Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja

[es] :: Udruženje korisnika telekomunikacija :: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 24080 | Odgovora: 66 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja01.05.2006. u 17:05 - pre 218 meseci


Sta mislite o ovome ? Rts po principu das im prst hoce ruku ... prvo poskupljenje pa jos 70% .. dakle 500din :)
Za telekom nemam reci ....
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
213.244.208.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja01.05.2006. u 17:38 - pre 218 meseci
Pa sto da ne? Ja bih digao na 2000. Posto ocigledno to nikome ne smeta...cim se niko ne budi.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.61.nat-pool-kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja01.05.2006. u 20:10 - pre 218 meseci
Ja jos nisam upoznao coveka koji placa rts pretplatu. Mozda samo 10% ljudi placa pretplatu, tako da rts nema para, pa verovatno zbog toga hoce da povecaju tv pretplatu, tako da sto se mene tice mogu da stave i 1000 dinara ail moji nece da placaju pretplatu sigurno!!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

Boboje

Član broj: 13121
Poruke: 383
*.vdial.verat.net.



+2 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja01.05.2006. u 20:22 - pre 218 meseci
ne lupajte da postoji neko ko ne placa pretplatu. svi moramo da je platimo jer je nakacena na struju. ako si do sad placao 300 din manje da nebi platio pretplatu to ti se opet vodi kao dug za struju. bas zbog toga mogu da podizu cene kako hoce jer ljudi nemaju izbora. cista ucena.

[Ovu poruku je menjao Boboje dana 01.05.2006. u 21:23 GMT+1]
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.61.nat-pool-kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja01.05.2006. u 20:29 - pre 218 meseci
@boboje
Nisi u pravu, jel ako im platis struju, oni nemaju zakonski osnov da ti seku struju, a neka gomilaju zaduzenje za tv pretplatu to im niko ne brani!!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

reject
Ivan Pesic
Bgd

Član broj: 7659
Poruke: 2209
*.83.beocity.net.

Sajt: misc.comli.com


Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja01.05.2006. u 20:52 - pre 218 meseci
Sta se desava ako ne placas pretplatu, ne emituju ti RTS? :)
Odnesu ti TV? Ovo nije logicno posto i ljudi bez TV-a placaju pretplatu. Mislim da ce
nasi mudraci odluciti da igraju na sigurno pa da ipak seku struju. :)
Ja placam struju, 300din za RTS ne dam, pa cemo da vidimo sta ce se desiti,
verovatno ce biti "I fought the law...", ali za sad imam neku satisfakciju.
Mass murder ain’t just painless,
Now we’ve made it cute.


The Church Of The Holy Transistor
 
Odgovor na temu

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
212.200.97.*



+141 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja01.05.2006. u 21:21 - pre 218 meseci
Mislio sam da ne komentarisem ali moracu...

Citat:
 ne lupajte da postoji neko ko ne placa pretplatu. svi moramo da je platimo jer je nakacena na struju. ako si do sad placao 300 din manje da nebi platio pretplatu to ti se opet vodi kao dug za struju. bas zbog toga mogu da podizu cene kako hoce jer ljudi nemaju izbora. cista ucena.


JA NE PLACAM! Ne znam za vas u unutrasnjosti ali elektrodistribucija jugoistok (tako se valjda zove) imaju odvojene racune za struju i RTV pretplatu. Znaci, gore pod I pise dugovanje za struju, pa ima za uplatu, ispod pod II ima dugovanje za pretplatu i na kraju pise UKUPNO ZA UPLATU I+II: Znaci, mogu onaj I racun da odcepam i uplatim samo to
Ja mislim da svima posebno pise koliko je dug za struju a koliko za pretplatu a i ako pokusaju da ti iskljuce struju imas dokaz da si je platio...

@reject... sta se desava ako ne placas pretplatu?

Sto se mene tice mogu da mi iskljuce RTS ako je to moguce. U normalnim zemljama ko hoce da naplacuje pretplate za emitovanje svog kanala moze signal da kodira, a onaj ko hoce da ga gleda neka kupi dekoder od njih...
Znam znam sta cete reci... "mi smo nenormalna zemlja..." Al' sta da se radi, uglavnom necu da im placam. A i drzava, moze da izglasa da je danas 1. april a ne 1. maj...
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
213.244.208.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja01.05.2006. u 21:46 - pre 218 meseci
I kod mene je tako. I+II. Ali mislim da tesko mozemo da se nosimo sa kretenima. Ja doduse placam struju posle 3-4 meseca kada mi dodje 10-tak hiljada, a i tada platim 6-7 tako da verovatno ni ja nisam placao pretplatu (ni kriv ni duzan :D). Nikad u zivotu nisam imao preplatu. Tek sad necu. Ali imam neki osecaj da ce na kraju sve to morati da se plati..kad tad...kada se nakupi. Ne znam nikoga ko je izasao na kraj sa drzavom.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

SqlByte
bg

Član broj: 65900
Poruke: 269
*.yubc.net.



+3 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja01.05.2006. u 23:35 - pre 218 meseci
pa znam da se ranije pretilo ptt-u da ce da ih "hackaju" i da ih fizichki maltretiraju ;)
ne znam... mozh' da im zapretimo :P samo da ima nekog ko bi stvarno mogo da im se suprostavi pa da im zapretimo ;)

ma neam ja pametni'a posla, vidim i sam to.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja01.05.2006. u 23:56 - pre 218 meseci
Ocigledno gospodin Tijanic hoce da udje u istoriju kao covek koji je ponovo podigao toranj na Avali. Zato i ponovo more reklama, od kojih narocito "obozavam" one od pola sata, koje reklamiraju neku banku i prodavnicu namestaja, kao oni dodju i prerade ti stan, a tebe privremeno smeste u hotel i tako to, pretpostavljam da posle odplacujes masan kredit.

Sto se tornja tice, mislim da su rekli da ce biti potpuno isti kao stari. Zasto? Inat ili glupost? Zar tehnika nije napredovala u ovih 30-tak godina? Zasto ne razmisle i nesto smisle, nego idu linijom manjeg otpora. A sta ako se ispostavi da se neki elementi za taj toranj, po staroj dokumentaciji, vise nigde ne proizvode? Jeste da je postojeci projekat velika usteda u odnosu na potpuno novi, ali treba misliti i na ovakve "sitnice".

Moja majka (87) i ja (63 godine), ja tesko bolestan, ona dosta manje, placamo. Jednostavno se bojimo buducih represalija, zateznih kamata i slicnih zavitlavanja. Meni je policija nekoliko puta lupala na vrata oko 02:00h (nocu) - trazili bivseg vlasnika(!) pa sam sklon da verujem da se ne bi libili ni mene da traze zbog te nametnute "pretplate".

Off-topic: Koristim i ovu priliku, da apelujem na rukovodstvo ES-a, da nas, sa slabijim ocnim vidom, postedi muka, a vas sa dobrim ocnim vidom postedi potencijalnog gubitka istog, sa ovim sivim citatima. Ovo je krajnje neprijatno i pravo mucenje za oci.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja02.05.2006. u 07:15 - pre 218 meseci
Ma davno sam rekao-sve je isto (ili čak još gore) samo Njega nema...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja02.05.2006. u 08:31 - pre 218 meseci
RTS-u i Tijaniću mogu samo da kažem:
Lopovi! Lopovi! Lopovi! Lopovi!...
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja02.05.2006. u 08:45 - pre 218 meseci
Ma nek povećaju pretplatu za RTS i na 100 eura, niko neće ni da im plaća onda.
Zašto da neko plaća pretplatu kad ionako ne gleda RTS, kad redovno plaća račun za kablovsku i kad ostale televizije koje se plaćaju (HBO naprimer) nemaju reklame, a RTS ih ima? Kad mogu ostale televizije da se finansiraju samo od reklama, može i RTS! Ovako em imaju reklame kolko hoćeš, em još naplaćuju pretplatu, a te pare bacaju na gluposti. Evo, baš pre neki dan vidim prepun grad RTS bilborda. Pa je l' zato plaćamo pretplatu? Nisu ti bilbordi džabe.

Niko se ne bi bunio da plaća pretplatu kad bi RTS poboljšao program i kad bi potpuno ukinuli reklame (da RTS bude kao ostale televizije koje se plaćaju).
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
80.74.166.*



+2 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja02.05.2006. u 09:06 - pre 218 meseci
koji ce nam krasni qrac taj toranj.mozda nisu dobro pokrili teritoriju svojim lazima.ja sam na rts-u ponovo stekao utisak da smo mi svetska velesila i da se ceo svet oko nas vrti."ovaj rekao ovo onaj bio u poseti kod onog...". sad mo zao sto ih NATO nije poravnao sa zemljom a zatim bacio napalm da budemo sigurni da od te bagre nista nije ostalo.jako retko ukljucim tv ali i tada se zgrozim kada vidim likove na rts-u.posebno me nervira glas onih sto citaju vesti.znaci cisto ispiranje mozga.a pretplatu mogu da podignu koliko hoce a uz to mogu da mi podignu i jos nesto ako su vesti :)
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja02.05.2006. u 09:53 - pre 218 meseci
Oni su se lepo ogradili zakonskim regulativama. Prema njima, neplaćamo mi (ko uopšte plaća) USLUGU gledanja njihove televizije, već je to zakonski određeno da se plaća kao javni servis (kao što se plaćaju razni porezi i sl.). Dakle, ako se ne plaća, ne "seku" ti RTS, već te tuže.
BTW Jedino da tuže (skoro) celu državu, pošto ogromna većina ne plaća.
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja02.05.2006. u 09:58 - pre 218 meseci
A gde je objavljena zvanicna informacija o poskupljenju?
 
Odgovor na temu

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
212.200.97.*



+141 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja02.05.2006. u 10:00 - pre 218 meseci
Hey, a zamislite tuze sve one koji ne placaju i presude da MORA da se plati, mi normalno necemo da platimo i svi odemo u zatvor
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4413
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja02.05.2006. u 10:00 - pre 218 meseci
Citat:
koji ce nam krasni qrac taj toranj.

Verovatno zato što su nam bolnice, škole, putevi i ostale prioritetne stvari u odličnom stanju pa možemo da dižemo i toranj. B) Ovo kada sam prvi put čuo mislio sam da se neko zeza, ali kada je postalo "državna" politika samo osećam mučninu.
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
80.74.166.*



+2 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja02.05.2006. u 10:08 - pre 218 meseci
bolje da su otvorili neku fabriku da ova sirotinja negde radi.njima je bitnije da nam preko rts-a objasne da lepo zivimo nego da nam zivot stvarno bude normalan.
to mi dodje isto kao sto u mom komsiluku hoce da prave *ebenu crkvu.narod bukvalno gladan a njima treba crkva mamu im lopovsku.
 
Odgovor na temu

SqlByte
bg

Član broj: 65900
Poruke: 269
*.yubc.net.



+3 Profil

icon Re: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja02.05.2006. u 10:24 - pre 218 meseci
Ja ne znam za vas ostale, ali ja vrlo vrlo malo gledam TV uopste.
A za to je pola "kriv" TV program, jer ako ne naletim na latino-americhq seriju onda su tu reklame... oke prebatzim na nash chuveni RTS kad tamo neshto lazhu mazhu... pa malo pooste serije od pre par hiljada godina... pa reklametzie malo, pa malo kenjaju u pesmi od pola sata kako im treba tornj njihov zashtitni znak...
mislim sam ja lood i mi ostali shto nismo iz Beograda da im placamo zashtitni znak... zar se ioako vec ne sliva dovoljno novca u nashu prestonicu ?!
A to shto ja zhivim u malom gradu pa nemogu ni kablovsku televiziju ili internet da dobijem, je sasvim druga pricha...
 
Odgovor na temu

[es] :: Udruženje korisnika telekomunikacija :: Poskupljenje RTS pretplate i telefonskog saobracaja

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 24080 | Odgovora: 66 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.