Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jednostavan PHP/MySQL CMS, potrebna preporuka

[es] :: Web aplikacije :: Jednostavan PHP/MySQL CMS, potrebna preporuka

[ Pregleda: 3565 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spartak

Član broj: 5625
Poruke: 631
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Jednostavan PHP/MySQL CMS, potrebna preporuka05.07.2006. u 20:39 - pre 216 meseci
Pozdrav

Da li ima neko da mi preporuci neki jednostavan free CMS baziran na php i mysql.

Jesam guglao, i pretrazio ES. Bilo je dosta puta slicnih pitanja, ali onda prica ode na stranu da je Mambo jednostavan. Jednostavan u smislu onoga sto meni treba je da podrzava novosti, tekstove (artikle), da moze da se podigne slika u okviru teksta i slicno. Bez velikog user managementa, foruma, galerija, milion plugin-ova i slicno. Isto tako da je jednostavan za implementaciju dizajna.

Bio bih zahvalan da mi odgovore ljudi koji su koristili/koriste ono sto preporucuju. Hvala
 
Odgovor na temu

MarkoA
Beograd

Član broj: 24600
Poruke: 80
194.247.215.*



Profil

icon Re: Jednostavan PHP/MySQL CMS, potrebna preporuka06.07.2006. u 14:01 - pre 216 meseci
Mogu da ti preporučim ono što sam ja koristio...
MAMBO-Đomla - relativno jednostavan, ali za mnoge stvari preobiman
SNews, solucija.com - jako, jako jednostavan, ali bukvalno barebone, ne koristi smarty
Website Baker - najprostiji za templejtovanje i ima nekoliko osnovnih modula poput galerija i slično, ali i ozbiljne bezbednosne propuste
LIMBO - skraćeni MAMBO, sa ili bez baze podataka, relativno prost za templejtovanje i ima solidne module, a mislim da i većina Mambo templejtova može da radi...
WordPress- u suštini za blogove, ali može da se našteluje, uz malo muke da bude sjajan cms sistem
 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: Jednostavan PHP/MySQL CMS, potrebna preporuka06.07.2006. u 15:53 - pre 216 meseci
http://opensourcecms.com/
http://www.cmsmatrix.org/

pa izaberi ...
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Jednostavan PHP/MySQL CMS, potrebna preporuka

[ Pregleda: 3565 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.