Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO

[es] :: E-Marketing :: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO
(Zaključana tema (lock), by Dragan Varagic)

[ Pregleda: 4443 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mipsi
Milikic Radomir
Cacak

Član broj: 20459
Poruke: 34
*.yu1.net.



Profil

icon Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO27.01.2006. u 19:22 - pre 221 meseci
Potrebno mi je gde mogu BESPLATNO da skinem sveze opt in mail liste ljudi koji su se prijavili da primaju poruke i reklame mailom. Ovo mi je potrebno posto planiram da pravim sajt pa da bih ga malo izreklamirao. Stranci su u pianju.


mipsi
 
0

datadag
SCG

Član broj: 6130
Poruke: 29
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.

ICQ: 173460920


Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO31.01.2006. u 22:46 - pre 221 meseci
Ima ih jedno par stotina hiljada.

Trebace ti dobar mailbox sa opcijom automatskog brisanja svih mailova.

Probaj da koristis credit opti liste, malo su efektivnije od obicnih.

Ako ti treba i link javi se.
 
0

zivkovicp
Bgd

Član broj: 84559
Poruke: 7
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO12.02.2006. u 00:10 - pre 221 meseci
Opt-in? to nema bezplatno... nije lako, ni jeftino da se takav spisak napravi.

Ali SCG nema nikakav zakon za SPAM email, sto znaci da mozes slobodno da saljes sta hoces...
...
 
0

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
195.252.100.*

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO12.02.2006. u 08:16 - pre 221 meseci
To što hoćete da nađete je čist SPAM. Možete koristiti sistem iznajmljivanja (promocije) preko postojećih lista, ali uzimanje e-mail adresa...
 
0

zivkovicp
Bgd

Član broj: 84559
Poruke: 7
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO12.02.2006. u 09:41 - pre 221 meseci
Ako zelite dobar i pravi opt-in spisak, moras ga napraviti sam.

A ja ti preporucujem da ides na google i trazi "squeeze page". To je najbrzi i naj-jeftiniji nacin da skupis gomilu imena. Nadam se da ce ti to pomoci.
...
 
0

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO12.02.2006. u 10:13 - pre 221 meseci
Citat:
mipsi: Potrebno mi je gde mogu BESPLATNO da skinem sveze opt in mail liste ljudi koji su se prijavili da primaju poruke i reklame mailom. Ovo mi je potrebno posto planiram da pravim sajt pa da bih ga malo izreklamirao. Stranci su u pianju.

Hoces da izreklamiras svoj sajt putem mejling lista? Dobar izbor... Samo si se malo za***ao sa ovim "besplatno". Sto ne odes kod Zeljka Mitrovica pa kazes "evo, ocu da reklamiram neki biznis, pa jel moze neka besplatna reklama"...

Ako te zanimaju PRAVE opt-in mejling liste, targetovane, obrati se ljudima koji se time profesinalno bave:
www.ientry.com
www.lockergnome.com

Pa vidi koliko kosta prava email marketing kampanja sa opt-in adresama.

A to sto ti oces se zove - SPAM, i tu sortu posebno mrzim...
Citat:
datadag: Ima ih jedno par stotina hiljada.

Trebace ti dobar mailbox sa opcijom automatskog brisanja svih mailova.

Probaj da koristis credit opti liste, malo su efektivnije od obicnih.

Ako ti treba i link javi se.

Evo, kolega se pridruzio... spameri svih zemalja ujedinite se...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
0

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO12.02.2006. u 10:29 - pre 221 meseci
Citat:
zivkovicp: Opt-in? to nema bezplatno

A jel ima SCG neki zakon o osnovnom obrazovanju kad vec nema nikakav zakon za SPAM email? Ni to? Steta...
Citat:
zivkovicp:
... nije lako, ni jeftino da se takav spisak napravi.

A legalno? Sta cemo sa Privacy Policy koju svaki sajt na ciju mejling listu se prijavljujes ima, i gde se po pravilu explicitno kaze da email adresa NECE biti deljena 3rd parties? Sa jedinim izuzetkom:
Citat:

(...) we may need to disclose personal information when required by law (...)

Ali da, ti imas resenje i za to:
Citat:
zivkovicp:
Ali SCG nema nikakav zakon za SPAM email, sto znaci da mozes slobodno da saljes sta hoces...

Bravo. I zbog takve stoke ja u svom online poslovanju imam prepreke na svakom koraku, jer sam upravo iz SCG koja je utopija za tebi slican scam... Ali ti si kanadski drzavljanin i neces tamo da muljas sa mejling listama, nego ovde nudis... Bravo majstore, pravi patriota. Nismo dovoljno na svim zivim crnim listama, samo nam jos i takve patriote fale.

Muka mi je od vas.





[Ovu poruku je menjao boccio dana 12.02.2006. u 11:32 GMT+1]
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
0

zivkovicp
Bgd

Član broj: 84559
Poruke: 7
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO12.02.2006. u 12:17 - pre 221 meseci
Citat:
A jel ima SCG neki zakon o osnovnom obrazovanju


would you rather I reply in English? It's not a problem, I just figured that it might make it a *little* easier for others to read my posts in Serbian, even with a few spelling mistakes.


Citat:
Bravo. I zbog takve stoke ja u svom online poslovanju imam prepreke na svakom koraku


Your problems aren't caused by other online marketers, rather by YOUR inability to adapt to the situation you are in. Frankly, SCG is shunned by the international community because of it's POLITICS, not internet marketers or mass mailing originating from this country.

USA/RUSSIA is at least 100,000x more active (probably more) in ANY shady Internet activities than SCG, so don't get your panties in a bunch... and don't blame others for your inadequacies as an Internet marketer.

By the way, I'm willing to bet just about any amount of money that you have at least one piece of pirated software/film/music on your PC... huh? Probably EVERY piece of software you use is pirated, but I guess that doesn't hurt your ability to effectively work online.

If you don't have anything valuable to add or helpful to say, it's better to keep quiet.

On a side note, I'm guessing SEO Chief is something you are personally involved in? If so I guess it turns out that you are the only spammer here. SEO Chief => Doorway Page Creator => Search Engine Spam

Whether it's email or SE spam, it's all the same shit. I guess you're either just trying to flame people to protect your interests (reduce competition) or you're a Hypocrite.

[Ovu poruku je menjao zivkovicp dana 12.02.2006. u 13:54 GMT+1]
...
 
0

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO12.02.2006. u 14:38 - pre 221 meseci
Dzizs...

Pazi, ovo sto ti radis se narodski zove DEMAGOGIJA. I u principu nije pozeljna u diskusijama na forumu, mozes to eventualno da sacuvas za neku kandidaturu na lokalnom nivou u Srbiji... tu odlicno prolazi, veruj mi. Ajde da vidimo koji su to tvoji demagoski argumenti...

Unrelated facts:
Ja ti pricam o tome da je SPAMERSKI to sto ladno nudis email adrese na prodaju koje su ti posetioci sajta ostavili, cime se kvalifikujes u full-time spamera, krsis Privacy svog sajta i jos kao slag na tortu pricas "ma ko mu jebe mater, ovde u Srbiji to moze..."

...a ti mene pitas da li ja koristim piratovan softver na svom racunaru?!

Pa de to ima veze sa vezom?! Tako se ne diskutuje ni u osnovnoj skoli, a ne na IT forumu. Ako imas problem sa mojim piratovanim softverom - slobodno otvori temu o tome u IT Politika Razvoja, ili Windows Aplikacije. Tema nase price ovde je kristalno jasna.

Emotional appeal or personal attack:
Citat:
If you don't have anything valuable to add or helpful to say, it's better to keep quiet. USA/RUSSIA is at least 100,000x more active (probably more) in ANY shady Internet activities than SCG, so don't get your panties in a bunch... and don't blame others for your inadequacies as an Internet marketer.

A jel? Zanimljivo... cekaj da vidimo sta si napisao u drugoj temi ovde:
Citat:
razlog sto prodajem je sto ovo nije OPT-IN, a ja sam kanadski drzavljanin i nebi hteo da me kazne zbog SPAM ili da me izbace iz "affiliate program"... nisam spreman da rizikujem a steta da se ne koristi.

Jako zaminljivo... Da li je potreban bilo kakav komentar?

Demonization:
Citat:
On a side note, I'm guessing SEO Chief is something you are personally involved in? If so I guess it turns out that you are the only spammer here. SEO Chief => Doorway Page Creator => Search Engine Spam

Klasika... Napad je najbolja odbrana :) Nije mi mrsko da te malo edukujem - SEOChief je potpuno legalan softver. Doorway pages, iliti Landing pages nisu nesto sto je po sebi kaznjivo, tj. blacklistovano, osim u situacijama kad je intenzivan keyword spamming i content mirroring - sto kod SEOChiefa nije slucaj. Ne mesaj to sa Cloakingom. Da li je to spam? Moguce. Postoje razni nacini da se iskoristi odredjeni proizvod, a mene zaista ne interesuje kako ga koriste moji kupci.

Da li ti mozes u bilo kom pravosudnom sistemu da optuzis proizvodjaca oruzja za ubistvo koje je njime pocinjeno? Naravno da ne mozes. Prema tome - mani se SEOChief-a, ja svoje email adrese drzim strictly confidential i ne nudim ih na forumima.
Citat:
I guess you're either just trying to flame people to protect your interests (reduce competition)

Ovo mi je skroz veselo... Na kraju nisi vise znao sta ces, pa me optuzujes da pokusavam da zadrzim poziciju jedinog spamera na ES-u :)))))))))))))))))))))))))) Joj, majko, ajde nadji JEDAN JEDINI post gde ja ovde spominjem ili promovisem SEOChief :) Decko dragi, meni ES nije ni u ludilu ciljna grupa potrosaca...


Dakle, da sumiram:

1. Nudis email adrese na prodaju, sto je kaznjivo, neeticki i nadasve spamerski do bola. Pritom javno pricas kako to ne bi radio u Kanadi, nego posto ovde ionako sve moze i nije kaznjivo po krivicnom zakonu - ko mu jebe mater. E, pa izvini - WE CARE. Idi negde drugde pa to nudi.

2. Internet Marketing NIJE trgovina email listama. To je nazalost, jedna od crnih strana internet marketinga, kojoj se okrecu obicno oni koji nisu u stanju etickim i konvencionalnim metodama odraditi e-marketing kampanje sa zadovoljavajucim uspehom. Ako je to sve sto umes, molim te nemoj sebe smatrati strucnjakom za e-marketing. Ne degradiraj struku.

p.s. Ja ipak, eto, odgovorih na srpskom... nadam se da mi ne zameras, ako imas problema sa razumevanjem napisanog, drage volje cu ponoviti post na engleskom.
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
0

zivkovicp
Bgd

Član broj: 84559
Poruke: 7
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO12.02.2006. u 14:59 - pre 221 meseci
Citat:
Ja ti pricam o tome da je SPAMERSKI to sto ladno nudis email adrese


Not true. I offer it to anyone who might have a need for it. I am not forcing anyone to buy, I'm not making any promisses or suggesting how it should be used.

The only reason I offered it in the first place is because I've seen that many people at this forum are actively looking for lists to promote their websites. I have something that I can't and don't use... there is nothing wrong or illegal about me selling it. If you don't like it (and I see you don't), don't buy it. But be aware that there might be someone who IS interested, and my post was nothing more than an offering to see if there was or wasn't interest in such a list.

Citat:
a ti mene pitas da li ja koristim piratovan softver na svom racunaru?!


You stated that people who send spam email are making SCG look bad and making your professional life difficult... how about those who pirate software? Surely they can't be helping. If you pirate software, you are part of the problem and not the solution... it goes both ways.

Citat:
Ja ti pricam o tome da je SPAMERSKI to sto ladno nudis email adrese


Your software? Who uses that? I'm going to guess it's not those who build massive content sites and similar... it's spammers. However, just like me, you don't say "hey use this to spam" you simply offer a tool and the end-user must decide what is appropriate.

I didn't come here to judge anyone. I asked if what I had was of interest to anyone, you decided it was your job to flame me and accuse me of being a spammer/monster, whatever.

Citat:
p.s. Ja ipak, eto, odgovorih na srpskom... nadam se da mi ne zameras


No problem, I would never hold it against you.

If we're done here maybe we can let this thread continue on-topic.

Izvini mipsi sto smo malo skrenuli temu...


<edit>typos fixed...</edit>

[Ovu poruku je menjao zivkovicp dana 12.02.2006. u 16:03 GMT+1]
...
 
0

datadag
SCG

Član broj: 6130
Poruke: 29
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.

ICQ: 173460920


Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO12.02.2006. u 15:08 - pre 221 meseci
Izgubili ste poentu usput.

U diskusiji mesate
pravljenje mail liste
kupovinu mail liste
safe ili optimail liste
bulk mail liste.

Kada bi se odlucili za nesto konkretno mozda bi ova diskusija dobila na kvalitetu.

Citat:
Bravo. I zbog takve stoke ja u svom online poslovanju imam prepreke na svakom koraku, jer sam upravo iz SCG koja je utopija za tebi slican scam... Ali ti si kanadski drzavljanin i neces tamo da muljas sa mejling listama, nego ovde nudis... Bravo majstore, pravi patriota. Nismo dovoljno na svim zivim crnim listama, samo nam jos i takve patriote fale.

Muka mi je od vas.


A ovakvi stavovi i izrazavanje ostavaljaju zaista puno mesta za konstruktivnu diskusiju.
 
0

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4413
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO12.02.2006. u 15:12 - pre 221 meseci
Citat:
A ovakvi stavovi i izrazavanje ostavaljaju zaista puno mesta za konstruktivnu diskusiju.

Konstruktivna diskusija o spamu i sa spamerima? Neizvodljivo.
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO12.02.2006. u 17:20 - pre 221 meseci
MUKA mi je od ovoga... Squeeze page? Pretrazio sam malo i to je najprljaviji spamerski trik!!!
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO13.02.2006. u 09:28 - pre 221 meseci
Citat:
zivkovicp: I offer it to anyone who might have a need for it. I am not forcing anyone to buy, I'm not making any promisses or suggesting how it should be used.

The only reason I offered it in the first place is because I've seen that many people at this forum are actively looking for lists to promote their websites. I have something that I can't and don't use... there is nothing wrong or illegal about me selling it. If you don't like it (and I see you don't), don't buy it. But be aware that there might be someone who IS interested, and my post was nothing more than an offering to see if there was or wasn't interest in such a list.


Xe, xe slusao sam jednom priliom narko dilera koji kaze kako on ne radi nista ilegalno. Jedini razlog zasto prodaje narkotike je taj da ima dosta ljudi koji imaju problem sa prihvatanjem realnosti pa je odlucio da bude human i da im ponudi sredstvo kako dapobegnu od realnosti. On time ne radi nista nelegalno, jer on samo prodaje, a ne tera nikoga da kupi - kupuje kome treba. Kome se ne dopada, on ne treba ni da kupuje. Ali posto ima onih koji mogu da budu zainteresovani, on, eto, nudi.


A inace, gadno se varate, postoji zakon protiv SPAMA i u nasoj zemlji.
 
0

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
194.247.222.*

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO13.02.2006. u 10:03 - pre 221 meseci
Prvo, neću da tolerišem zajebanciju. zivkovicp - nema daljeg pisanja na engleskom.

Drugo, u Arhivu smo maknuli temu koja u startu ima baš ovo
Citat:
zivkovicp:
zdravo,

imam spisak imena(ime & prezime),email adrese, zemlja (country) na prodaju.

moj spisak ima oko 4000 imena/email od ljudi koje su kupili nesto online (preko moj affiliate link) u 2005/2006. Svi su kupili "digitalni" proizvod (softver, ebook, slicno) online sto znaci da su spremni da kupe opet.

razlog sto prodajem je sto ovo nije OPT-IN, a ja sam kanadski drzavljanin i nebi hteo da me kazne zbog SPAM ili da me izbace iz "affiliate program"... nisam spreman da rizikujem a steta da se ne koristi.

Ja sam u Bgd, placanje moze lako da se resi.

Da je Opt-in, vredelo bih preko $3k... ali posto nije opt-in pristacu na manje. Ako vise ljudi se interesuju, mogu da spustim cenu pa da prodam 3x...

sta mislite? da li ima kupca za nesto ovaku u SCG?

Petar.

Daj "terms & conditions" iz "affiliate program" i posebno istakni delove koji se odnose na "privacy policy" i načine korišćenja prikupljenih podataka. Po kom osnovu smatraš da nešto kao kanadski državljanin i affiliate ne smeš da plasiraš u Kanadu, a ovde smeš - nije li ti palo na pamet da affiliate pravila važe i van granica države?
 
0

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO13.02.2006. u 10:15 - pre 221 meseci
Citat:
bojan_bozovic:MUKA mi je od ovoga... Squeeze page? Pretrazio sam malo i to je najprljaviji spamerski trik!!!


Tek najobičnija praksa koju stalno koriste...
Muka je svima nama - nonspamerima. Gornji biseri koje iskreno žalim bi se mogli malo educirati i baciti pogled na tekstove koji objašnjavaju razliku između legitimnog marketinga i spamiranja, jedan takav stoji i na Anti-Spam forumu.

[Ovu poruku je menjao IcyImpact dana 13.02.2006. u 11:21 GMT+1]
Knowledge is power.
 
0

mipsi
Milikic Radomir
Cacak

Član broj: 20459
Poruke: 34
*.yu1.net.



Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO04.03.2006. u 14:39 - pre 220 meseci
Jel bre ima neko da mi da link gde mogu da skinem te Opt in mail list.
Ako ima besplatno sto bih bacao pare na gluposti. Valjda smo tu da jedan drugom pomognemo da resi neki problem ili da pljujemo jedni druge. Kakav SPAM, kakve gluposti. Ko se jos lozi na to.
Smeta ti ako ti stigne mail za koji te bas zabole. DELETE i Block sender i to ti je to.

A ako postoji zakon za to a verovatno postoji gledajte to ovako.
Jel ja smem da tebe okrenem telefonom i ponudim ti nesto za sta si zaineresovan.
Ti mi kazes lepo da te to ne interesuje i ja te vise ne zovem. Dovidjenja i prijatno.
Ili to te bas zainteresuje i krenemo da saradjujemo.

Tako ja posmatram SPAM i ANTI SPAM
mipsi
 
0

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
195.252.100.*

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO06.03.2006. u 18:13 - pre 220 meseci
Mipsi, mogli biste malo za početak da pogledate temu http://www.elitesecurity.org/tema/18589-Sta-je-spam, a zatim i čitav forum http://www.elitesecurity.org/forum/66.

Imao sam jedan interesantan događaj sa vlasnikom jedne firme koji je napravio sajt i hteo je da pošlje mail na hiljade adresa da bi obavestio firme o postojanju ovog sajta. Kako se radi o čoveku koji vodi tri firme i radi 26 sati na dan, pitao sam ga da li mu se dopada kada čeka neki bitan e-mail i stigne mu spam. Drugo pitanje bilo je šta on radi sa tom porukom, i da li bi voleo da na isti način drugi postupe sa njegovom spam porukom.


Mislim da nema više smisla da ova tema ostane otvorena.
 
0

[es] :: E-Marketing :: Opt In mail liste - gde mogu da se skinu BESPLATNO
(Zaključana tema (lock), by Dragan Varagic)

[ Pregleda: 4443 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.