Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Slika sa tv-outa

[es] :: Video karte i monitori :: Slika sa tv-outa

[ Pregleda: 3159 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
*.ptt.yu.



+595 Profil

icon Slika sa tv-outa30.01.2006. u 08:39 - pre 221 meseci
Imam jedno glupo pitanje.Koliko ja znam nemoguce je ali da pitam.Ima li sanse da se salje signal sa sky star 2 kartice i slika na tv a da ne mora da bude ukljuceno to i na monitoru nego da se moze raditi nesto drugo na kompu?koiko ja znam preko tv-outa samo se moze prikazati ono sto je trenutno na monitoru.I da li je ovo pravi podforum za ovo pitanje ili da ga postavim na nekom drugom?
 
Odgovor na temu

miko.s
istra

Član broj: 62273
Poruke: 1191
*.adsl.net.t-com.hr.



+32 Profil

icon Re: Slika sa tv-outa30.01.2006. u 20:45 - pre 221 meseci
odgovor ti je i da i ne. ako samo raširiš desktop i na tv-out, jednostavno program kojim gledaš sat tv (vjerojatno progdvb) samo potegni u drugi ekran (recimo desno ili lijevo od ruba tvog ekrana, i slika tog programa bi se trebala prebacit na tv. ali samo dok je slika u granicama programa. kad staviš sliku sa skystara na full screen, ona se pojavi na monitoru, i onda trebaš restartat komp sa upaljenim tv-om, i onda vidiš identičnu sliku i na tv i na monitoru.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Slika sa tv-outa30.01.2006. u 23:40 - pre 221 meseci
Nije glupo pitanje i moguce je to sto zelis. Ja imam graficku karticu GF4 MX440 sa TV-out, i imom tu mogucnost da podesim, ali verovatno to moze i svaka kartica. Trenutno mi nije prikljucen TV pa ti verovatno necu biti od velike pomoci, ali ajde da probam napamet a i uz malo tvoje muke i uspeces. Ako imas neku nVidia karticu i instaliran neki detonator. onda ides:
Display properties > Settings > Advanced > kliknes gore na tab recimo kao meni GeForce4 MX 440 with AGP 8X i sa leve strane tog prozora otvorice ti se neki meni sa desetak linija. Neke od njih si nView, color corrrections, screen adjusments itd. E sad ja trenutno ne mogu da se setim na koju od tih linija da ides, ali brljaj malo i naci ces na nekom padajucem meniju gde ti pise disable, tu moras da stavis primary display ili secondary display. probaj jedno od ta dva i to ti je to. Samo nemoj to primary i secondary display da pomesas sa onima na liniji nView gde si namestio Clone display jer to nije to.
Bolje od ovoga ti ne mogu pomoci posto trenutno nemam kabl, ali bar je naka pomoc saznanje da se to lako moze odraditi. Cackaj malo
 
Odgovor na temu

delija_sever031

Član broj: 72551
Poruke: 836
*.ptt.yu.



+595 Profil

icon Re: Slika sa tv-outa01.02.2006. u 16:30 - pre 221 meseci
Zaboravio sam odgovoriti.Uspeo sam na netu naci objasnjenje i podesiti da mi slika ide na tv a progdvb mi samo ostane u vidu kocke umanjen i sklonjen negde u stranu da ne smeta.E sad da ne otvaram ponovo novu temu zanima me kako najlakse zakaciti IRC prijemnik koji sam dobio sa ss2 na neki kabal da prebacim i daljinski u sobu sa tv-om?
 
Odgovor na temu

miko.s
istra

Član broj: 62273
Poruke: 1191
*.adsl.net.t-com.hr.



+32 Profil

icon Re: Slika sa tv-outa02.02.2006. u 19:30 - pre 221 meseci
pa kupi dugi serijski kabel... ili kupi nekoliko kraćih pa ih spoji...
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: Slika sa tv-outa

[ Pregleda: 3159 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.