Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde u centru BG-a mogu da se kupe srafovi, tiplovi, ekseri i slicna gvozdjarska i stolarska roba

elitemadzone.org :: TechZone :: Gde u centru BG-a mogu da se kupe srafovi, tiplovi, ekseri i slicna gvozdjarska i stolarska roba

[ Pregleda: 5946 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Gde u centru BG-a mogu da se kupe srafovi, tiplovi, ekseri i slicna gvozdjarska i stolarska roba14.01.2006. u 13:25 - pre 221 meseci
Zivim na Slaviji, cesto mi se desi da mi zatreba neki sraf ili slicna sitnica i da bih to kupio moram da predjem 10 kilometara! Da li u centru grada nema takvih radnji i ljudi ne koriste takve stvari ili su samo radnje vesto prikrivene pa ih je tesko naci. Dakle, ako znate neku radnju u krugu zeleznicka stanica-karadjordjev park-crveni krst-vukov spomenik-hala pionir-trg republike-zeleni venac napisite ovde.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.sbb.co.yu.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Gde u centru BG-a mogu da se kupe srafovi, tiplovi, ekseri i slicna gvozdjarska i stolarska roba14.01.2006. u 14:05 - pre 221 meseci
Imaš brate na Kalenić pijaci šta god ti padne na pamet od tih drangulija. Čak je bila i jedna specijalizovana radnjica (mislim da se zove "Duja", ili tako nešto) kod šiptarca u Kičevskoj. Ne znam da li i dalje radi ili su beše otvorili još jednu kladionicu...

Pozdrav,
Buum
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.verat.net.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Gde u centru BG-a mogu da se kupe srafovi, tiplovi, ekseri i slicna gvozdjarska i stolarska roba14.01.2006. u 14:36 - pre 221 meseci
U svim razvijenim zemljama, gvozdjuriju teraju iz centra. Mi radimo slicno, ne bi li i mi bili ravijeni. Nekad je bio "Ferum" na samom trgu Marksa i Engelsa, sad se tu prodaje neka bela tehnika i slicno, a i trg je promenio ime. I mene zanima neka takva prodavnica i nisam nasao nista. Uglavnom pijace, buvljak ili nesto malo podalje od centra...
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

privrednik
ovozemaljska

Član broj: 69568
Poruke: 194
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Gde u centru BG-a mogu da se kupe srafovi, tiplovi, ekseri i slicna gvozdjarska i stolarska roba14.01.2006. u 17:24 - pre 221 meseci
Ima prodavnica "***"(ako se ne varam za ime) ,kod Brankovog mosta,pa na onoj raskrsnici u pravcu Ekonomskog fakultata.Tu je ,uglavnom,prodavnica za stolarijsku gvozdjuriju.A,za srafove sa " masinskim navojem",pokusaj u Karadjordjevoj .Kod hot."Bristol".Doduse i na Bulevaru ,negde oko Djeram pijace ima radnja.Na neparnoj strani je.

[Ovu poruku je menjao privrednik dana 14.01.2006. u 18:25 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao momsab dana 04.07.2007. u 23:28 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Marcony
Network security inzenjer
Beograd

Član broj: 10486
Poruke: 1853
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+18 Profil

icon Re: Gde u centru BG-a mogu da se kupe srafovi, tiplovi, ekseri i slicna gvozdjarska i stolarska roba20.07.2006. u 09:51 - pre 215 meseci
Imam sraf i debelu maticu, koju sam izgleda "blajznuo". Gde to mogu da narezem ponovo? Ili da napravim novi par?
YU2MP
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Gde u centru BG-a mogu da se kupe srafovi, tiplovi, ekseri i slicna gvozdjarska i stolarska roba

[ Pregleda: 5946 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.