Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Suse 9 i Sweex modem - jel ima neko tu kombinaciju ?

[es] :: Linux hardware :: Suse 9 i Sweex modem - jel ima neko tu kombinaciju ?

[ Pregleda: 3376 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stonex

Član broj: 25873
Poruke: 642
*.internet.krstarica.net.



+9 Profil

icon Suse 9 i Sweex modem - jel ima neko tu kombinaciju ?17.03.2006. u 23:23 - pre 220 meseci
Kako radi Sweex modem na Suse-u , posto ovaj moj Agere ne mogu da instaliram ? I ako imate , da li ga sam prepoznaje ?
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Suse 9 i Sweex modem - jel ima neko tu kombinaciju ?17.03.2006. u 23:31 - pre 220 meseci
Ne mesaj babe i zabe, Agere je proizvodjac cipova za modeme, a Sweex celih modema. Tako Sweex ima nekoliko modela modema a Agere nekoliko modema cipova. Imas li neku oznaku, ovako kad pitas je kao da odes u prodavnicu autodelova i trazis lamelu za Ford.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Suse 9 i Sweex modem - jel ima neko tu kombinaciju ?18.03.2006. u 00:40 - pre 220 meseci
Istrosih prste vec od pisanja: Postoje distribucije koje imaju integrisane drajvere za NEKE winmodeme i to opet NE za sve tipove tih proizvodjaca, primer takvih distribucija - Mepis, Kanotix, Kurumin, mozda jos neka. Inace, Linuxi NE PREPOZNAJU winmodeme, nego treba instalirati drajvere. Odmah mogu da rade samo hardverski modemi, ali pravi, ne ovo sto se sada naziva hardverski. Pravi hardverski modemi su eksterni, seriski kao i neki interni, kod nas veoma, veoma retki, mozda ih ni nema.

Sto se Agere modema tice, meni su radila dva razlicita, napravljena u razmaku od oko godinu dana, ali moram biti iskren i reci da ne znam koji rade, koji ne. Bilo je i ovde reci o tome, ali sam zaboravio. Mozda bi pretraga nesto pomogla.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

stonex

Član broj: 25873
Poruke: 642
*.internet.krstarica.net.



+9 Profil

icon Re: Suse 9 i Sweex modem - jel ima neko tu kombinaciju ?18.03.2006. u 19:18 - pre 220 meseci
Ovaj ima IBM chipset .
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux hardware :: Suse 9 i Sweex modem - jel ima neko tu kombinaciju ?

[ Pregleda: 3376 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.