Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ves masina El Eida S 18.5 nece da radi!

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Ves masina El Eida S 18.5 nece da radi!

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 39413 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivan_sim
ivan savic
frigomehanicar,serviser bele tehnike
krusevac

ivan_sim
Član broj: 204327
Poruke: 641
*.donet.rs.



+32 Profil

icon Re: Ves masina El Eida S 18.5 nece da radi!20.03.2009. u 20:52 - pre 182 meseci
Evo i ja da se ukljucim u mogucnost resenja problema...

Ako nije problem da li moze malo bolje da se objasni to "preskakanje" programa.

Ako je u pitanju ispiranje kako kazes, a recimo PG odjednom, umesto za jedan po jedan on prebaci za 2-3 zubica u istom trenutku onda je kao sto kaze Kosuth veza tj. mehanizam veze izmedju brzih i sporih krivuljara.

Ako nesto nisam u pravu ispravite me.

Ponuda klima uredjaja na:
http://www.facebook.com/sim.sbt
SERVIS BELE TEHNIKE "SIM"
 
Odgovor na temu

nenadgl

Član broj: 139850
Poruke: 8
79.101.95.*



Profil

icon Re: Ves masina El Eida S 18.5 nece da radi!22.03.2009. u 16:02 - pre 182 meseci
Ovako, sto se samog preskakanja program tice, preskace svuda, ne uvek, ali mi se cini uvek na ispiranju, desava se nekada da malo primi vodu i prebaci da izbacuje ili malo izbaci i pocne da prima. U medjuvremenu se desilo sledece, kad sam pustio masinu u rad, bez kuvanja, PG je bio na G i sve je dobro radio zgrejao je vodu normalno, izbacio, i kad je stigao na korak ispod slova K poceo je da izbacuje vodu i odjednom je nesto puklo i izbio je osigurac. Skinuo sam programator, oslobodio kontaktne ploce i video da se kontakt 11-N ili B tu nisam bas siguran bio slepio i da je tu izbio spoj, kako, zasto ne znam. Malo sam procistio kontakte od zavarivanja i ponovo stavio PG na mesto. Okrenuo na onom mestu na kom je stala i odatle pustio u rad, do kraja je zavrsila bez problema. Moram da napomenem da taj kontkakt na kome je izbio spoj nema gornji mirni kontakt, ne znam da li je uopste i postojao. Pa mi je sumnjiv samo taj kontkat na PG ostale nepravilnosti na njemu nisam primetio. Hvala svima.
 
Odgovor na temu

keanna

Član broj: 224304
Poruke: 1
212.200.65.*



Profil

icon Re: Ves masina El Eida S 18.5 nece da radi!02.06.2009. u 02:13 - pre 180 meseci
Eh, ja imam istu mashinu ali drugaciji problem. Naime, na C a ponekad i na drugim programima jednostavno "zaglavljuje", odnosno, bubanj se vrti dok programator ne mrda. Jednom sam tako ostavila masinu i cak 2h je vrtela na istom mestu!Sad sedim pored nje i cekam da stane, pa samo pomerim programator kad smatram da je izvrtela dovoljno, ali ipak, ovo mi stvara dosta problema.Naravno, ne razumem se u majstorisanje ali mi treba muski savet kako me neki majstor ne bi izradio...Imate li predstavu u cemu je problem i koliko otprilike takva popravka kosta ? Naravno, svaka preporuka za majstora je dobrodosla https://static.elitesecurity.org/square.gif

p.s. Imam utisak da ne iskuvava dobro, ali ne znam da li je to povezano. Znaci, iskuvavanje radi, ali nisam zadovoljna kvalitetom pranja, a definitivno je do masine, jer sam isprobala sve moguce deterdzente, cak sam i u drugim masinama proveravala - jednostavno ne opere dovoljno dobro.
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4594
212.200.65.*



+310 Profil

icon Re: Ves masina El Eida S 18.5 nece da radi!02.06.2009. u 08:39 - pre 180 meseci
Mora majstor, otisli su zupcanici ili stop rele na programatoru.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Ves masina El Eida S 18.5 nece da radi!

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 39413 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.