Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stra treba da uradim da moj sajt nebi mogo da se upisuje tj. File>Seve as!!!???

[es] :: Web dizajn i CSS :: Stra treba da uradim da moj sajt nebi mogo da se upisuje tj. File>Seve as!!!???

[ Pregleda: 3474 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

xexexex

Član broj: 94169
Poruke: 35
*.nasamreza.com.

Sajt: cafeviva.22web.net/cafe


Profil

icon Stra treba da uradim da moj sajt nebi mogo da se upisuje tj. File>Seve as!!!???16.05.2006. u 17:15 - pre 217 meseci
Ako me razumete sta trazim... PR. Ja sam napravijo sajt i nezelim da ga neko upisuje i preradjuje ili nesto slicno pa kako to da uradim tj. da ga zakljucam???
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Stra treba da uradim da moj sajt nebi mogo da se upisuje tj. File>Seve as!!!???16.05.2006. u 19:38 - pre 217 meseci
www.webmajstori.net
www.skriptarnica.com
www.javascriptkit.com

Naci ces tamo 100%
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Stra treba da uradim da moj sajt nebi mogo da se upisuje tj. File>Seve as!!!???16.05.2006. u 19:58 - pre 217 meseci
Ovo je vec hiljadu puta receno, koristi pretragu.

Ne postoji nacin da zastitis sajt od File -> Save As, jer onog trenutka kad je on prikazan na browseru vec je na racunaru korisnika i samo je pitanje nacina na koji ce ga on snimiti. Disable-ovanje desnog klika putem JavaScript-a, i ostale decje metode apsolutno ne pomazu ako je neko resen da snimi tvoj sajt.


Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Stra treba da uradim da moj sajt nebi mogo da se upisuje tj. File>Seve as!!!???16.05.2006. u 20:15 - pre 217 meseci
A ja ne razumem sta ce ti to ???
 
Odgovor na temu

xexexex

Član broj: 94169
Poruke: 35
*.nasamreza.com.

Sajt: cafeviva.22web.net/cafe


Profil

icon Re: Stra treba da uradim da moj sajt nebi mogo da se upisuje tj. File>Seve as!!!???16.05.2006. u 20:22 - pre 217 meseci
ma onako... voleo sam da saznam... jel video sam na nekoliko stranica koje sam pokuso da snjimim pojavilo se da je nemoguce snjimiti... pa sam zato postavijo pitanje!!!
 
Odgovor na temu

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.yu1.net.



+6 Profil

icon Re: Stra treba da uradim da moj sajt nebi mogo da se upisuje tj. File>Seve as!!!???17.05.2006. u 06:36 - pre 217 meseci
Citat:
xexexex: ... jel video sam na nekoliko stranica koje sam pokuso da snjimim pojavilo se da je nemoguce snjimiti...


Skini ovaj program - Offline Explorer Enterprise - i download-uj ceo sajt.

http://www.metaproducts.com/
 
Odgovor na temu

d3x
Sarajevo

Član broj: 39445
Poruke: 36
*.europronet.ba.



Profil

icon Re: Stra treba da uradim da moj sajt nebi mogo da se upisuje tj. File>Seve as!!!???17.05.2006. u 11:59 - pre 217 meseci
uvijek ce biti nacina da skines stranicu na racunar.

jedino sto mozes uraditi jeste da ne koristis client-side skripte jezike kao javascript/java nego da predjes na server side skripte php, asp...
kod server-side skripti code se ne vidi nego se procesira na serveru i korisnik dobije obicni html code. a kod client side skripti klijent ti vidi sav tvoj code koji si napisao i taj code se izvrsava na njegovom racunaru a ne na serveru.

ako zelis zastititi code koristi server-side skripting jezike. to je moja preporuka.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Stra treba da uradim da moj sajt nebi mogo da se upisuje tj. File>Seve as!!!???

[ Pregleda: 3474 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.