Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

razlicite cene aparata

[es] :: Digitalni fotoaparati :: razlicite cene aparata

[ Pregleda: 3764 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoran79

Član broj: 79937
Poruke: 27
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon razlicite cene aparata11.01.2006. u 16:34 - pre 222 meseci
Na par mesta sam se raspitivao za canon a 520 i cene variraju,naime cena je veca ako dobijam fiskalni racun, da li mi je on obavezan kod servisiranja u garantnom roku(ako zatreba) ili je dovoljna potvrda da sa njom obavim servis.


Vasa iskustva?
 
Odgovor na temu

Axel DPS

Član broj: 51060
Poruke: 541
*.tehnicom.net.



Profil

icon Re: razlicite cene aparata12.01.2006. u 06:56 - pre 222 meseci
O ovome je vec vise puta pisano, dakle fiskalni racun vam je potreban za gospodu iz finansijske, poreske i ostalih svemirskih policija.
Relativno skoro je jedan clan foruma (ako zeli javice se sam) posetio servis i uz garantni list prilozio fiskalni a onaj glavni pisani blok racun na kome su svi potrebni podaci je iskusno bacio.
Naravno morali smo ponovo da se nadjemo nebi li mu napravili pravi racun bez koga garancija "NE VAZI".!!!
Znaci potreban je i obavezan racun ali ne fiskalni iz prostog razloga sto na fiskalnom apsolutno nema nista od potrebnih informacija u smislu ime i prezime, adresa, datum, model aparata,serijski broj!!!

btw nisam primetio da cene variraju, u Beogradu su u celom gradu jedinstvene cene 170€ sa ili bez fiskalnog a ako si kojim slucajem nasao da neko prodaje preko ove sume onda jednostavno nemoj da im das vise para jer taj model kosta 170€
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: razlicite cene aparata

[ Pregleda: 3764 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.