Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj

elitemadzone.org :: MadZone :: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 63972 | Odgovora: 183 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool878.interbusiness.it.



+1 Profil

icon 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 18:36 - pre 216 meseci
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=321297

koji ljubomorni ljudi, a mogu da ma ga...

Samo napred !
SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 20:19 - pre 216 meseci
Nazalost nije jedini...

Juce je pocelo sudjenje Stefanu Kariću....


Takvi nisu nego za metak pa u celo
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
85.222.171.*



+6455 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 20:41 - pre 216 meseci
Voziti se u takvom autu 320kmh je sigurnije nego voziti 160kmh u nekoj šklopociji od golfa 2 ili tako nečega...

Ta auta su napravljena tako da pri brzinama većim od 200kmh oni se dodatno lepe za zemlju povećavajući stabilnost auta, plus ogromne disk kočnice taj auto zaustave sa 320 kmh na 60 kmh, sigurno brže nego što golf II može sa 160kmh da se zaustavi na 60 kmh... Novinari kao i svugde, od buve prave magarca, i u svemu traže eksluzivne skandale, i pokušavaju da naprave neku priču....

 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 20:46 - pre 216 meseci
da, na trkackoj stazi...
dok on stigne na autoputu da reaguje pri toj brzini, ode voz u kukuruz....
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 20:51 - pre 216 meseci
@ventura

Takva voznja je opasna za ostale ucesnike u saobracaju...
Nikome ne zavidim ako ima takav auto,ali moze na mnogo bolji i bezbedniji nacin da se pokaze
sta taj automobil moze.
Ljudi koji imaju takve automobile su sigurno u stanju da plate i organizuju neki auto sou,trku ili slicno.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 20:56 - pre 216 meseci
@ventura

Ma svakako nego sta... Pri toj brzini, automobili kao da ti dolaze iz suprotnog smera... Opet, ako do udesa dodje, to ce biti najverovatnije ljudski faktor.
 
Odgovor na temu

Lalemajstormoler

Član broj: 24430
Poruke: 1327
80.93.231.*



+6 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 20:59 - pre 216 meseci
Ne znam za tu brzinu od 320 kmh,ali sam samo jednom vozio auto 195 kmh autoputem Nis-Beograd,i nikad vise ukenjao sam se od straha,auto je bio solidan BMW.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
194.106.187.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 21:01 - pre 216 meseci
@ventura
Ja koliko znam postoji ogranicenje brzine, cak i na autoputu, tako da niko od komarca ne pravi magarca. Tog majmuna bi trebalo u zatvor a ne da se mnogo nesto naglaba o njemu i stabilnosti njegovog auta.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 21:39 - pre 216 meseci
Citat:

Ja koliko znam postoji ogranicenje brzine, cak i na autoputu


Ima i zemalja gde nema ogranicenja na autoputu ;-) Doduse, Hrvatska svakako nije jedna od njih ;-)

Ova prica me podseti na USA - u USA nema ludila tipa "autobahn-a" gde moze da se vozi onoliko koliko kola mogu da postignu, pa se svi Ameri sa brzim kolima dovijaju i blago prkose zakonu tako sto na vrlo kratkim relacijama voze vise od 90 mph (njihova murija nije bas za zezanje) - jedan moj poznanik iz LA ima bas taj problem sa svojim AMG-om i uvek ga zezam koji ce mu djavo takva kola kad ne moze ni da ih vozi ko covek - na sta on uvek objasnjava da su odlicna za preticanje :)

Uzgred i na autobahnu postoji "preporucena brzina" od 130 kmh (Richtgeschwindigkeit) iznad koje necete dobiti lovu od osiguranja ako slupate kola (i ostanete zivi pritom ;-) a ako napravite jos neko s*anje neka vam je bog u pomoci ;-)

Uzgred - ako iz bilo kog razloga auto od 320 kmh izgubi kontrolu i udari u nesto, isporuka kuci ide u delovima - mada to mu dodje kao feature ;-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
85.222.171.*



+6455 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 21:44 - pre 216 meseci
@Nabukodonosor :
Super što se ide u zatvor, sledeći put kad bude vozio 320kmh gde je ograničenje 130kmh, neka ga saobraćajna policija privede, i nek mu sudija dosudi kaznu... Do tad je sve to razglabanje na prazno...

@zaraza:
hehehe... Tvoja priča me je podsetila na jednog matorca... Nedavno mene smara neki penzos tu u kraju, radilo se o BMW M6, zagleda on auto vamo tamo, i sad kao glavno pitanje "Jeli, a koliko ovo može da razvije, jel može 300?", ja reko može... I on na to "Ma da, ali to ne može da se vozi po našim putevima toliko!" ali to je izjavio onako dubokoumno... Ja ga pitam zašto ne može, a on na to "i tako voziš tristo, i šta ćeš ako ti izleti ZEC! Ili SRNA!"

@bobicbranislav2000:
Solidan BMW (a i pitanje je šta je solidan BMW, predpostavljam nešto tipa 10-tak godina staro) nije isto što i nov Brabusov Mercedes od 160,000 evra... Moj usrani Golf 5 koji je dizelaš ide 220kmh, i ja ga vozim 180-190kmh na autoputu i to mu je sasvim normalna brzina...
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 21:55 - pre 216 meseci
@ventura

Da ali 190 kad drugi voze 160 je 30Kmh razlike. To zato sto Hrvatska nema pravi autoput (bas kao ni mi) gde imas cetiri trake i zadnju, prakticno, za preko 250km/h. ovde, na nasim "autoputevima" imas dve trake, pri cemu se vozi sve od kamiona 80km/h pa navise.

EDIT:

@vostoki

Ljubomora? ne bih rekao, zasto se ne okomise na vlaskike RR kojih po Hrvatskoj ima, svakako?

[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 05.07.2006. u 23:09 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 22:08 - pre 216 meseci
dobro aj sad srna...
al 300kmh je 80m/s sto je na obicnom autoputu previse...
staze imaju kontrolisane uslove, i tesko da ce da se desi da izleti srna ili zec (mada sam ovo poslednje video), ali cak i ako se to desi, auto ima gde da izleti...
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
85.222.171.*



+6455 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 22:21 - pre 216 meseci
@zaraza:

Za ovih 5-6 godina koliko imam vozačku prešao sam oko 200,000 km, više od polovine autoput, nisam napravio ni ogrebotinu na autu a kamoli nešto ozbiljnije, i osim par vrabaca koje sam nalepio na gril hladnjaka, ništa veće od toga mi nije izletelo na put...

Opasnost na autoputu nisu te hipotetičke situacije, srna, zec, pešak vamo tamo... Prava opasnost su drugi vozači, velika većina vozači juga i sličnih krševa koji pre svega nemaju kulturu vožnje, a kao drugo retrovizore su samo videli u časopisu o automobilima, pa se shodno tome i ponašaju na autoputu...

Ako zanemarimo te kretene koji sigurno više ugrožavaju živote drugih nego ovaj mekomudi hvalisavac što je nagazio jednom 320 kmh (a i za to, pa svi bi mi nagazili toliko da imamo takav auto, to je činjenično stanje), naši putevi su relativno bezbedni (Kad kažem naši mislim na Srbiju, Makedoniju, Bosnu, Hrvatsku i Sloveniju), i većina ljudi ima tu osnovnu vozačku kulturu da prati šta se dešava iza i oko njega, da ne izleće kao kamikaza u levu traku bez da pogleda jer su u njegovoj kolotrazi, da ne pretiče pre nego što proveri da li neko isto pretiče itd...

U članku piše isto tako da je klinac vozo 320kmh i prešao 195 kilometara za 28 minuta, što znači da je vozio prosečnom brzinom od 415kmh, što je nemoguće i znači da mali naduvava priču... Verovatno jeste nagazio 320kmh i držao tu brzinu par sekundi, na ravnom i praznom delu puta... Uslikao telefonom i hvalio se nekoj tamo novinarki.. big deal... ima u Hrvatskoj i bržih i skupljih auta, jedina je razlika što se ti ne hvale time..
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 22:34 - pre 216 meseci
@ ventura

Citat:
Voziti se u takvom autu 320kmh je sigurnije nego voziti 160kmh u nekoj šklopociji od golfa 2 ili tako nečega...


Kome sigurnije? Njemu verujem da je sigurnije, ali prosto me zabole kako je njemu, brine me kako je mom ili tvom detetu koje na balkanskom autoputu obilazi u brzoj traci šleper pri brzini od ~120km/h. I da ga ne zaustavi murija? Ejjjjj, pri brzini od 320km/h u normalnim zemljama se angažuje helikopter i ne postoji nikakvo opravdanje što on nema gde da vozi svoj Brabus... Neka ga turira kući ispred garaže ili nek poštuje propise kao i ostali. Ili neka bude kažnjen kao i ostali (u skladu sa zakonom).
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 22:40 - pre 216 meseci
U kojoj normalnoj zemlji? U normalnoj zemlji si imao pravi autoput jos pre cedrdeset godina, i vozilo se trista na sat. (pimer Nemacke) Ovo sto mi imamo je krs a ne autoput, i kvalitet puta je nikakav.

BTW sad pogledah taj Brabus, ima boljega od brabusa, Porsche Carrera GT, FerrarI Enzo, Lamborghini Murcielago, i jace i brze, a poneki od tih je i u Hrvatskoj.

EDIT: Jbg, nije fiat nego ferrari ;-)
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 22:40 - pre 216 meseci
Citat:
ventura:
Opasnost na autoputu nisu te hipotetičke situacije, srna, zec, pešak vamo tamo... Prava opasnost su drugi vozači, velika većina vozači juga i sličnih krševa koji pre svega nemaju kulturu vožnje, a kao drugo retrovizore su samo videli u časopisu o automobilima, pa se shodno tome i ponašaju na autoputu...


Ne znam kuda ti vozis auto, ali ja na putu barabe vidjam iskljucivo u besnim autima i po pravilu imaju BG ili PG table.
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.dial.b92.net.



+67 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 22:51 - pre 216 meseci
Ajde da se ne lazemo.. prvo taj podatak o prosecnoj brzini od 400 pokazuje da lik ocigledno voli da preteruje... Dalje 320 na nasem(njihovom) autoputu je NEMOGUCE... secam se neke emisije na discovery-ju kad su testirali neki aston martin kao da li moze da ravije trista.. i nisu mogli da razviju jer nisu imali dovoljno veliku pistu... a i prica da ti ides 320 i slikas mobilinim je nerealna, blago receno... tip je kenjara i to teska....



[btw] i moj burazer ga je isto gario 570 na seoskom putu u maloj mostanici, usput i preticao kamionce i eto ja sam to slikao... auto je graviran na 220 ali smo isli mnogo brze jer nas je mali zika gurao... nego ne moze kazaljka toliko da skrene...


i na kraju sto nisu postavili tu sliku table a ne slicicu gde se on smeska... kladim se da je ita slika mutna i da se ni ne vidi kolko ide nego eto novinarim se svidela pricica

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.plus.com.



+5 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 22:53 - pre 216 meseci
Da su nasi putevi bezbedni (sem mozda BG-ZG) za voznju 200km/h je pretervanje, a tvrdnja da Srbi imaju "kulturu voznje" je jos vece.

Svabe imaju kulturu voznje, Englezi donekle, a mi Srbi imamo, kako moj kolega kaze "kreativni stil" (aka samo-budala-vozi-po-propisu-style).

Ali, za utehu mislim da smo daleko bolji od Bugara (Ruta NS > Nesebar, 1000km, 5 bliskih susreta sa kamikazama, koji su vozili 100+km/h, english-style... tj. levom trakom).

Jedina pozitivna strana nasih puteva je saobracajna policija: gde jos ima da je kazna za 180kmh (brzinomer je pokazivao 200 pa sam se malo razocarao hehe), 10 eur :))).

Mozda bi trebalo da reklamiramo street racing turizam, kao nacionalnu privredu ;).
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
85.222.171.*



+6455 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 22:57 - pre 216 meseci
Citat:
hecky
Ali, za utehu mislim da smo daleko bolji od Bugara (Ruta NS > Nesebar, 1000km, 5 bliskih susreta sa kamikazama, koji su vozili 100+km/h, english-style... tj. levom trakom).


Eto.. Vozio si po Bugarskoj, da si vozio još po Rumuniji video bi da je naša kultura vožnje na veoma zavidnom nivou u odnosu na njih...

Meni lično ide na onu stvar kada vidim na putu auto bez ijednog retrovizora.. Pa ja bi to sankcionisao i kažnjavao isto kao da auto nema kočnice... pa ne može neko bezbedno da vozi, i da ne ugožava nikoga, a da nema nikakvu predstavu šta se dešava iza njega... Nego svi oni voze u fazonu, kad hoće da pretiču, malo krenu u levo, pa onda sačekaju par sekundi, ako niko ne prozuji ili ne krene da trubi, onda je ok, nastavljaju da pretiču...
 
Odgovor na temu

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool8260.interbusiness.it.



+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 23:00 - pre 216 meseci
Hah, ko je gledao film "Taksi" ima scena kada policajac kaze Naseriju, ali vi izazivate nesrece, a onda Sami kaze, ne ja, vec onakvi :----> i pokaze na spaceka koji se pritom zakuca u hidrofor i jos izazove sudar !

U Beogradu je svojevremeno bio neki ludak koji je divljao po gradu, cak je najavljivao policiji kuda ce proci. To je trajalo par meseci. Ali davno, osamdesetih valda. Na kraju je ukrao auto Bregovicu valda, ma ne znam...


SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 63972 | Odgovora: 183 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.