Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Minibusom u Evropu?

elitemadzone.org :: MadZone :: Minibusom u Evropu?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 11526 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.dip.t-dialin.net.



+4 Profil

icon Re: Minibusom u Evropu?03.02.2006. u 00:19 - pre 221 meseci
i ja sam mislio ..ali nije siguran sam da je zabranjeno ako bas oces iskopacu i zasto :)
mada opet odosmo sa teme

Kas

da ne lupetam bezveze raspitacu se ..ali mi je bilo tako saopsteno i to zvanicno od strane nemaca ...

[Ovu poruku je menjao kasaad dana 03.02.2006. u 01:21 GMT+1]
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Minibusom u Evropu?03.02.2006. u 00:27 - pre 221 meseci
Ajd proveri, posto mi je malo cudno da jedan aerodrom moze da zabrani nekoj avio kompaniji da slece ;))) JAT sasvim lepo opsluzuje druge aerodrome u DE i manje-vise su skroz OK, uz uobicajen nivo tehnickih problema za te avione koje koriste.

[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 03.02.2006. u 01:29 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Minibusom u Evropu?03.02.2006. u 00:35 - pre 221 meseci
Nije JAT vec British Airways. Evo vam tacnije informacije, gore sam ono napisao po secanju, pa ima pogresnih podataka:
Citat:
Sa Swiss-om u Evropu za 49 EUR

Iznenadjea ove zime ne prestaju.Prodaja do 31. marta.putovanje do 10.aprila Rezervisite ODMAH
London od 119,00 Eur sa British Airways

British Airways - za London od 119,00 EUR + taxe, za putovanja od 13 Jan do 25 Mar 06. Broj mesta je ogranicen. Pozovite nas za Vise informacija.


Promotivna ponuda za Evropu od 99,00 Evra...

Promotivna kampanja za putovanja od 15.1.- 25.3.2006. Izmeðu Beograda i Skoplja, Ohrida, Sarajeva, Podgorice, Tivta, Ljubljane i Tirane, cena povratne karte je od 59 evra. izmeðu Beograda i veæine evropskih gradova (Cirih, Diseldorf, Frankfurt, Minhen, Berlin, Štutgart, Rim, Trst, Beè, Atina, Prag) povratna karta je od 99 evra. izmeðu Beograda i Londona, Pariza, Moskve, Amsterdama, Brisela, Tel Aviva, Stokholma, Kopenhagena i Geteborga, povratna karta je od 139 evra. Broj mesta po promotivnim tarifama je ogranièen, a detaljne informacije putnici mogu dobiti u nasoj poslovnici.

Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Minibusom u Evropu?03.02.2006. u 13:05 - pre 221 meseci
Citat:
Vucete temu u pogresnom smeru, naveo sam na pocetku hocu malo da razgledam sta ima pored puta a iz aviona se nema sta novo videti. Vec sam putovao minibusom i naj vise mi odgovara - nigde ne zurim, bolje je od autobusa jer je atmosfera opustenija, putnici mnogo vise medjusobno razgovaraju pa sta god da te interesuje ako pitas neko ce znati, uvek mozes pitati vozaca da stane na 5 minuta da kupis nesto i tako dalje, znaci, ili cu minibusom, ili svojim kolima.



Tip nece da se cima minibusom radi tebe za sitne pare gore samo, a ako hoce onda su skuplje pare - a za te pare mozes lijepo da letis kao covjek. Volio bih da me neko razuvjeri i da kaze - GRESIS.

A ovo kad smo kod stajanja rijec...dozivio sam jednom da tip trci iz birtije i da jedno od 200 metara od pruge zaustavi voz u punom gasu koji izlazi iz stanice. Tip upadne u voz i vikne mu sad mozes da vozissssss ;-) Ono znali su se,
pa kako drugara ostaviti? :-)








[Ovu poruku je menjao DusanSukovic dana 03.02.2006. u 14:10 GMT+1]
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Minibusom u Evropu?03.02.2006. u 16:29 - pre 221 meseci
Pa gresis!
Minibus ne ide samo "radi tebe", vec je to uobicajena pojava u transportu putnika - toga dana u toliko sati krece, pa kome se putuje moze, ako nema nikog onda opet mora da ide, da odrzi kontinuitet, ako je unutra samo jedno/dvoje/troje, nema veze. Mislim, nema sta specijalno da filozofiram o tome, tako je i sa avionima, i sa vozovima i sa autobusima. Nikad nisam cuo da je avionski let otkazan zato sto nema dovoljno putnika. Iole ozbiljniji minibus-prevoznik se ponasa isto tako. I, da, proverio sam, nikakav problem nije da se linija izmeni kako bi se proslo kroz mesto koje nekom putniku odgovara odgovara, ostali putnici nece biti osteceni, stici ce na odrediste u dogovoreno vreme.
Citat:
DusanSukovic: jedno od 200 metara od pruge zaustavi voz u punom gasu koji izlazi iz stanice.

Sreca je sto to nije bio avion
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Minibusom u Evropu?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 11526 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.