Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)

[ Pregleda: 8285 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

eee
Miroljub Radovanovic

eee
Član broj: 3965
Poruke: 220
80.93.255.*

Sajt: www.linkedin.com/in/mirol..


+1 Profil

icon Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)03.07.2006. u 14:49 - pre 215 meseci
Svaka pomoc je dobrodosla. Hvala
 
Odgovor na temu

Boki4u
Bogdan Djukic
Zemun

Član broj: 61571
Poruke: 696
*.ADSL.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)03.07.2006. u 14:59 - pre 215 meseci
Mozda da probas negde na netu?

Ja imam dres Brazila. Nisam video da se kod nas prodaju, mada nisam ni gledao nesto mnogo. Posto je Nike sponzor, bilo bi logicno da ih ima tamo, ali nisam siguran.
Neka potvrdi neko ko je nedavno bio u Nike-u!
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)03.07.2006. u 16:55 - pre 215 meseci
Imas u Deltinim prodavnicama Nike dresove... Brazil, Holadnija... ne znam ni ja sta jos.
Video sam u izlogu na Bulevaru, kod Tasha otprilike...
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)03.07.2006. u 17:12 - pre 215 meseci
Kad sam pre dva meseca bio u Nišu, video sam u podmemnom prolazu u jednom butiku da imaju dresove mnogih reprezentacija, među njima i Brazilske, Argentinske, Nemačke, a čini mi se da su imali i Francuski dres. Cena im je tad bila samo 1700 dinara, ali svi mi znamo da je to loša kopija poreklom iz Kine.


Zna li neko gde se može kupiti ORIGINALNI dres, pa nek košta koliko košta, samo da traje i da znam da je original.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)03.07.2006. u 17:37 - pre 215 meseci
Ma Kosta sve je to iz Kine... samo je pitanje kvalitea A B ili C

Inače ko hoće da kupi dresove naše reprezentacije (ako uopšte ima nekog ko je željan da nosi takav dres) moze na plavi.org originaln su!
 
Odgovor na temu

Boki4u
Bogdan Djukic
Zemun

Član broj: 61571
Poruke: 696
*.ADSL.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)03.07.2006. u 18:48 - pre 215 meseci
Ovaj dres Brazila sto imam je original 100%.
Na njemu lepo pise "MADE IN BRAZIL" a na unutrasnjoj etiketi "INDUSTRIA BRASILEIRA".

A sto se kineza tice, nisu normalni sta sve ne uspeju da kopiraju.
 
Odgovor na temu

eee
Miroljub Radovanovic

eee
Član broj: 3965
Poruke: 220
80.93.255.*

Sajt: www.linkedin.com/in/mirol..


+1 Profil

icon Re: Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)04.07.2006. u 08:02 - pre 215 meseci
Hvala na pomoci. Videcu u Delti da li imaju ono sto mi treba.
 
Odgovor na temu

dakuri
Novi Sad

Član broj: 44913
Poruke: 191
*.axpan.net.



+1 Profil

icon Re: Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)04.07.2006. u 08:08 - pre 215 meseci
Mene interesuje dres engleske reprezentacije,
Da li ima negde u Novom Sadu?,
moze i kineski.
 
Odgovor na temu

Boki4u
Bogdan Djukic
Zemun

Član broj: 61571
Poruke: 696
*.ADSL.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)04.07.2006. u 14:06 - pre 215 meseci
Evo mozda neke stvari na sta treba baciti oko....
Izvinjavam se unapred zbog kvaliteta slika, sestra mi maznula digitalac i otisla na "odmor"



Sa druge strane kragne (iza zvezdica) treba da pise BRASIL (sa S) od zutog konca.

Sad nemam neki china pa da mogu da uporedim, ali jbg, mozda pomogne nekom ovo.
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)04.07.2006. u 16:27 - pre 215 meseci
OK, hvala na tome. Ali, ponovo mi niko konkretno nije rekao gde mogu da kupim ORIGINALNE dresove stranih reprezentacija, naravno treba mi Brazilski i možda još neki dres. Ali, kompletna oprema, znači dres, šorc i sve što ide uz to.

Kopačke mi naravno ne trebaju.


Mislim, neki link ka beogradskom predstavništvu koji prodaje provereno originalne fudbalske dresove bi mi mnogo pomogao. Cena nije bitna uopšte, nek košta koliko košta.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

Andreja Dulovic

Član broj: 14570
Poruke: 246
*.adsl.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)04.07.2006. u 21:35 - pre 215 meseci
meni se svidjaju "dresovi" koje nose sudije na svetskom prvenstvu. konkretno mi se svidja ona crna verzija majce sa dve zute "linije", a cini mi se da ima i kragnu pride. :) pretpostavljam da to nema nigde da se kupi? :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde mogu da se nabave trenutni dresovi reprezentacija (konkretno Francuska)

[ Pregleda: 8285 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.