Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde da nadjem posao kao CAD/CAM/CAE designer...

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Gde da nadjem posao kao CAD/CAM/CAE designer...

[ Pregleda: 6806 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nemanjagoku
Stalno
lokalna

Član broj: 5885
Poruke: 30
*.ptt.yu



Profil

icon Gde da nadjem posao kao CAD/CAM/CAE designer...21.10.2002. u 11:09 - pre 261 meseci
Potrebna mi je informacija ili pomoc oko dobijanja posla preko grane. Bavim se CAD/CAM/CAE razvojem i dizajnom (preko 10 godina) i to u CATIA, Unigraphics, I-DEAS, i ProEngineer... Naravno paralelno sa tim ide i ANSYS, MSC MARC i MSC ADAMS...Pokusao sam preko www.arbeitsamt.de ali ne ide jer sam po obrazovanju MASINSKI TEHNICAR...Ima li ko kakvu mogucnost da mi da informaciju ili da nekako pomogne...Posedujem odlicno znanje engleskog i ruskog jezika i osnovno znanje Nemackog (uglavnom tehnika)....
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.beg.sezampro.yu

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Gde da nadjem posao kao CAD/CAM/CAE designer...21.10.2002. u 14:31 - pre 261 meseci
Potrazi ovde:
Pro/ENGINEER Designers wanted !
http://www.elitesecurity.org/tema/12345

Srecno
Miloje
 
Odgovor na temu

ivasi
Beograd

Član broj: 5861
Poruke: 3
*.eunet.yu



Profil

icon Re: Gde da nadjem posao kao CAD/CAM/CAE designer...24.10.2002. u 11:25 - pre 261 meseci
Krajem novembra PTC ce organizovati promociju nove verzije Pro/ENGINEER-a u Hyatt-u, u Beogradu. Dolaze razliciti ljudi iz pratecih CAD/CAM/CAE oblasti i kompanije, domacih ali i stranih...
Mozda ne bi bilo lose da se pojavite tamo. O tome se mozete informisati na domacem sajtu za pro/e korisnike www.proengs.com
Pozdrav
Ivan
 
Odgovor na temu

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Gde da nadjem posao kao CAD/CAM/CAE designer...

[ Pregleda: 6806 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.