Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zna li neko neki drugi editor za rad sa C#,osim VS,a za koji netreba licenca.

[es] :: .NET :: .NET Desktop razvoj :: Zna li neko neki drugi editor za rad sa C#,osim VS,a za koji netreba licenca.

[ Pregleda: 4470 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

VLSE
Selakovic Vladimir
Kragujevac

Član broj: 79600
Poruke: 67
*.ptt.yu.



Profil

icon Zna li neko neki drugi editor za rad sa C#,osim VS,a za koji netreba licenca.19.01.2006. u 19:18 - pre 221 meseci
Treba mi sto vise informacija o tome da li postoje neki kvalitetni editori osim VS, a da su dzabe i gde mogu da ih nadjem.Ako nepostije bas kvalitetni kakao raditi sa ljudima ,recimo preko preko interneta ako imam na divljaka VS,kad oni svi rade sa legalnim verzijama,pitali me neko jeli moj VS-legalan.
 
Odgovor na temu

radoica

Član broj: 12972
Poruke: 158
*.yubc.net.



+3 Profil

icon Re: Zna li neko neki drugi editor za rad sa C#,osim VS,a za koji netreba licenca.19.01.2006. u 21:54 - pre 221 meseci
#develop (short for SharpDevelop) is a free IDE for C# and VB.NET projects

http://www.icsharpcode.net/OpenSource/SD/Default.aspx
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Zna li neko neki drugi editor za rad sa C#,osim VS,a za koji netreba licenca.20.01.2006. u 12:07 - pre 221 meseci
Zar ti nisi vec pitao ovo jednom?

Visual Studio 2005 Express izdanja su besplatna i ne placaju se nikakve licence i tantijeme. Skines, registrujes i koristis.


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: .NET Desktop razvoj :: Zna li neko neki drugi editor za rad sa C#,osim VS,a za koji netreba licenca.

[ Pregleda: 4470 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.