Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SMS naplata, ali za inostranstvo

[es] :: E-Poslovanje :: SMS naplata, ali za inostranstvo

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17434 | Odgovora: 31 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

EviLxxx

Član broj: 82605
Poruke: 133
212.62.46.*



+1 Profil

icon SMS naplata, ali za inostranstvo07.07.2006. u 10:32 - pre 216 meseci
Potrebna firma (ili vishe njih) koje imaju direktne ugovore sa mobilnim operaterima u stranim zemljama. Naplacivao bih pristup mom sajtu, ali za inostranstvo, te trazhim firme koje su za saradnju, a dovoljno su jake da imaju direktne ugovore sa operaterima (zbog %) !

Mozhe kontakt na PP.

Jel' zna neko mozhda neki sajt za SMS premium ?

Mozhe da se javi neko i ko nema vec "razradjen" SMS payment, nego tek planira.
 
Odgovor na temu

Tokugawa
Stanic Milos
Beograd

Član broj: 35547
Poruke: 45
*.static.sbb.rs.

ICQ: 119894359
Sajt: www.AdriaTek.com


Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo10.01.2009. u 02:02 - pre 185 meseci
Imamo nekoliko različitih rešenja za ovo. Pogledaj na www.adriatek.com
www.adriahost.com - vrhunska hosting rešenja za poslovne korisnike
www.adriaTek.com - naplata putem sms-a, 0900 linija i 042 broja
medijski paket - sms pozdravi i želje, 0900 uključenja u program

Stronghold d.o.o. - Belgrade
 
Odgovor na temu

Aleksandar Klickovic
Owner
Daedalus Outsourcing
Beograd

Član broj: 204183
Poruke: 344
93.86.101.*

Sajt: petsq.me


+67 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo10.01.2009. u 14:24 - pre 185 meseci
Pogledaj ovu firmu

www.fortumo.rs

Imaju razlicite nacine naplate za dosta inostranih zemalja uzimaju 2-3% po transakciji.. Naravno moras shvatiti da veliki procenat uzimaju i sami operateri preko kog sistema ide.. Ja sam odradio malo testiranje kod mene na sajtu (potpis), vazno je da mozes da imas do 30 razlicitih sistema sa jednim nalogom.
Daedalus Outsourcing | Web Development | SEO | Instagram Followers - http://daedalus.co.rs
 
Odgovor na temu

Alex Covic
marketing guy, trying hard to be an
entrepreneur.
Beograd

Član broj: 208076
Poruke: 39
*.192.50.195.sta.estpak.ee.

Sajt: twitter.com/alexcovic


+1 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo12.01.2009. u 10:11 - pre 185 meseci
Cenim da je topic starter odavno rešio svoj problem ;), ali neko drugi može imati koristi od ove teme.

Aleksandre, hvala na pohvalama, ali moram da Vas ispravim - moguće imati neograničen broj servisa na jednom nalogu, 30 nije nužno limit - uostalom, sve je (nadam se dovoljno jasno) pokriveno na http://fortumo.rs/faqs.

A evo kako kreiranje SMS servisa za 5 minuta izgleda u praksi :)

http://www.youtube.com/watch?v=U4ziso9XlIQ&fmt=18

[Ovu poruku je menjao Alex Covic dana 12.01.2009. u 14:59 GMT+1]
Besplatni SMS servisi za 5 minuta - http://fortumo.rs
 
Odgovor na temu

Aleksandar Klickovic
Owner
Daedalus Outsourcing
Beograd

Član broj: 204183
Poruke: 344
93.86.153.*

Sajt: petsq.me


+67 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo12.01.2009. u 15:43 - pre 185 meseci
Ok moja greska mada sam tu informaciju video na vasem sajtu :

"Trenutno je moguće kreirati do 30 servisa po korisniku. Ako Vam je potrebno više od 30 servisa, molimo Vas da nas obavestite..."
izvor http://fortumo.rs/services/start desni donji ugao FAQ

U svakom slucaju, ne verujem da ce mnogo ljudi iskoristiti maximum, ali je lepo znati da niste ograniceni brojem servisa..

Btw, jel moguce napraviti manji prelaz, greskom sam se prijavio kao firma, a zeleo bih da to bude pojedinac, posto i ceo sajt jos uvek ne potpada pod firmu?
Daedalus Outsourcing | Web Development | SEO | Instagram Followers - http://daedalus.co.rs
 
Odgovor na temu

Alex Covic
marketing guy, trying hard to be an
entrepreneur.
Beograd

Član broj: 208076
Poruke: 39
*.192.50.195.sta.estpak.ee.

Sajt: twitter.com/alexcovic


+1 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo13.01.2009. u 07:40 - pre 185 meseci
Citat:

"Trenutno je moguće kreirati do 30 servisa po korisniku. Ako Vam je potrebno više od 30 servisa, molimo Vas da nas obavestite..."
izvor http://fortumo.rs/services/start desni donji ugao FAQ


Pa da, ako je nekom potrebno više od 30 servisa (a malo je verovatno da jeste), treba samo da pošalje mail - zato sam i rekao da 30 nije nužno limit, tj. cifra nije uklesana u kamen :)

Što se tiče promene statusa iz pravnog u fizičko lice, to je moguće promeniti na Fortumo portalu u bilo kom trenutku, na http://fortumo.rs/payouts/configure (morate biti ulogovani, naravno).

Kad smo već kod isplata - juče smo započeli integraciju moneybookers sistema, i nadam se da ćemo do sledeće srede time rešiti problem korisnicima iz Srbije koji iz bilo kog razloga ne mogu/ne žele da primaju novac direktno na bankovne račune.
Besplatni SMS servisi za 5 minuta - http://fortumo.rs
 
Odgovor na temu

Mr. Bean

Član broj: 53158
Poruke: 47
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo11.03.2009. u 08:43 - pre 183 meseci
imas starionbgd.com
 
Odgovor na temu

Zaleks1
Zaposlen
Zagreb

Član broj: 246959
Poruke: 5
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo13.01.2010. u 09:35 - pre 173 meseci
Konacno sam pronasao forum gdje mogu postaviti neke svoje upite, pa da ne gnjavim ljude u korisnickoj podrsci.
Drago mi je sto se mogu obratiti gospodinu Alexu na ovaj nacin i vjerujem kako ce mi on dati odgovore na moje upite.

Naime, dolazim iz Hrvatske i korisnik sam fortumo kompanije nesto vise od 2 mjeseca. Blizi se trenutak moje prve isplate i moram priznati da sam pomalo skeptican jer nemam dobrih iskustava s takvim stvarima. Ali fortumo mi djeluje kao veoma ozbiljna kompanija i cini mi se da svoj posao rade profesionalno. Iako je sam postotak koji dobijam od svake sms poruke malen, shvacam da se on dijeli na 3 dijela pa je i razumljivo jer svatko ima jednak udio u tome.

Zanima me, trebam li biti skeptican sto se tice isplate na bankovni racun u Zagrebackoj banci u Hrvatskoj?
Inace radi se o nesto vise od 1000Kn ili oko 140eura sto je za mene ipak velik novac u ovo tesko vrijeme pa sam u malom strahu da ga nikad necu vidjeti unatoc trudu koji sam ulozio da ga zaradim. Inace sve do sada sa fortumom proslo je fenomenalno pa cak i razgovor sa korisnickom podrskoj koja je vrlo profesionalna brza i ljubazna. Hvala unaprijed na odgovoru. Lijep pozdrav iz Zagreba.
 
Odgovor na temu

Alex Covic
marketing guy, trying hard to be an
entrepreneur.
Beograd

Član broj: 208076
Poruke: 39
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: twitter.com/alexcovic


+1 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo20.01.2010. u 08:15 - pre 173 meseci
Citat:
Zaleks1: Konacno sam pronasao forum gdje mogu postaviti neke svoje upite, pa da ne gnjavim ljude u korisnickoj podrsci.
Drago mi je sto se mogu obratiti gospodinu Alexu na ovaj nacin i vjerujem kako ce mi on dati odgovore na moje upite.

Naime, dolazim iz Hrvatske i korisnik sam fortumo kompanije nesto vise od 2 mjeseca. Blizi se trenutak moje prve isplate i moram priznati da sam pomalo skeptican jer nemam dobrih iskustava s takvim stvarima. Ali fortumo mi djeluje kao veoma ozbiljna kompanija i cini mi se da svoj posao rade profesionalno. Iako je sam postotak koji dobijam od svake sms poruke malen, shvacam da se on dijeli na 3 dijela pa je i razumljivo jer svatko ima jednak udio u tome.

Zanima me, trebam li biti skeptican sto se tice isplate na bankovni racun u Zagrebackoj banci u Hrvatskoj?
Inace radi se o nesto vise od 1000Kn ili oko 140eura sto je za mene ipak velik novac u ovo tesko vrijeme pa sam u malom strahu da ga nikad necu vidjeti unatoc trudu koji sam ulozio da ga zaradim. Inace sve do sada sa fortumom proslo je fenomenalno pa cak i razgovor sa korisnickom podrskoj koja je vrlo profesionalna brza i ljubazna. Hvala unaprijed na odgovoru. Lijep pozdrav iz Zagreba.


Pozdrav Zaleks, i izvinite što kasnim sa odgovorom.

Sa Zagrebačkom bankom ne bi trebalo da bude bilo kakvih problema (kao i sa bilo kojom drugom poslovnom bankom). Ako vam novac već nije isplaćen, javite mi vaš mail na PP, pa ću obratiti pažnju na status vaše isplate.

Hvala na pohvalama za podršku, preneću im - oni često snose najveći teret, jer rade direktno sa korisnicima, a retko dobijaju pohvale koje zaslužuju :)

Sve najbolje, i slobodno se javite ako vam je bilo šta potrebno, ovde ili mailom.
Besplatni SMS servisi za 5 minuta - http://fortumo.rs
 
Odgovor na temu

Zaleks1
Zaposlen
Zagreb

Član broj: 246959
Poruke: 5
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo12.02.2010. u 13:16 - pre 172 meseci
Hvala na odgovoru, jos uvijek nisam poslao na isplatu iznos ali namjeravam to napraviti tijekom ovog mjeseca.

Ono sto me jos zanima je, sto se podrazumijeva pod krsenjem sporazuma i dal je to strogo provjeravano, odnosno trazi li se dlaka u jajetu kako bi se ostetio autor servisa? Vidim ima na bloger.hr mnogo onih koji putem SMS servisa predstavljaju svoje prijedloge ali gore stvari pa me zanima kakva je situacija s isplatama prema njima, odnosno dal se to smatra krsenjem sporazuma ili je davanje savjeta za kladjenje normalno kao i horoskop, vicevi i sl. Inace, i ja imam slicnu funkciju ali prvenstveno dajem savjete i prijedloge korisnicima mojih SMS servisa a nebih se zelio dovesti u situaciju da se poveze s krsenjem ugovora pa bih molio da mi pojasnite kako u tome segmentu stvari funkcioniraju..

Hvala...
 
Odgovor na temu

Alex Covic
marketing guy, trying hard to be an
entrepreneur.
Beograd

Član broj: 208076
Poruke: 39
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: twitter.com/alexcovic


+1 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo12.02.2010. u 13:27 - pre 172 meseci
Zaleks, pod kršenjem sporazuma najčešće podrazumevamo situacije kada se servisi lažno oglašavaju (sa nižom cenom, korisnik ne dobija obećanu uslugu, i sl), i servise koji nisu dozvoljeni zakonima države u kojoj su pokrenuti (npr. donacije, adult, nagradne igre bez odgovarajuće licence ili dozvole). U takvim slučajevima smo jako pažljivi, jer ako mi ne reagujemo, reagovaće provajderi - a njihova reakcija može biti daleko drastičnija od naše.

Saveti za klađenje su potpuno OK, i dok god svoj servis oglašavate kako je navedeno na fortumo.com, nećete imati nikakvih problema, ni od Fortuma ni od mobilnih operatera.


Besplatni SMS servisi za 5 minuta - http://fortumo.rs
 
Odgovor na temu

Zaleks1
Zaposlen
Zagreb

Član broj: 246959
Poruke: 5
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo15.02.2010. u 06:47 - pre 172 meseci
Puno hvala na odgovoru.
Sad mislim da sam saznao sve sto me zanimalo, i potvrdili ste moje razmisljanje u vezi usluga.
Sada sam puno mirniji i mislim da nema razloga da vise budem sumnjicav nakon dosadasnjih iskustava sa Fortumom, korisnickom podrskom i vama ovdje na forumu koji ste mi dali precizne i vrlo jasne odgovore. Nastavit cu i dalje sa koristenjem usluge Fortuma na zadovoljstvo samoga sebe,vas i na zalost mobilnih operatera koji u svemu tome najmanje rade a najvise dobiju, ali to je surova realnost i monopol kojim raspolazu stoga nemamo izbora i bolje ista nego nista.
Ono sto me ugodno iznenadilo je stavljanje Slovenije na listu dostupnih zemalja, i iskreno se nadam da ce na tu listu vrlo brzo dospjeti i Makedonija koja mi nedostaje da bi moja usluga bila kompletna i kako bi uspio obuhvatiti regiju exYu koja mi je u prvom planu zbog vise razloga.

Saljem vam srdacne pozdrave i samo rijeci pohvale za ovo sto radite jer ste dali nama obicnim ljudima koji posjedujemo nesto znanja,talenta ili sl, da ga izrazimo i tako dodatno zaradimo pokoji novcic u ovo tesko vrijeme na posten nacin gdje nitko nece biti prevaren (iako neki na zalost ne postuju taj dio).

Ugodan vam nastavak rada.
 
Odgovor na temu

Alex Covic
marketing guy, trying hard to be an
entrepreneur.
Beograd

Član broj: 208076
Poruke: 39
*.adsl-a-7.sezampro.rs.

Sajt: twitter.com/alexcovic


+1 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo15.02.2010. u 07:05 - pre 172 meseci
Hvala za lepe reči i želje :) - Makedonija je u svakom slučaju u planu za ovaj, ili u najgorem slučaju sledeći kvartal, zajedno sa Crnom Gorom.
Besplatni SMS servisi za 5 minuta - http://fortumo.rs
 
Odgovor na temu

ivan.zd
student

Član broj: 252112
Poruke: 5
*.xnet.hr.



+1 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo20.02.2010. u 13:14 - pre 172 meseci
Pozdrav Alex,

imam nekoliko pitanja vezanih uz isplatu sa Fortumo servisa...

Nadam se vašem odovoru i pomoći!

1. Na stranici Fortumo piše da mi Hrvati možemo isplaćivati novac samo na paypal račun a čitajući ovu temu ali i pri podešavanju detalja prilikom isplate izgleda da je moguća i isplata bankovnim tranferom? Ako je isplata bankovnim transferom u Hrvatskoj ipak moguća, zanima me koliki su troškovi transakcije odnosno koliko bi mi bilo isplaćeno u konačnici na račun ako zatražim isplatu 50 eura a koliko ako zatražim isplatu 200eura?

2. Koliko vremena minimalno mora proći kako bi nakon što zatražim jednu isplatu zatražio drugu isplatu? Ima li uopće ograničenje takvog tipa? Da vam probam objasnit... recimo imam 200eura zarađenih. Jeli moguće izdati zahtjev za isplatom u vrijednosti 100eura a par dana nakon toga novi zahtjev za isplatom preostalih 100eura?

 
Odgovor na temu

Zaleks1
Zaposlen
Zagreb

Član broj: 246959
Poruke: 5
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo04.03.2010. u 12:23 - pre 171 meseci
Evo dok g. Alex ne odgovori pokusat cu ja pomoci koliko mogu. Pa ako su moji navodi tocni neka ih potvrdi Alex.

1.Koliko znam isplata bankovnim transferom u Hrvatsku iznosi 8eura (troskovi transakcije) bilo da se isplacuje 50 eura ili 400 eura. Znaci 8 eura po transakciji a ne postotak.

2.Mislim da se ne moze dijeliti isplata na vise dijelova nego mozete zatraziti isplatu cijelog iznosa koji se nalazi na vasem acc do trenutka trazenja isplate. Od trenutka kada zatrazite isplatu ona ce biti izvrsena u roku od maximalno 2mjeseca (FAQ i iskustva ostalih). Znaci, ukoliko imate zaradjenih 200 eura isplatu mozete zatraziti za svih 200 eura, a ne mozete vi birati koliko zelite.

Ovo nemoj uzeti kao 100%. Tako sam ja shvatio prema dosadasnjim iskustvima. Trenutno imam nesto vise od 200 eura na svom acc. Nisam jos niti jednom zatrazio isplatu tako da jos ne znam kako to funkcionira ali sam se raspitao i gore navedeni su moja saznanja o pravilima.

Sad pricekajmo da nam se javi g. Alex i kaze sa sigurnoscu rjesenje.
 
Odgovor na temu

mika_gz
Milan Zivanovic
Strawberry City

Član broj: 86031
Poruke: 38
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo10.03.2010. u 22:50 - pre 171 meseci
Koristim Fortumo od novembra 2009-te. Servis radi dobro u svim zemljama osim Srbije i Holandije odakle dobijam poruke koje Fortumo ne uspeva da naplati. Ne bi bio problem da je procenat nenaplaćenih poruka mali, ali u Srbiji, u mom slučaju, 80% ostaje sa statusom unbilled. Problem se javlja kod sve tri mreže. Kontaktirao sam podršku, razmenio nekoliko poruka sa gospodinom Aleksandrom Čovićem, nakon čega je on obećao da će rešiti problem, a onda prestao da se javlja na e-mail.

Inače, najviše poruka dobijam iz Francuske i Švajcarske, prošlog meseca sam dobio prvu isplatu, zadovoljan sam, ali Fortumo u Srbiji radi loše. Molim gospodine Alex-a da mi odgovori ovde ako kojim slučajem nije primio moje poruke.
 
Odgovor na temu

Alex Covic
marketing guy, trying hard to be an
entrepreneur.
Beograd

Član broj: 208076
Poruke: 39
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: twitter.com/alexcovic


+1 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo11.03.2010. u 12:05 - pre 171 meseci
Zdravo Milane,

Pre svega, iskreno ne znam da li sam i kada dobio mail od vas - ako i jesam, sigurno nije bio potpisan sa Milan Zivanovic. U svakom slučaju, ja nisam prava osoba za pitanja tehničke podrške, pa vas molim da pitanja koja imate pošaljete na [email protected].

Što se problema sa nenaplativim porukama tiče, MT tehnologija naplate koja se koristi u Srbiji (i nekim drugim državama koje Fortumo pokriva) dozvoljava korisniku koji nema dovoljno kredita da pošalje premium SMS pre nego što mobilni provajderi potvrde da li je poruka naplativa. Da bi sanirali propuste mobilnih provajdera, Fortumo je razvio mogućnost da primate ove izveštaje (billing report) u okviru Premium-SMS servisa, tj. da dobijete informaciju o tome da li je poruka naplaćena ili ne čim ista stigne od mobilnih operatera.

Da bi iskoristili ovu funkciju Fortumo platforme, dovoljno je da čekirate "Želim da primam izveštaje o naplati" prilikom kreiranja Premium-SMS servisa, što sam siguran da su vam kolege iz podrške i rekle, ako ste ih kontaktirali - osim toga, opcija i objašnjenje su javno objavljene i dostupne sa Fortumo sajta.

Dakle, dešava se da poruke budu nenaplative, jer ih mobilni operateri dozvoljavaju, ali Fortumo obezbeđuje način da se za iste ne isporuči tražena usluga. Međutim, 80% istih zvuči kao preterivanje, osim u slučaju da dolaze sa istog ili nekoliko istih brojeva. U tom slučaju, dovoljno je da zatražite od podrške da blacklistuje brojeve sa koga iste dolaze, ili da odvojite 10 minuta da proučite specifikaciju servisa i FAQ na Fortumo sajtu i upotrebite opciju koja problem rešava jednom za svagda.

Za ostale koji su se javili sa pitanjima, potrudiću se da odgovorim u toku dana.

Besplatni SMS servisi za 5 minuta - http://fortumo.rs
 
Odgovor na temu

ivan.zd
student

Član broj: 252112
Poruke: 5
77.237.117.*



+1 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo15.03.2010. u 14:19 - pre 171 meseci
Pitanje se prvenstveno odnosi na Gospodina Čovića ali možda mi može odgovoriti netko drugi ako zna..

Dakle, krajem 2.mjeseca zatražio sam isplatu bankovnim transferom i novac bi trebao sjesti na račun do 15.05. ove godine.

Od onda sam skupio novih 50 eura i sad me zanima moram li čekati 15.5. pa tek onda zatražiti isplatu ili mogu odmah zatražiti isplatu pa ću imati jednu isplatu do 15.05. a drugu isplatu mjesec dana kasnije, znači do 15.06.

Hvala unaprijed na odgovoru!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Alex Covic
marketing guy, trying hard to be an
entrepreneur.
Beograd

Član broj: 208076
Poruke: 39
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: twitter.com/alexcovic


+1 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo15.03.2010. u 14:41 - pre 171 meseci
Pozdrav,

Možemo i bez tog 'gospodin Čović', Alex je sasvim dovoljno ;)

Po pitanju isplate: prvi uslov je da ste sakupili 50 € na računu - dakle, ne 50 € po servisu ili državi, već ukupno, bez obzira da li imate 50 servisa koji su zaradili po 1 € ili jedan koji je zaradio 50. Ne postoji vremensko ograničenje za koje je to neophodno uraditi, dok god su servisi aktivni (odnosno ako su imali makar jednu poruku u poslednjih 60 dana). Kada se ovaj uslov ispuni, imate mogućnost izbora - možete konfigurisati isplate, odnosno zatražiti pojedinačnu (sve odjednom) ili mesečne isplate (novac se isplaćuje svakog meseca). Takođe, treba imati u vidu da postoji određeni period čekanja (obično oko 60 dana) od trenutka kada konfigurišete isplatu. Uzrok čekanju je činjenica da mobilni provajderi ne isplaćuju zaradu od servisa Fortumu odmah, već nakon što naplate potraživanja od svojih postpaid korisnika.

Verovatno je najlakše ovo objasniti primerom:

primer 1:
- 15 marta ste zaradili 50 ili više €,
- Na svom Fortumo nalogu ste zatražili pojedinačnu isplatu,
- provajderi isplaćuju novac Fortumu krajem maja ili početkom juna,
- Fortumo vam isplaćuje novac oko 15og juna.
- zarada koju vaši servisi ostvare od momenta kada ste zatražili isplatu se obračunava i prikazuje na vašem nalogu, i možete zatražiti da bude isplaćena u bilo kom trenutku (nakon što skupite 50 € ili više, naravno).

Primer 2:
- zaradili ste 50 €, i zatražili mesečne isplate,
- novac dobijate 15og juna, a zarada koju ostvarite nakon prve isplate se akumulira i isplaćuje svakog meseca - dakle, martovska u junu, aprilska u julu, itd.
- ako na kraju meseca imate manje od 50 €, zarada će biti preneta i isplaćena zajedno sa zaradom iz sledećeg meseca.


Besplatni SMS servisi za 5 minuta - http://fortumo.rs
 
Odgovor na temu

ivan.zd
student

Član broj: 252112
Poruke: 5
95.168.120.*



+1 Profil

icon Re: SMS naplata, ali za inostranstvo15.03.2010. u 16:24 - pre 171 meseci
Hvala vam puno na brzom odgovoru, riješili ste moju nedoumicu!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: SMS naplata, ali za inostranstvo

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17434 | Odgovora: 31 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.