Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2006 - Ko sve organizuje i koliko koštaju aranžmani do Nemačke

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2006 - Ko sve organizuje i koliko koštaju aranžmani do Nemačke

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 94453 | Odgovora: 435 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dial.InfoSky.Net.



+370 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 03:16 - pre 217 meseci
Cestitke na casnom porazu, ali imaj u vidu da Brazil nije igrao punom snagom 75% utakmice. Imali ste lepe sanse, Ali je Brazil pojacavao svoj napad nakon toga i tako vas odvlacio od njihovog sesnesterca. Da ste izjednacili, Brazil bi ponovo napao punom snagom. Mislim da su vas podcenili, ali im se to nije osvetilo.
Da napravim paralelu sa nasom reprezentacijom. Selektor kaze da smo bili bolji od Holandije tokom cele utakmice, osim kada smo primili gol. E, tu je poenta. Njima vise nije ni trebalo, da smo izjednacili, sigurno ne bi igrali isto. Ustopovali smo sve njihove igrace, ali kakva vajda od toga kada im nismo dali gol ili dva. O postavci igre da i ne pricam.

Inace, veoma mi smeta ono djubre sto non-stop leti unakolo, lose pozicije stadiona, pola u hladu, pola osvetljeno, sudjenja su katastrofa, graficka obrada stura itd.
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 07:45 - pre 217 meseci
Pogledao sam samo prvo poluvreme pa mogu da kontam samo kako su onda igrali. Hrvati su me prijatno iznenadili. Lepa igra, timski rad na nivou, sve sto je potrebno. Naravno, Brazil nije mogao da ne pobedi. To je ekipa na jednom potpuno drugom nivou koja prakticno moze da igra kako hoce i da ne pravi puno gresaka u bitnim momentima. To je razlika izmedju velikih i malih ekipa.. Zato mi nema teorije da dobijemo Argentinu.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 11:28 - pre 217 meseci
Hoce li biti neki dvd u prodija posle svetskog prvenstva ?
Slike, najlepsi potezi/golovi, navijaci-ce i svasta jos zanimljivo.
 
Odgovor na temu

Aligator

Član broj: 1432
Poruke: 327
*.adslplus.ch.

ICQ: 139315504


Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 11:52 - pre 217 meseci

Najzalije mi je sto ih brazilci nisu rasturili sa 10ak razlike.


 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 16:08 - pre 217 meseci
Mislim da zesce masite poentu. Da su hteli, brazilci bi ih odvalili sa 15-0. Kao i svakog sto mogu da odvale. Ali oni su igrali tacno koliko im treba za otvaranje sampionata.

Brazil je jako zanimljiva ekipa, njih jednostavno inspirise protivnik. Sto je protivnik kvalitetniji, oni igraju bolje i mastovitije. Ovu utakmicu su odigrali verovatno sa 40% kapaciteta, pa pogledajte samo Ronalda, mrzelo ga je da hoda po terenu :)

Ono sto treba da posmatrate je druga strana. Hrvati su igrali kao lavovi, srcem, bez respekta prema svetskom sampionu. Trcali su 90 minuta, ginuli za svaku loptu, isli glavom gde noga nece... nisu cepali bunkericu, nisu kukali da je velika vrucina, nisu stajali na terenu i psovali sudiju... Ocitali su nam lekciju kako se igra na svetskom prvenstvu, a vi ako zelite i dalje da vam srpska sujeta pomuti realnost, samo napred.


Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

mrki
radnik
Sombor

mrki
Član broj: 1050
Poruke: 580
*.192.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.

Jabber: mrki@elitesecurity.org
ICQ: 58816584


Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 16:09 - pre 217 meseci
Hrvati su IGRALI, za razliku od SCG...mi smo navikli da kalkulisemo :)
Nemaju coveka koji bi mogao dati go, kao sto to nemamo ni mi...onih nekoliko prilika koje su zaista bile izgledne su okoncane prilicno traljavo.
Bra je jeziva ekipa, mada mislim da su u ovaj mec usli podcenivsi protivnika.
Nekad sam bio mlad ;)
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 17:10 - pre 217 meseci
I glupavi i tupavi francuzi me prodali za 10 tisuća tako što tupavi i glupavi gol nisu mogli da daju tupavim pigmejima
Ne da sam se smorio strašno...prodje mi 8 utakmica i puknem na ove idiote, ccc

Neide mi kocka pa to ti je...
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 19:36 - pre 217 meseci
Citat:
boccio: Mislim da zesce masite poentu. Da su hteli, brazilci bi ih odvalili sa 15-0. Kao i svakog sto mogu da odvale. Ali oni su igrali tacno koliko im treba za otvaranje sampionata.


boccio, fantaziraš. Brazilci nisu mogli ništa više od onoga što su pokazali. Razlog je, nekvalitetan pripremni program što je i sam brazilski izbornik potvrdio nakon utakmice i naravno, odlično posložena i pripremljena Hrvatska. Imaš preveliko mišljenje o Brazilu, jaki jesu ali bogovi nisu.

Citat:
boccio: Brazil je jako zanimljiva ekipa, njih jednostavno inspirise protivnik. Sto je protivnik kvalitetniji, oni igraju bolje i mastovitije. Ovu utakmicu su odigrali verovatno sa 40% kapaciteta, pa pogledajte samo Ronalda, mrzelo ga je da hoda po terenu :)


Nema govora o "igrali su sa X% kapaciteta" - to su gluposti. Igrali su najbolje što obzirom na njihovu trenutačnu formu. Ronaldo više nije niti sjena onoga od prije nekoliko godina. Još uvijek je ubojit, ali uz 90-ak kg i bez starog žara - puno više od toga više nemoj očekivati. Njegove najbolje godine su prošle.

Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.smin.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 20:00 - pre 217 meseci
Jedina "stvar" koja me jezivo nervira su "ljudi u crnom" aka "man in black" :) Suđenje (na pojedinim utakmicama) je stvarno ispod svakog proseka, svaka čast evropskim sudijama, dok ostalima se oprašta kad sviraju metar manje više ofsajd, mada to će se (ja mislim) iskristalisati kako prvenstvo bude odmicalo.

Živeli.
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
Odgovor na temu

mladenovicz
Zeljko Mladenovic
Xoran Technologies, Inc., Ann Arbor, MI,
USA / Software Engineer
Ann Arbor, MI, USA

Član broj: 6598
Poruke: 2065
*.ded.ameritech.net.

Jabber: mladenovicz@elitesecurity.org
ICQ: 95144142
Sajt: yubc.net/~mz


Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 20:51 - pre 217 meseci
Citat:

14/06/2006 | Izvor: B92, Beta
Navijač tuži selektora Janasa
Slabi nastup poljske reprezentacije na Svetskom prvenstvu u fudbalu toliko je iznervirao jednog poljskog navijača da selektora Pavela Janasa tuži sudu.

Zigmunt Jan Prušinjski iz mesta Ustka uveren je da je glavni krivac za sramotni poraz poljskih fudbalera u meču sa Ekvadorom upravo selektor Janas.

Sudskim putem zato traži odštetu od 2.500 evra za duševne patnje koje je pretrpeo gledajući tu utakmicu, javila je poljska agencija elektronskih medija IAR.

"Iskompromitovao je našu državu. U meni izazvao krajnju frustraciju i prouzrokovao nervni slom", objasnio je Prušinjski zašto tuži selektora od koga traži da mu pored pretrpljenih duševnih patnji nadoknadi i materijalnu štetu.

Utakmicu je gledao zajedno sa svojim prijateljima u renoviranom stanu, spremnom za iznajmljivanje, ali gosti nisu izdržali takvo nerviranje
zbog loše igre poljskih fudbalera i jedan je razbio flašu soka o zid, pa Prušinjski traži da mu Janas taj zid omala.

Jedini spas za selektora Janasa da se pored gneva poljskih navijača ne vucara još i po sudovima je da Poljska danas pobedi favorita Nemačku, jer je u tom slučaju Prušinjski voljan da povuče tužbu.


http://www.b92.net/sport/fudba...&yyyy=2006&style=texts
 
Odgovor na temu

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.smin.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 22:23 - pre 217 meseci
Citat:
Jedini spas za selektora Janasa da se pored gneva poljskih navijača ne vucara još i po sudovima je da Poljska danas pobedi favorita Nemačku, jer je u tom slučaju Prušinjski voljan da povuče tužbu.


Šta se događa kada taj spas nestane u 91. minutu? Idemo polako ka kući, super, nije nam daleko.
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
Odgovor na temu

z@re
Zarko Bulatovic
Split

Član broj: 29849
Poruke: 443
*.cmu.carnet.hr.



+25 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 22:27 - pre 217 meseci
Ronalda nije "mrzilo da hoda po terenu", vec ga je dobro obrana zatvorila. Sto i uopce nije neki problem, jer on je igrac koji djeluje na jako malom prostoru. Raznorazni klubovi Primere su pokazali kako se to radi, zasto nebi i HR obrana.

Adriano je proborniji, ali ga ne krasi neka tehnika. Cim na njega postavite flaster koji je jak i brz ko on, nema nista od njega, i samo ce radit faulove u napadu.

Ronaldinha i Kaku se moze zatvorit, ali za to su potrebna cetvorica dobrih igraca. Kakin gol necu ni komentirat, djelo velemajstora. Samo pazite da to nije djelo brazilske igre i brazilske momcadi, vec individualca. Kako se ovdje pisalo po novinama, nitko nas ne bi krivio da nam Ronaldinho provesla cijelu obranu i da gol. I bolji su bili zrtve toga. Medjutim, krivili bi nas da nas je brazil vrtio u kolo i drzao loptu cijelo vrijeme. To se nije desilo, moralno smo izgubili, sa propustenim sansama i igrom koja je parirala protivniku.

A to da su oni igrali na XX % je budalastina. Pa sam trener parreira je rekao da su imali ogromnih problema na treninzima prije utakmice. Da, oni su se zadovoljili sa 1-0, i pustali nas da udjemo u njihov sestnaesterac kasnije. Bas su oni znali da ce Babic dva puta pucat u golmana, Prso isto, Srna preko branke...ma dajte, molim vas. Istina da su oni 20 minuta prije kraja malo smirili tempo, ali da je njima bilo 1-0 dosta, ne bih rekao. Sta mislite, da su oni toliko jaki da mogu pustat protivnika, pa ako zabiju gol, "nema veze, sad cemo mi za koji minut opet". Brazil je momcad koja igra 80% utakmice, oni su na prijateljske sa emiratima, luxemburgom i slicnima slali pola prve postave i dobivali 5, 6-0. Tako da njima nikad nije bilo dosta. Upitno je da su krenili malo jace na kraju utakmice, dali bi dali jos jedan gol, ali isto tako je upitno bili mi izjednacili kad se oni otvore.

Zapamtite, Brazil je tipicna turnirska momcad, sta idu dalje, igraju bolje. Njihove najlosije utakmice su na pocetcima turnira, no to nije jer oni igraju na 40%, vec zato sta je to tako.

Q: HSP56 Micromodem nece da radi kompjuter ga prepozna a kad treba da se konektujem nece ne daje ni znaka zivota. u cemu je problem.

A: Crko mozda od grmljavine mozda od spanaca. Uglavnom baci ga u WC solju jako povuci vodu. Skupi 5e i uzmi drugi i ne postuj temu na pogresno mesto.
 
Odgovor na temu

tiranin
Dorćol

Član broj: 37185
Poruke: 245
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany15.06.2006. u 12:41 - pre 217 meseci
Citat:
mrki: Hrvati su IGRALI, za razliku od SCG...mi smo navikli da kalkulisemo :)


Ko, bre, igrao? Ni HR ni SCG.
Na ovim prostorima fudbal se tretira kao sah. Vise mi se svidela jedna Gana, pa makar onako naivno primise dva gola, neko ovo takticko nadmudrivanje.
I mi i Hrvati smo poceli da igramo tek kada smo primili gol. Dotle smo "pametno" bili oprezni, a tek kada smo shvatili da se u fudbalu MORA dati gol, onda smo pokazali da mozemo da se nosimo sa onima koji su na papiru bolji, ali bese kasno.
Nisam ja protiv taktike, ali taktika samo da ne budes naivna budala, a nikako da igras daminu indijsku odbranu, levokrilni fijanketo, ili Miljanovo otvaranje.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany15.06.2006. u 22:49 - pre 217 meseci
Hoce li neko da prokomentarise unapred sutrasnju utakmicu? Sta mislite da li ce nasi dati gol, i koliko ocekujete golova od njih? Cini mi se da ce obe ekipe igrati ofanzivno, pa postoji mogucnost da bude dosta golova.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany15.06.2006. u 22:53 - pre 217 meseci
2-0 za Argentinu.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany15.06.2006. u 23:03 - pre 217 meseci
Konkretno, prijatelj iz inostranstva koji ne prati domaci fudbal me zamolio za savet za kladjenje, koju od 3 opcije:
- Kec
- Ukupan broj golova 0-2
- Srbija ne daje gol

Meni ovo trece izgleda naj realnije, prvo bi mozda moglo biti X, drugo bi mozda moglo biti 3:0, u svakom slucaju sam sklon verovanju da je sa nase strane 0 a sa njihove 0 do 3.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.yu1.net.



+6 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany15.06.2006. u 23:48 - pre 217 meseci
Argentina - SCG 0:1
Žigić `70

 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany16.06.2006. u 05:33 - pre 217 meseci
yeah, u sf filmu...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany16.06.2006. u 06:32 - pre 217 meseci
Srbija pobedjuje sto posto.
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

mrki
radnik
Sombor

mrki
Član broj: 1050
Poruke: 580
*.129.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.

Jabber: mrki@elitesecurity.org
ICQ: 58816584


Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany16.06.2006. u 07:06 - pre 217 meseci
3:1 za Argentinu
Argentinci ce dati sva 4 gola
Nekad sam bio mlad ;)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2006 - Ko sve organizuje i koliko koštaju aranžmani do Nemačke

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 94453 | Odgovora: 435 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.