Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najobimniji i najbrži engleski rečnik koji simultano prevodi na srpski i engleski jezik - Metak

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Najobimniji i najbrži engleski rečnik koji simultano prevodi na srpski i engleski jezik - Metak

Strane: 1 2

[ Pregleda: 31045 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

strba
Član broj: 3631
Poruke: 656
*.vdial.verat.net.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Najobimniji i najbrži engleski rečnik koji simultano prevodi na srpski i engleski jezik - Metak06.04.2006. u 17:56 - pre 219 meseci
mnogo doobro ;)

Svidja mi se.. ovako nesto sam cekao :)


 
Odgovor na temu

superpimp
Web programer u pokusaju
n/a
Srbija

Član broj: 169007
Poruke: 8
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Najobimniji i najbrži engleski rečnik koji simultano prevodi na srpski i engleski jezik - Metak11.10.2009. u 17:36 - pre 176 meseci
Najbolji je multijezicni online recnik www.onlinerecnik.com. Garantovano ce ti se dopasti! Ima i izgovor engleskih reci, prevod teksta, gramatiku, leksikone.....
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: Najobimniji i najbrži engleski rečnik koji simultano prevodi na srpski i engleski jezik - Metak11.10.2009. u 20:54 - pre 176 meseci
1) Recnik ne radi (barem prevod celog teksta koji sam jedini probao)

2) Spamovanjem po forumu neces postici da ti se podigne popularnost recnika.

3) Procitaj pravilnik foruma

4) Sta li rade ovi moderatori po forumu kad ovaj dize teme od pre nekoliko godina?

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Najobimniji i najbrži engleski rečnik koji simultano prevodi na srpski i engleski jezik - Metak

Strane: 1 2

[ Pregleda: 31045 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.