Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Volonterski rad na Internet portalu za programere

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Volonterski rad na Internet portalu za programere

[ Pregleda: 2765 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nikola.Milović
Novi Sad

Član broj: 56451
Poruke: 19
*.neobee.net.



Profil

icon Volonterski rad na Internet portalu za programere08.02.2006. u 20:35 - pre 220 meseci
Primećujem da na 'domaćem Internet-u' (da ga tako nazovemo) postoji veoma malo
sajtova sa kvalitetnim informacijama za programere. Nekoliko foruma i to je to, nažalost.

Imam želju da pokrenem Internet portal namenjen za programere i dizajnere poput:
www.planet-source-code.com
www.hotscripts.com
www.freshmeat.net

Znači portal bi omogućavao korisnicima da objavljuju svoje radove koje će ostali
posetioci sajta moći da download-uju, isprobaju, ocene, komentarišu, daju Vam savet...
Na taj način ćete biti u mogućnosti da unapredite svoje projekte i proširite znanje.

Ja sam se prvobitno bavio web dizajnom, ali sam postepeno prešao u "klub" programera.
Spreman sam da u potpunosti odradim posao programiranja portal-a, ali bi mi trebala
pomoć oko dizajna. Trenutno imam malo slobodnog vremena, a i timski rad je ono što
bi ovaj portal trebao da promoviše, pa bi bilo poželjno da se on timski i napravi :-)

Molim sve zainteresovane dizajnere koji žele da učestvuju u ovoj akciji da prijave šalju
na e-mail adresu: [email protected] sa naznakom "CodePlanet: Konkurs"

U prijavi je potrebno navesti:
* ime i prezime
* mesto stanovanja
* godište
* dosadašnje radove (opciono)

Napominjem da je (za sada) ovo volonterski rad.

Pozdrav iz Novog Sada!
 
Odgovor na temu

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Volonterski rad na Internet portalu za programere

[ Pregleda: 2765 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.