Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da li neko ima informacije kako najpovoljnije (i najfleksibilnije) mograničavanje telefonskih poziva

[es] :: Fiksna telefonija :: da li neko ima informacije kako najpovoljnije (i najfleksibilnije) mograničavanje telefonskih poziva

[ Pregleda: 4889 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ARHBOJAN
SRBIJA

Član broj: 64658
Poruke: 31
*.83.beocity.net.



Profil

icon da li neko ima informacije kako najpovoljnije (i najfleksibilnije) mograničavanje telefonskih poziva08.12.2005. u 13:13 - pre 223 meseci
da li neko ima informacije kako najpovoljnije (i najfleksibilnije) mogu da rešim pitanje smanjenja troškova telefonskih računa koji nastaju biranjem uglavnom brojeva mobilnih telefona, brojeva koji počinju sa 041, 042...Poželjno je i vremensko ograničavanje tel razgovora, kao i dozvola za biranje pojedinih brojeva iz ovih grupa?

[Ovu poruku je menjao ARHBOJAN dana 08.12.2005. u 14:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: da li neko ima informacije kako najpovoljnije (i najfleksibilnije) mograničavanje telefonskih poziva08.12.2005. u 14:50 - pre 223 meseci
Jednostavno, odeš u Telekom i tražiš da ti blokiraju nulu na telefonu, tako da više nećeš moći da zoveš međugradske niti mobilne brojeve.

Za dodatnu sigurnost, traži zabranu i na broj 9, jer međunarodni pozivi počinju sa brojem 99.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

Član broj: 77384
Poruke: 4624
62.108.124.*



+5 Profil

icon da li neko ima informacije kako najpovoljnije (i najfleksibilnije) mograničavanje telefonskih poziva30.12.2005. u 01:55 - pre 223 meseci
Sa 9 pocinju i Hitna pomoc, Vatrogasci i Milicija!!!
Mislis da je to pametno?
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: da li neko ima informacije kako najpovoljnije (i najfleksibilnije)....30.12.2005. u 10:59 - pre 223 meseci
Kosta ti je dobro rekao, tj. odeš u poštu i probaš da napraviš zahtev. Ako si na digitalnoj centrali koja ima tonsko biranje, Caller ID i te novije pogodnosti, biće lakše.

Dalje, dobijaš uputstvo ili ga skineš sa Telekomovog sajta kako da aktiviraš ili deaktiviraš tu funkciju od kuće, jer ti niko TRAJNO ne isključuje nulu. Znači, ako hoće deca, neće ići, ali ako hoćeš ti, odradiš šifru, tj. ukucaš malo taraba i zvezdica i 4 broja, i eto nule opet!
Ja sam do pre tri meseca u strukturi poziva, koja mi je dostupna na Telekomovom sajtu, imao oko 60% zastupljenosti samo sa mobilnih poziva! Od kako to uvedosmo, mobilni spadoše na 2-3%! Naravno, i račun je adekvatno manji!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: da li neko ima informacije kako najpovoljnije (i najfleksibilnije) ...30.12.2005. u 16:39 - pre 223 meseci
Citat:
buljko: Sa 9 pocinju i Hitna pomoc, Vatrogasci i Milicija!!!
Mislis da je to pametno?


Ne ukida 9, već 99
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

Član broj: 77384
Poruke: 4624
62.108.124.*



+5 Profil

icon da li neko ima informacije kako najpovoljnije (i najfleksibilnije) mograničavanje telefonskih poziva01.01.2006. u 23:51 - pre 222 meseci
Postoje ogranicavaci biranja koji rade zabranu biranja na
max. 3 cifre i imaju 6 izuzetaka (OB101S i OB101B).
To konkretno znaci da ces moci da zabranis odlazne pozive
koji pocinju sa 0,04,99,062 i sl. ali ces moci da od zabrane izuzmes
do 6 telefonskih brojeva bez obzira kojim ciframa pocinju!
 
Odgovor na temu

X3L4
Nebojsa Jakovljevic
Subotica

Član broj: 66718
Poruke: 35
*.verat.net.



Profil

icon Re: Eh ti mobilni telefoni::))02.01.2006. u 16:53 - pre 222 meseci
....Slazem se sa momcima,i prethodnim odgovorima::))
Ali ako tebi trebaju ti brojevi....mislim ako ti treba da zoves nekog sa strane,ili
neki mobilni..onda odes u postu....podneses zahtev za dodeljivanje sifre,tako se to zove....sifru znas samo ti..i kada su ti neki od tih brojeva potrebni ti okrenes sifru koja ti je dodeljena u posti i imas pristup i van grada i van zemlje,i mobilni da zoves...itd..
Dok ostali ukucani nemaju tu mogucnost...Ja iskreno mislim da je ova varijnta
malo pogonija nego klasicno iskljucivanje NULE....Ko zna kada i za sta ce ti zatrebati mobilni ii vec nesto drugo::)))
Pozdrav::))
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: da li neko ima informacije kako najpovoljnije (i najfleksibilnije)....02.01.2006. u 17:10 - pre 222 meseci
Evo ti slike da vidiš kakav izveštaj sam od Telekoma dobio danas online:



Ovo ti je bar-graph statistika poziva, imaš pored toga i Excel i txt fajl...

Samo da ti napomenem da sam pre ograničenja nule i prelaska na ADSL imao petostruko veće račune, pa čak i sa Sezampro flatom od 660 dinara mesečno. Jednostavno, impulsi LETE!

Pozdrav!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

X3L4
Nebojsa Jakovljevic
Subotica

Član broj: 66718
Poruke: 35
*.verat.net.



Profil

icon Re: Teskoca Bato::))03.01.2006. u 23:59 - pre 222 meseci
Jednostavno, impulsi LETE!-------------E pa to ti je Druze moj SrbijA!!!!

lOL
Pa kada su takve stvari u pitanju nije lose ne mi njih malo da potkrademo:::))))
Jos sada sve ove pretplate na koje kakve stvarcice:::))Samo da se uzmu narodu pare::)))))
Ali sta ces.....Sta je tu je!!!!!!!

pOZzzz::::)
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: da li neko ima informacije kako najpovoljnije (i najfleksibilnije) mograničavanje telefonskih poziva

[ Pregleda: 4889 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.