Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opste u vezi ADSL-a.

[es] :: ISP :: ADSL :: Opste u vezi ADSL-a.

[ Pregleda: 5595 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mladjolinjo

Član broj: 67041
Poruke: 185
*.yubc.net.



Profil

icon Opste u vezi ADSL-a.05.11.2005. u 17:05 - pre 224 meseci
Interesuje me opste misljenje o adsl-u u bgd-u????Konkretnije preko BeocityNet-a!!!
Cuo sam da se kod adsl-a ponekad sjebe brzina i bude ko obican dial-up net, da se konekcija deli na nas 10-oro, pa me interesuje da li je to istina i jos neke informacije u vezi brzine adsl-a
(256kb\s)!!!!

[Ovu poruku je menjao Milan Andjelkovic dana 06.11.2005. u 19:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Opste u vezi ADSL-a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!05.11.2005. u 17:21 - pre 224 meseci
ja sam imao 256/64 kod beocity-a a sada 512/128 isto kod njih,znam da su ih svi pljuvali ali ja sam otisao kod njih zato sto imaju neogranicen download,dok kod drugih kad sam ja gledao nije bilo tako i kad premasis neku cifru onda te rebnu za dodatnih 700Mb sto je nevidjen bedak.cuo sam da kod drugih filtriraju portove,blokiraju skype i torrente dok ovde ne...ping im je malo duzi ali zato download ide i do 55kB/s,mislim teorijski bi trebalo da ide i brze...nocu obavezno stavim da mi se skinu dva filma i kad se probudim tu su :-)
da,zaboravio sam da napomenem da ponekad se zaglavi konekcija pa je potrebno prekinuti i uspostaviti vezu ponovo,a ako i to ne pomogne onda resetujes modem ili u najgorem slucaju restartujes masinu(ovo poslednje je mozda do moje konfiguracije),inace za dodatnih 5 era mozes uzeti staticku adresu a meni su i izasli u susret zato sto sam se selio pa prakticno nisam imao prazan hod jer su mi u jednom trenutku bile aktivne linije u jednom i u drugom stanu (vozdovac i cukarica)
mislim sta da ti kazem,otisao sam kod njih a svi su ih pljuvali,medjutim na kraju je sve ispalo ok(moram jos da napomenem da nemam iskustva sa drugim provajderima sto se adsl-a tice tako da moze biti da je ovo meni odlicno zato sto ne znam za bolje :-)

[Ovu poruku je menjao biotech dana 05.11.2005. u 18:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Opste u vezi ADSL-a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!05.11.2005. u 18:26 - pre 224 meseci
Najbolje je pogledati sajtove svih provajdera, njihove cenovnike i ostale uslove, jer je ponuda vrlo sarolika. To sto biotech pricas za ograniceni download, to postoji, ali je to pocetni nivo, za ljude kojima ne treba vise. Inace, imas pocev od 1500 dinara mesecno (Neobee) pa dalje, neograniceni download, kod svih provajdera.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Opste u vezi ADSL-a.

[ Pregleda: 5595 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.