Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira

Strane: 1 2

[ Pregleda: 30700 | Odgovora: 37 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira18.01.2006. u 11:07 - pre 222 meseci
nešto manje od cca 50€

 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira18.01.2006. u 12:56 - pre 222 meseci
Heh slasti majstorskog poziva, ajmo da cujemo i ostale imate li iskustva sa majstorima i cenama?
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.panline.net.



+9 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira18.01.2006. u 13:42 - pre 222 meseci
Pa evo moje zadnje iskustvo.
Crkla mi je ploca na indesit-ovoj masini. Dodje ovlasteni serviser i kaze crkao vam je motor. Ja ga gledam, kazem jel ti ja licim na debila? Pa kao dobro provericu jos nesto bla bla i dolazi sledeci dan. Kao nije crkao motor, crkla je ploca. Ja kazem koliko to kosta? Kaze remontovana ploca kosta 60€. Meni se to ucini nekako puno, ali jbg, treba mi masina. I tu mi on saopsti da ce sem sto ce mi prodati remontovani deo za 60€, uzeti i moju plocu. I onda mi pukne film i isteram ga napolje. I sad trazim semu za prokletu plocu :)
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira18.01.2006. u 13:51 - pre 222 meseci
Jel nije u garanciji? Masina?
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.panline.net.



+9 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira18.01.2006. u 23:59 - pre 222 meseci
Odgovorio bi pre da ES nije puko...

Garancija je istekla pre 6 meseci tako da...

Poosto je ova poruka nestala ja cu je citirati:
Citat:
pokusavam vec nekoliko puta da se prijavim da hocu da se ukljucim ponovo na ovu temu ali me stalno izbacuje ovaj forum i kaze mi da nemam pravo da odgovaram na ovu temu ne znam zasto zato menjam moju poruku.pokusacu da pronadjem semu za indesit ali tek posle 20.00 moci cu da javim sta sam uradeo pre toga bih zamolio FUZZ-a da mi kaze kakve probleme ima sa masinom jer mozda nije programator u pitanju,to pogotovu mislim zato sto je serviser trazio da uzme tvoj programator.

[Ovu poruku je menjao nakasone dana 18.01.2006. u 16:03 GMT+1]


Problem je da trepcu 3 lampice...ona napajanje/vrata + 2 zelene...i nista ne mozes da pokrenes....konsultovao sam se sa jos jednim drugarom, iskusnim serviserom, i on se slaze da je ploca, ali ima problema da je nabavi jer ne radi Indesit.
Ako mozes da nadjes semu, bilo bi genijalno.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira24.01.2006. u 20:45 - pre 221 meseci
Hm ja sam moju popravio odavno, ali dajte jos vasih iskustava sa majstorima i cenama.
Fuzz, nakasone ukljucite se.
Nakasone sa tvojim problemom sam upoznao upravu, ali je moguce da je do tvog browsera, isparzni cache i obrisi kolacice, pa se uloguj ponovo, ako do sad nisi resio problem sa postovanjem u ovoj temi.
Fuzz jesi nabavio tu plocu na kraju???
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira25.01.2006. u 00:35 - pre 221 meseci
A nabavio sam je, ali me solidno skupo izasla. Skinuta je sa nove masine koja je ostecena u transportu. Jbg...nisam vise mogao cekati...kao nosi stvari do sestre da ih opere, pa ih pokupi nazad...a i uhvatio sam se kako mirisem majice, pa reko dosta bre :)
Najgore je sto sam ubedjen da sam uspeo da sredim staru plocu i da je samo trebalo resetovati, ali nisam znao kako i sa cim.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira28.01.2006. u 15:23 - pre 221 meseci
@fuzz
ja sam opisivao slican problem sa mojom prvom LG masinom, bili su u pitanju hladni lemovi na maticnoj ploci...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira28.01.2006. u 20:55 - pre 221 meseci
Budi konkretniji molim te...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357
Via: [es] mailing liste



+2922 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira28.01.2006. u 21:24 - pre 221 meseci
Vrlo rado, ali na zalost to je sve sto ja znam.
Ako nisi pratio tu temu:
moja nova dig. masina je otkazala posle samo 10tak dana, i majstor je konstatovao hladne lemove i ponudio da prelemi plocu, na sta ja inace nisam pristao, i pos
le sam kupio novu (istu takvu) masinu.. Inace cena nove ploce je bila oko 100e...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira29.01.2006. u 02:41 - pre 221 meseci
Ma ne znam...te danasnje masine su lutrija izgleda....
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira29.01.2006. u 10:50 - pre 221 meseci
Fuzz, kazem ti....danasnji aparati se ne rade s naglaskom na trajnost već na funkcionalnost. Kako tehnologija napreduje i stalno se smišlja "što ćemo novo" štedi se na kontroli i tu prođe svašta.

 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira29.01.2006. u 17:10 - pre 221 meseci
Svestan sam ja toga, ali je.es ti tu funkcionalnost kad ona ne funkcionise :)
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira30.01.2006. u 00:24 - pre 221 meseci
a eto, ljudi kupe frizider pa im on grije umjesto da hladi, kupi se vesmasina pa ona uprlja i raskida ves umjesto da ga opere i "ucini" novim, kupi se stednjak i u njemu se ohladi jelo umjesto da se zagrije...
:)

 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira30.01.2006. u 00:32 - pre 221 meseci
Citat:
Ma ne znam...te danasnje masine su lutrija izgleda....

Kazem ja vama za Gorenje al niko ne slusa, evo sad daju 5 godina garancije, jel znate sta to znaci ljudi moji, a za Gorenje ce delova uvek biti evo ja i danas danju popravljam moju iz 1981 godine :D
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira30.01.2006. u 00:43 - pre 221 meseci
E ovaj i Gorenje, majke mi :)
Ma imao sam i ja Gorenje (iz 90) i stvarno je lako za odrzavanje, ali me vec sludjivala. Odrzavanje se pretvorilo u dnevnu aktivnost...a i htela da izadje iz kupatila, pa reko nek ide....

Citat:
JOJO847: a eto, ljudi kupe frizider pa im on grije umjesto da hladi, kupi se vesmasina pa ona uprlja i raskida ves umjesto da ga opere i "ucini" novim, kupi se stednjak i u njemu se ohladi jelo umjesto da se zagrije...
:)


Pa ne bas tako...vise kao : kupis frizider...a on nista...kupis ves masinu...nista...kupis sporet-nit hladi nit greje...tako nesto :)
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

radoz

Član broj: 34327
Poruke: 65
213.137.106.*



Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira06.02.2006. u 09:42 - pre 221 meseci
Kukao sam i ja na Gorenje, ali sam iz prve ruke (nije prijatelj prijatelja, vec bas moj prijatelj) cuo vesti o njihovoj poslovnosti i mislim da su ipak pravi izbor. Coveku su BESPLATNO popravili sporet van garantnog roka i samo zbog toga sto je uputio zamerke (ispravne) na neka objasnjenja u servisnom uputstvu i sto se kvar pojavio nekoliko nedelja pre isteka garancije, pa covek nije obratio paznju da to reklamira. Cak su mu se izvinjavali iz Slovenije.

Jesu skupi, ali sa njima si stvarno siguran. Izgleda da su napravili neki dobar sistem u servisnoj mrezi, tako da uvek mozes da se pozalis onome ko je iznad tvog lokalnog servisa, ako nisi zadovoljan, pa tako sve do vrha. Ako se ustanovi da si u pravu, onda tom servisu "trljaju" usi, a ako nisi dobijes ljubazan odgovor da si nisi u pravu.

Prema tome, ako imate novca kupujte Gorenje. Zvuci k'o reklama ali nije.
Ja sam se napatio sa Indesit masinom i njihovim servisom i da sam znao da su servisi drljavi ne bih je nikada kupio.

Jel' nadjoste semu za WIL85?
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira06.02.2006. u 18:46 - pre 221 meseci
Citat:
Kazem ja vama za Gorenje al niko ne slusa

Gorane, te mašine i ove današnje nisu ni približno iste kao ni njihova kvaliteta.


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Ves masina Gorenje Exclusive ne izbacuje vodu i ne centrifugira

Strane: 1 2

[ Pregleda: 30700 | Odgovora: 37 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.