Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

LLC u USA i kartica

[es] :: E-Kupovina :: LLC u USA i kartica

[ Pregleda: 4110 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MilosBGRD1969

Član broj: 63956
Poruke: 76
*.adsl.sezampro.yu.



+1 Profil

icon LLC u USA i kartica20.12.2005. u 19:53 - pre 222 meseci

Planiram da otvorim LLC u USA i, koliko vidim, tu je sve jednostavno - platim i dobijem sve potrebne dokumente (ili mozda gresim?).

Stvar koja me brine je kako da posle otvorim racun u banci na koji bi klijenti mogli da uplacuju novac (a i ja da ga dizem, naravno :).

Bilo bi odlicno ako bih dobio i platnu karticu pa da podizem novac sa bankomata umesto da svaki put putujem u instranstvo po novac.

Svaki savet bi mi bi dragocen, verujem ne samo meni - ima nas jos koji bi da otvore LLC u USA, znam jedno 10-ak ljudi.

Dakle ako neko zna banku (banke) koje ovo rade, koliko novca mora da se uplati da bi se dobila kartica i sl. detalji su mi jako vazni.

Naravno, radi se samo o inostranim bankama.

Dakle,

1. Trebaju mi banke koje otvaraju racun za USA firme

2. Od tih banaka, koje banke izdaju platne kartice i pod kojim uslovima

Veliki pozdrav sjajnoj ekipi ES-a!!!!!!!
 
Odgovor na temu

PLAVI DELFIN

Član broj: 86224
Poruke: 3
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: LLC u USA i kartica26.02.2006. u 22:57 - pre 220 meseci
Probaj na ovom linku.

http://www.wsr-corporation.com/en/info/delaware.html

korisni linkovi jos:
http://www.delawarecontracts.com/events.htm

Firma je iz Londona.

Ozbiljni su,provereni i nude all-in-one pakete inkorporacije u americi)sa bankovnim racunom.

Placas im sa otvorenom Visa internet platnom karticom koju otvaras iskljucivo u bilo kojoj Vojvodjanskoj banci-za sada najsigurnija kartica za placanje preko interneta-dokaz par kupljenih .com domena.


Mozes imati i punomocenika koji ce samo da se javlja na telefon i da sluzi kao osoba za pokrice.

Cena servisa nije velika ako se uzme u obzir zarada kao LLC USA kompanija
=490 evra pocetni paket+270 dodaci +800 za godinu dana podrske zive osobe u USA.
Sve zajedno oko 1500 evra za prvih godinu dana.

Preporucio bih to samo Delaware drzavu od svih usa drzava.

1.Ceo godisnji porez koji placas je 200(dvesta dolara)!provereno bez obzira na profit.

2.Nemoras da zivis u USA niti da ides tamo.

3.Izuzetno pogodno za prodaju elektronskih usluga i elektronskih proizvoda.

4. 40% novoregistrovanih stranih malih,srednjih i velikih kompanija na godisnjem nivou se registruje upravo u Delaware.Od tog broja 50% njih u prvih 5 godina poslovanja izadje na berzu ili ih kupe "velike zverke".Po registraciji mozes odmah da upises akcije preduzeca-firme u njihovom registru za upis akcija sa simoblicoj vrednosti.

5.Napomene i primera radi svi smo culi za Macromediu? Firma koja je napravila Dreamweaver i Flash.Gde su registrovani i kako?

U Delaware kao LLC pre samo 10-ak godina!!!

Prodata je pre neki mesec Adobe-u za 3.7 milijardi dolara.(nije greska u kucanju)

6.Drzava ti ne moze nista u slucaju spora jer se sve vodi na ime kompanije a ne na licno ime.Delaware drzava je u tom pogledu najprotektivnija od svih americkih drzava i u potpunosti se trudi za zastiti svaku kompaniju pa i LLC.

7.Sve kupujes i prodajes na ime firme ne samo u USA vec bilo gde u svetu u vidu predstavnistva tipa "Delaware based company with braches all over the world" Na primer predstavnistvo Delaware LLC kompanije u Japanu u prvom redu ako hoces brzi i lak novac.Mozes nakon 12-24 meseci trajno i da emigriras u USA ako naravno nisi pravio gluposti sa registrovanom LLC.

8.Ima toga jos ali mislim da je i vo dovoljno.Rodjak mi je Srbin sa Americkim pasosem.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

guru
beograd

Član broj: 9367
Poruke: 647
*.static.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: LLC u USA i kartica27.02.2006. u 11:38 - pre 220 meseci
Citat:

sada najsigurnija kartica za placanje preko interneta-dokaz par kupljenih .com domena.


E dobar vic :D Domeni samo shto elektronom ne mogu da se kupe :)

Pravi i jedini dokaz 'dobre' kartice je Paypal nalog...

[honda]
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: LLC u USA i kartica

[ Pregleda: 4110 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.