Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jedna zanimljivost na alarmu za auto

elitemadzone.org :: MadZone :: Jedna zanimljivost na alarmu za auto

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17069 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.yubc.net.

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Jedna zanimljivost na alarmu za auto28.10.2005. u 21:44 - pre 224 meseci
Jos jedan vrhunski srpski pronalazak... :D
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: Jedna zanimljivost na alarmu za auto21.11.2005. u 14:32 - pre 223 meseci
Ako ti pri tom jos svetle oci crveno onda sigurno imas neke superpowers!
 
Odgovor na temu

H@usto®
Filip Rajic
Human mind

Član broj: 41323
Poruke: 728
*.48.eunet.yu.

Sajt: www.filipinac.co.sr


Profil

icon Re: Jedna zanimljivost na alarmu za auto21.11.2005. u 15:32 - pre 223 meseci
Citat:
zaraza: e citam ovo smejem se i zamisljam gomilu likova na parkingu kako stavaljaju daljince na slepoocnicu, usta bradu i slicno :)))


A zamisljas li mozda i sebe medju tim likovima?!

Evo jednog slicnog pitanja. Sada ja kazem: "Dobio sam sedmicu na Loto-u!"
Vi biste isto tako reagovali i spustali bi me, jer ne biste verovali. Zar nije tako? Stopostotno sam siguran da bi se sprdali, dok bi se ja kupao u novcu. Ali mene ne bi bilo briga sta vi mislite, jer ja znam da sam dobio i to mi je jedino vazno. E tako me nije briga sto se vi sprdate sa ovim, bitno je da ja znam da moze, a vi, ako se smejete, samo napred, nikome ne skodi. Samo cete ostati gluplji za jedan podatak vise u zivotu, zato sto izgleda nemoguce.

"So long suckers!!" :))))

Moja 500-ta poruka

Ma gde ti ja znam da se potpisujem preko tastature!! D'OH!!
 
Odgovor na temu

s!c

Član broj: 42417
Poruke: 406
*.cmu.carnet.hr.



+1 Profil

icon Re: Jedna zanimljivost na alarmu za auto21.11.2005. u 20:03 - pre 223 meseci
Uh, jebate - tema zapoche sa guranjem kljucha za daljinsko otkljuchavanje auta u tjelesne otvore, a zavrshi sa Lotom i lovom.
 
Odgovor na temu

ypow
freelancer
selo Žarkovo

Član broj: 64891
Poruke: 159
*.83.beocity.net.



Profil

icon Re: Jedna zanimljivost na alarmu za auto21.11.2005. u 20:12 - pre 223 meseci
Bato, ja prob'o, radi. Ortak prob'o, radi, a obojica se smejali i nismo verovali dok nismo probali. Drugo sto neko misli da je pametan pa "zna" da to ne moze da bude!
I see dead pixels...
 
Odgovor na temu

H@usto®
Filip Rajic
Human mind

Član broj: 41323
Poruke: 728
*.42.EUnet.yu.

Sajt: www.filipinac.co.sr


Profil

icon Re: Jedna zanimljivost na alarmu za auto21.11.2005. u 21:14 - pre 223 meseci
Ja temu nisam postavio da bih se raspravljao, vec eto, cisto da kazem sta smo otkrili i mozda se nekome svidi. Mada nije lose voditi diskusiju, ali ce sad neko reci: Da, ali oko cega mi to vodimo... He he! Ko proba, videce, pa ce se smejati sam sebi. Wew... :)

Moja 500-ta poruka

Ma gde ti ja znam da se potpisujem preko tastature!! D'OH!!
 
Odgovor na temu

vaderru
ruma

Član broj: 80853
Poruke: 118
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Jedna zanimljivost na alarmu za auto27.01.2006. u 12:09 - pre 221 meseci
I meni radi ali se pre toga uzmes belo koju crticu?!?!
A onda dodje i svemirski brod
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Jedna zanimljivost na alarmu za auto27.01.2006. u 12:37 - pre 221 meseci
u svakom slucaju takav nacin otkljucavanja kola bas i ne spada u nesto sto se vidja svaki dan :)
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu.



+25 Profil

icon Re: Jedna zanimljivost na alarmu za auto27.01.2006. u 13:20 - pre 221 meseci
Nemamo dovoljno podataka za bilo kakvo objasnjenje, pa te molim da ucinis eksperiment naucnim tako sto ces da isprobas jos nekoliko stvari:

1. Ako daljinski drzis u visini ociju, ali neprislonjen na i uopste daleko od bilo kog dela glave
2. Ako uradis sve kako je opisano (prislonis), ali sa diodom okrenutom od ociju
3. Ako daljinski prislonis na neku vecu metalnu povrsinu (postavljenu u visini glave)
4. Ako ne gledas u kola (zmuris) dok to radis, ili gledas u stranu, a daljinski drzis prislonjen na obraz koji je okrenut ka kolima
5. Ako prislonis daljinski na otvoren dlan ruke, okrenut prema kolima, u visini glave

i razne druge kombinacije svega ovoga... samo pazi da se baterija ne istrosi...

Takodje bi bilo od koristi i znati tacno koji je tip daljinskog tj. alarma i da li su rezultati eksperimenata isti i za druge tipove daljinskog.

Verovatno je neko vec pogodio kuda ova pitanja vode - za radio uredjaje bez vanjske antene, slaba kapacitivna sprega (blizina) sa nekim manje - vise provodnim neuzemljenim ili slabo uzemljenim objektom vece mase deluje kao da je prikljucen na antenu - emisija se nesto pojacava i ja tipujem da se upravo to dogadja u ovom slucaju, a sve ostalo je madjionicarsko "mahanje rukom" da bi se sugerisala magija i "cudo".

P.S. kako je okrenuta dioda, MOZE da ima veze, zbog stampanog kola. "Vruca tacka" mesto sa koga je "najzgodnije" pokupiti radioenergiju je mozda bliza jednoj strani kutijice daljinskog.

[Ovu poruku je menjao salec dana 27.01.2006. u 14:24 GMT+1]
 
Odgovor na temu

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
82.208.201.*

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Re: Jedna zanimljivost na alarmu za auto27.01.2006. u 15:22 - pre 221 meseci
U je***e kakav flash. Ala vi umete od normalne da napravite ovako tripoznu temu.
tiruriruriruriruriruriruiruiruriruriruriruriruriruiru.

ps. daj koju kintu brate od te love sa lota, nemoj da si sisa :)


salu na stranu - izum radi.

[Ovu poruku je menjao apex dana 27.01.2006. u 16:26 GMT+1]
http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Jedna zanimljivost na alarmu za auto

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17069 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.