Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako prepoznati kreatin kome je istekao rok?Help please

[es] :: Nauka :: Kako prepoznati kreatin kome je istekao rok?Help please

[ Pregleda: 12112 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dziga
Negde

Član broj: 92897
Poruke: 2
213.244.208.*

Sajt: www.pansport.co.yu


Profil

icon Kako prepoznati kreatin kome je istekao rok?Help please11.05.2006. u 01:01 - pre 217 meseci
Dobio sam od drugara 300 gr Twinlab-ovog kreatina,on mi je objasnio siva kutija sa plavom nalepnicom natpisom Muscle Power, na netu sam proverio da je monohidrat.On je fudbaler i uzeo je to iz kluba,e sad je fora sto je bacio kutiju,a nije pogledao rok trajanja,ali on kaze da je ok!Pre toga sam koristio 300 gr Dymatize Nutrition, ali sam imao kutiju na kojoj je sve lepo pisalo! :-))
Ima li neki specifican ukus kad istekne rok?
Sta ako se uzme kreatin kome je istekao rok,mislim koliko je los po organizam?

Ne ocajavaj!! OJACAJ !!
 
Odgovor na temu

Valerij Zajcev

Član broj: 40886
Poruke: 1374
*.pat-pool.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Kako prepoznati kreatin kome je istekao rok?Help please11.05.2006. u 12:16 - pre 217 meseci
meni je kreatin stajao 3 meseca "scitech" i kada sam ponovo poceo da ga pijem proradilo je kao i uvek ne znam za ukus ja nisam nista primetio ja ga uvek mesam sa dextrozom, i mislim da samo kreatin star 2god ne valja :)
 
Odgovor na temu

kv66

Član broj: 38196
Poruke: 589
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.popdepression.com


+2 Profil

icon Re: Kako prepoznati kreatin kome je istekao rok?Help please11.05.2006. u 16:14 - pre 217 meseci
[quote]Sta ako se uzme kreatin kome je istekao rok,mislim koliko je los po organizam?[/code]
Pa vidi prijatelju,odgovor ti se nalazi u tvom pitanju....Ako nesto ima ROK onda znaci da posle toga datuma proizvodjac ne garantuje za ispravnost i kvalitet proizvoda.hoce li ti skoditi vrlo je individualno(koliko stoji,koju kolicinu i koliko cesto koristis etc.)
Elem sigurno je da nece doprineti onome zbog cega ga uzimas ili ne na nacin koji ti ocekujes...Zato bolje -baci !
Calexico
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Kako prepoznati kreatin kome je istekao rok?Help please

[ Pregleda: 12112 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.