Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Delta life osiguranje

[es] :: E-Poslovanje :: Delta life osiguranje

[ Pregleda: 4591 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rennatta

Član broj: 81168
Poruke: 2
*.yubc.net.



Profil

icon Delta life osiguranje14.01.2006. u 19:45 - pre 222 meseci
Nude mi posao agenta delta life osiguranja. Prihvatila bih posao, ali bih volela da cujem iskustva drugih i sto se tice samog poslaa kao i koriscenja osiguranja. Ne bih volela da prodajem nesto sto nije sigurno.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Delta life osiguranje14.01.2006. u 20:38 - pre 222 meseci
Imas ovde jednu temu koja se bavi zivotnim osiguranjima pa pogledaj, mozda nadjes neke korisne informacije:
http://www.elitesecurity.org/poruka/484194
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

rennatta

Član broj: 81168
Poruke: 2
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Delta life osiguranje17.01.2006. u 10:57 - pre 222 meseci
Pogledala sam poruke na temu tih stranih osiguranja, mada mene konkretno zanima delta life, kao sto me interesuju iskustva onih koji to eventulano rade-prodaju to osiguranje. Ja upravo pocinjem time da se bavim ali nisam sigurna koliko je to sigurno (ne bih da prodajem maglu). A naravno, interesuje me i koliko moze da se zaradi, tj. kakvo i koliko je trziste.
 
Odgovor na temu

jaga

Član broj: 39079
Poruke: 8
*.ptt.yu.

Sajt: www.kladionicar.com


Profil

icon Re: Delta life osiguranje22.01.2006. u 23:42 - pre 222 meseci
Moj brat se bavio nekoliko meseci prodajom Delta life osiguranja. U principu je bio zadovoljan iako je prilicno tesko. Potrebno je izboriti se par meseci za neki ozbiljniji status. Oni ne prijavljuju radnike dok ne proaju dvadesetak polisa, a zatim se dobija minimalna fiksna plata i deo na procenat! Najveci problem je sto si prepusten sam sebi. Od njih dobijes telefon i to je to. Znaci potrebno je da pronadjes gomilu ljudi koji imaju dovoljno prihoda za tako nesto (da izdvoje minimum 50 evra mesecno) i da ih zoves, zakazes sastanak, odes tamo u pocetku sa menadzerom kasnije sama, kada krene malo, i objasnis o cemu se radi. Ukoliko prodaja uspe zaduzena si za sve obaveze za tog klijenta (da odes po uplatu, da ga obavestavas i sl). Moze prilicno da se zaradi , ali je problem sto posle par nedelja jednostavno je tesko pronaci masu novih klijenata. Potrebno je mnogo truda, ali ako si voljna samo napred. U svakom slucaju korisno iskustvo.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Delta life osiguranje

[ Pregleda: 4591 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.