Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MadNet BEOGRAD (nove stanice) - Banjica, Vozdovac, Tasmajdan

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: MadNet BEOGRAD (nove stanice) - Banjica, Vozdovac, Tasmajdan

[ Pregleda: 7040 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cajic
Goran Cajic
Pančevo

Član broj: 38244
Poruke: 48
194.106.175.*



Profil

icon MadNet BEOGRAD (nove stanice) - Banjica, Vozdovac, Tasmajdan26.01.2006. u 10:27 - pre 221 meseci
Ne bi da zvucim kao da reklamiram firmu - vec zelim da pomognem ljudima koji traze brz pristup Internetu u Beogradu:

Obavestavamo potencijalne korisnike wireless interneta u Beogradu da smo postavili 802.11b bazne stanice na Banjici, Vozdovcu i Tasmajdanu, cime smo dopunili vec postojece pokrice Zemuna, Zarkova, Crvenog krsta, Novog Beograda...

Podsecam da je merenje signala i mogucnosti povezivanja besplatno - potrebno je samo popuniti formular na nasem sajtu...

Pozdrav,

Goran Cajic
Web:master&developer

MadNet d.o.o.
Jadranska 17
26000 Pancevo
phone: +381.13.301 925
mob: +381.64.813 00 33
http://www.MadNet.co.yu
Web dizajn, CMS (Joomla i Wordpress)
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: MadNet BEOGRAD (nove stanice) - Banjica, Vozdovac, Tasmajdan27.01.2006. u 22:54 - pre 221 meseci
Skup si brate :-)

A jel su ti AP-ovi skriveni? Ne hvatam nijedan MadNet, a hvatam ceo Novi Beograd i Zemun.
 
Odgovor na temu

cajic
Goran Cajic
Pančevo

Član broj: 38244
Poruke: 48
*.madnet.co.yu.



Profil

icon Re: MadNet BEOGRAD (nove stanice) - Banjica, Vozdovac, Tasmajdan28.01.2006. u 11:46 - pre 221 meseci
"Brate", niko te ne tera da uzimas usluge za koje mislis da su skupe.

Trziste je otvoreno, wireles provajdera ima na svakom krovu - a ako tebi odgovara da ti uslugu pruza pojedinac pod "paravanom" firme ili firma kojoj kompletan link crkne na 4 dana... Slobodno uzmi uslugu kod jeftinijeg provajdera pa cemo se cuti posle mesec dana ...

Tehnicka podrska od 08-20 kosta, propustanje P2P saobracaja kosta, odrzavanje konstantnog linka kooossstaaaa... I Yugo je auto (neki kazu) ali sumnjam da bi ga vozio da ti za malo vise para ponude bolji auto - zar ne? (ne zameri na povucenoj paraleli)

Uostalom ni ja ti ne garantujem od oka da bi ti i kod nas sve radilo - ali zato postoji besplatno merenje, oprema i ugradnja na koju dajemo garanciju godinu dana, besplatna trenutna tehnicka podrska telefonom i email-om, i izlazak na lokaciju u roku od 48h za
Personal paket (24h za Office paket i 2h za Proffesional paket).

Pozdrav,

Goran Cajic
Web:master&developer

MadNet d.o.o.
Jadranska 17
26000 Pancevo
phone: +381.13.301 925
mob: +381.64.813 00 33
http://www.MadNet.co.yu

Web dizajn, CMS (Joomla i Wordpress)
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: MadNet BEOGRAD (nove stanice) - Banjica, Vozdovac, Tasmajdan28.01.2006. u 21:31 - pre 221 meseci
Ne odgovori mi na ono o AP-ovima.

Ne hvatam nijedan tvoj, a hvatam sve i svašta na Novom Beogradu, Zemunu, i Banovom Brdu/Košutnjaku. Kako ti se zovu AP-ovi (MadNet)?

Nego, meni treba simetrična veza 256kb/s sa konstantnim kvalitetom, bez jittera i kratkih prekida, maksimalnog (maksimalnog!) pinga do inostranih mreža 50ms, i pri tome me ne zanima flat tarifa (surfovanje/download) već 1000 MB mesečno. Šta misliš o tome?
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.absolutok.com.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: MadNet BEOGRAD (nove stanice) - Banjica, Vozdovac, Tasmajdan28.01.2006. u 22:46 - pre 221 meseci
Citat:
pisac: meni treba simetrična veza 256kb/s sa konstantnim kvalitetom, bez jittera i kratkih prekida, maksimalnog (maksimalnog!) pinga do inostranih mreža 50ms, i pri tome me ne zanima flat tarifa (surfovanje/download) već 1000 MB mesečno.


moze! evo, dobijas u ponedeljak! ali... koliko si spreman da to platis?

na 2.4GHz u Novom Beogradu za 3200 dinara? tesko... skoro, nemoguce...
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: MadNet BEOGRAD (nove stanice) - Banjica, Vozdovac, Tasmajdan

[ Pregleda: 7040 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.