Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

jednostavan cupture i prgled materijala

[es] :: Video produkcija :: jednostavan cupture i prgled materijala

[ Pregleda: 2024 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

azercode
tv montazer
BIH-MO

Član broj: 38384
Poruke: 409
195.222.48.*

Sajt: www.opelteam.ba


Profil

icon jednostavan cupture i prgled materijala15.02.2006. u 13:25 - pre 220 meseci
nainme treba mi neki jednostavan(glup)program za novinare koji bi sa dolaska sa terena mogli usnimit i pregledat matrijal bez komplikacije,imam 3 masine semprona 3000 sa 512 rama ati 9250,a u montazi je mekintos (finacut) i pc (premiere),i sve je u mrezi.znaci treba mi nesto jednostavno posto novinari nisu bas pametni za premiere itd...

pozdrav

[Ovu poruku je menjao azercode dana 15.02.2006. u 14:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.195.*



+3 Profil

icon Re: jednostavan cupture i prgled materijala15.02.2006. u 18:54 - pre 220 meseci
Pozdrav! Sretao sam se sa istim potrebama. Novinare sam ipak upućivao na Premiere jer ako je sve podešeno novinaru ostaje samo da ubaci traku, ide na Capture, podesi lokaciju na disku i stisne rec. Nakon toga pregledavanje je isto kao i u nekim plejerima... Mislim da to nije komplikovano i svako to može da nauči a dobra strana ovog predloga je to što vremenom novinar može savladati i "seckanje" materijala i tako nam olakšati posao
 
Odgovor na temu

azercode
tv montazer
BIH-MO

Član broj: 38384
Poruke: 409
195.222.48.*

Sajt: www.opelteam.ba


Profil

icon Re: jednostavan cupture i prgled materijala15.02.2006. u 21:50 - pre 220 meseci
ma znam,nego sam bio neki dan na prezentaci "PLAVOG DISKA" sto je soni napravio cudo stvar.gledo sam i kamere i masine sa tim diskom,pa nam je prezentator pokazivao neki sonijev softver za novinare cudo stvar stavi disk u masinu i preko laptopa gleda materijal,automacki mu uradi capture slika i nema vise od 5 funkcija pravo prosto,ali ne znam kako se zove soft. ali ide uz tu opremu.soft podrzava komunikaciju sa svim profesionalnim programima.cak su napravili server koji radi sa tim softverom,i naravno prezentiro nam je wegas svoj softver,ali citav taj sistem cudo funkcionise.
ali ja uvjek stojim iza premiere


pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: jednostavan cupture i prgled materijala

[ Pregleda: 2024 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.