Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Puutovanje kroz vrijeme

[es] :: Fizika :: Puutovanje kroz vrijeme

[ Pregleda: 4551 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Toni montana
Olten, Svicarska

Član broj: 46847
Poruke: 26
*.90.77.83.cust.bluewin.ch.

Sajt: www.neunistivi.com


Profil

icon Puutovanje kroz vrijeme28.10.2005. u 17:36 - pre 224 meseci
Danas sam cuo da su teoretska putovanja kroz vrijeme samo u buducnost moguca. Da li mi moze neko objasniti zasto samo u buducnost a ne i u proslost. jer vrijeme je relativno.
 
Odgovor na temu

ArtifeX

Član broj: 39865
Poruke: 192
*.cust.panline.net.



Profil

icon Re: Puutovanje kroz vrijeme28.10.2005. u 18:30 - pre 224 meseci
Ja sam gledao neku emisiju na tv-U o tome i koliko se secam kao sto je Ajnstajn govorio da bi se putovalo u buducnost treba putovati brzinom pribliznoj brzini svetlosti, a da bi se putovalo u proslost treba putovati jos brze, sto je kako kazu nemoguce. Madaa su neki naucnici dali teorijska objasnjenja da se moze putovati i u proslost (ako se nevaram nesto o zakrivljenju vremena) sto je lik na tv-u vizuelno objasnio na pici.
Uglavnom na kraju emisije je bilo receno da ako se masina za putovanje kroz vreme sagradi npr 3000 godine, to ce biti godina u koju ce biti moguce vratiti se, nista o putovanju u vreme dinosavruas i jos ranije osim ako neke druge civilizcije (ako uopste postoje) nisu sagradili vremeplov jos ranije.

Ako me dobro pamcenje sluzi tako je bilo

||< ArtifeX >||
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Puutovanje kroz vrijeme28.10.2005. u 18:33 - pre 224 meseci
Imas par tema vezanih za ovo u forumu Nauka. U pretragu kucaj samo vreme i klikni "ovog foruma" (dok si u forumu Nauka).
 
Odgovor na temu

[es] :: Fizika :: Puutovanje kroz vrijeme

[ Pregleda: 4551 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.