku drugu informaciju kako bismo malo proučili njihov rad.

Priča u startu miriše na prevaru.
 
Odgovor na temu

Sardon
Novi Sad

Član broj: 13372
Poruke: 59
*.panline.net.



+7 Profil

icon Re: Iskustva sa novosadskim IT institutom23.10.2005. u 12:31 - pre 225 meseci
http://www.micronasnit.com/
 
Odgovor na temu

burner
Dragiša Rakić
BG

Član broj: 898
Poruke: 150
*.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: Iskustva sa novosadskim IT institutom23.10.2005. u 18:41 - pre 225 meseci
Rudnik. Možeš super stvari da naučiš (ako te zanima digitalna obrada signala, programiranje mikrokontrolera & slično). Kada su meni nudili posao (pre tri godine) uslovi su bili isti (tada su nudili 6.000 din mesečno = 200 DM = 100€), bez plaćenog staža & socijalnog minimum godinu dana, pa ako se "pokažeš", onda te prijave ali na minimalac, pa opet godinu dana dokazivanje, pa malo veća plata.... E, ako izdržiš pune tri godine, i uz to ispolažeš bar deo tih ispita, onda bude dobra plata, prijavljen si na pun iznos i slične normalne stvari. Ako imaš ko da te finansira za to vreme i hoćeš da učiš, i da radiš minimum 12h dnevno, onda prihvati... Srećno!

[Ovu poruku je menjao burner dana 23.10.2005. u 19:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Iskustva sa novosadskim IT institutom

[ Pregleda: 3256 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.