Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12412 | Odgovora: 34 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.ppp-bg.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom08.01.2006. u 14:10 - pre 221 meseci

http://www.vecernji-list.hr/ne.../international/453911/index.do
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Cileinteractiv
Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.195.*



+3 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom08.01.2006. u 15:31 - pre 221 meseci
Samo neka se oni igraju!
Da, nisu zaboravili da nas okaljaju blatnjavim bulevarima!

[Ovu poruku je menjao Cileinteractiv dana 08.01.2006. u 16:39 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Samurai Jack
Beograd

Član broj: 39696
Poruke: 165
*.eunet.yu.

Sajt: www.capoeira.rs


+12 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom08.01.2006. u 16:36 - pre 221 meseci
Neka, nek se druze deca...bas mi je drago :) Mozda ovo malo razbije utisak koji vlada u Hrvatskoj a to je mi jedemo malu decu, kupamo se u krvi devica i da je Beograd grad bez asfalta, tekuce vode i kanalizacije...karikiram, ali znate na sta hocu da kazem...
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom08.01.2006. u 18:37 - pre 221 meseci
Lepo je to...samo probaj ti da odes u ZG pa da se zezas...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom08.01.2006. u 19:55 - pre 221 meseci
Polako, nemojte da ovo pređe u prepucavanje!

Šta god da su pisali o Beogradu, to je njihovo viđenje i imaju pravo na njega! Mi najbolje znamo gde živimo i kakav nam je Beograd!

Mnogo gori su komentari ispod, ali ES nije "Večernjak", hvala Bogu!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom09.01.2006. u 07:04 - pre 221 meseci
mir mir mir ljudi...sve je to jako napumpano u tom članku i to naravno s krivim namjerama i s velikim neistinama.

 
Odgovor na temu

nuendo
Bosna

nuendo
Član broj: 70010
Poruke: 37
80.65.95.*



Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom09.01.2006. u 07:41 - pre 221 meseci
Bolesnika,na zalost,ima i uvijek ce ih biti na svim stranama...nema tu ovi su dobri,a ovi nisu...Mnogi prisvajaju sebi ono sto nije njihovo...al eto..
nuendo
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.pat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom09.01.2006. u 14:16 - pre 221 meseci
OK, obrisao sam neke poruke, a brisaću i dalje sve što liči na flamebait ili vređanje po nacionalnoj osnovi.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.nero.com.



+7169 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom09.01.2006. u 18:15 - pre 221 meseci
Ne znam sto se neko vredja glede blatnjavih bulevara ali ovo:

Citat:

- Zagreb je kvaziprozapadnjački, a prozapadnjački je utoliko što je sterilan. Tako smo mi shvatili da Zapad izgleda. Nasuprot tome, Beograd ima istočnjački duh i zapadnjačku brzinu u potpuno iskrivljenoj varijanti. Po mom je mišljenju film "Munje" prava slika Beograda. S druge strane, "Naša mala klinika" nije prava slika Zagreba tvrdi Ida.


Ja zaista ne vidim sta je ovde pogresno - tako stoje stvari o Beogradu i, sto se mene licno tice - to je nesto unikatno i van klisea i clanak je vrlo korektan po tom pitanju. Umesto da nekog vredja ono sto je objektivno tacno (trolejbusi i sl... ) trebalo bi da se ponosi sa duhom koga nemaju mnogo razvijenije metropole.

Beograd jeste prljav, polu raspadnut, sa totalno komicnim detaljima i sve to... ali ima spirit koji nemaju ni mnogo veci gradovi po EU, da ne pricamo o Zagrebu - naravno, to ne znaci da neko ne moze pomenuti tu raspalost - ali ljudi su pomenuli i to ludilo i unikatnost koja se ne vidja bas tako cesto po sterilnoj Evropi (London i Istanbul excluded ;-)


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

s!c

Član broj: 42417
Poruke: 406
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom10.01.2006. u 13:36 - pre 221 meseci
Oke, za pochetak par stvari:
Ja zhivim u Hrvatskoj, roden sam u Hrvatskoj i to bash u Zagrebu (iako tamo sada vishe ne zhivim).

Ono shto sam vas zhelio pitati je dozhivljavalite vi stvarno Hrvate TAKO ksenofobichnima?

Pa pobogu, to shto par izoliranih kretena chini s***** (a za njima se povede josh nekolicina zbog svoga primitivizma) nadam se da ne stvara sveopchu sliku o jednome narodu. Kao prvi primjer suprotnosti, uzeti chu sebe jer imam i dosta over-the-net prijatelja u Srbiji i nikoga od njih ne smatram niti glupima niti budalama (suprotno bash, mislim da su jedni od najbolje rachunalno obrazovanih ljudi koje poznajem iz Srbije, ali i karakterno ima mnogo dobrih ljudi).

Shto se pak Beograda tiche, ne znam kompletnu prichu niti kako grad izgleda, no ono shto znam je da imate jaaaakoooo puuuunoooo dobrih komada i to mi je dovoljno =)

 
Odgovor na temu

goranbj
Hrvatska

Član broj: 17814
Poruke: 99
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom10.01.2006. u 18:53 - pre 221 meseci
Nadam se da cu i ja za koju godinu u BG, da vidim kakvi su izlasci tamo.
Mnogo sam o tome slusao od frendova.
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom11.01.2006. u 13:37 - pre 221 meseci
@s!c
Ti i ja se znamo i van ovog foruma, jel tako ;)
Problem je mnogo dublji nego sto na prvi pogled izgleda, uglavnom kad na vlast dodju ljudi kao sto si ti i tebi slicni, prodje dovoljan broj godina, sve ce biti drugacije i bolje.
U medjuvremenu je na svima nama da probamo da gradimo toleranciju, a ovaj forum i jos neki, (hm, da ih ne navodim ovde se to smatra za reklamu) su pravi primer za to. Naravno kad Vi a i mi "uskoro" izadjemo iz ove balkanske kaljuge to ce biti jos lakse.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Cileinteractiv
Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.195.*



+3 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom11.01.2006. u 15:19 - pre 221 meseci
Ajde ljudi , nemojte se prepirati sad, bez veze je skroz. Samo neka oni dolaze i trose ovde te prelivaju novac iz njihve u nasu drzavu!
 
Odgovor na temu

s!c

Član broj: 42417
Poruke: 406
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom11.01.2006. u 18:51 - pre 221 meseci
Dodite i vi ponekad na more...

[Ovu poruku je menjao s!c dana 11.01.2006. u 19:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom11.01.2006. u 20:17 - pre 221 meseci
Ja sam bio na Hvaru vise od deset godina zaredom, pa zbog toga nismo placali boravisnu taksu. Znaci mesto Sucuraj gostiona Galeb, zna li ko sta je sa njom bilo??
 
Odgovor na temu

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

AleksandarNS
Član broj: 36938
Poruke: 1209
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom11.01.2006. u 20:24 - pre 221 meseci
Citat:
s!c: Dodite i vi ponekad na more...


Hoću ja, ako ćeš me upoznati sa nekim dobrim komadima
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.ADSL.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom11.01.2006. u 20:59 - pre 221 meseci
Citat:
Nadam se da cu i ja za koju godinu u BG, da vidim kakvi su izlasci tamo.
Mnogo sam o tome slusao od frendova.


Dodji i do NS-a. Ima da te sprovedemo do svega :) Samo se javi ;)


Citat:
Shto se pak Beograda tiche, ne znam kompletnu prichu niti kako grad izgleda, no ono shto znam je da imate jaaaakoooo puuuunoooo dobrih komada i to mi je dovoljno =)


Isto vazi i za tebe :) sta mislis odakle je ovaj komad? :)


 
Odgovor na temu

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

AleksandarNS
Član broj: 36938
Poruke: 1209
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom11.01.2006. u 22:06 - pre 221 meseci
Stella inače poznaje sve vrh ribe u Novom Sadu, a i šire :D

[Ovu poruku je menjao AleksandarNS dana 11.01.2006. u 23:09 GMT+1]
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
Odgovor na temu

degenka

Član broj: 71656
Poruke: 11
193.198.17.*



Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom12.01.2006. u 06:39 - pre 221 meseci
aj kad je tako dobro, nadm se da ću i ja uskoro doć, pa bar za vikend!!!!
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom12.01.2006. u 10:29 - pre 221 meseci
dobro je, vi si samo uzmite komade i radite sta ocete.A ja bi cevape i jedan jelenko kad cujem da je tako dobar a poslije cemo byte i ja popiti (akhm ahkm) nesto u cast naseg irc-a

[Ovu poruku je menjao JOJO847 dana 12.01.2006. u 11:31 GMT+1]

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Mladi Hrvati hrle u prijestolnicu Srbije u potrazi za opuštenom i jeftinom zabavom

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12412 | Odgovora: 34 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.