Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da li postoji gori DECT telefon nego sto je to BRONDI ?

[es] :: Fiksna telefonija :: da li postoji gori DECT telefon nego sto je to BRONDI ?

[ Pregleda: 3974 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dzale
Zemun

Član broj: 14438
Poruke: 33
*.83.beocity.net.



+4 Profil

icon da li postoji gori DECT telefon nego sto je to BRONDI ?17.07.2006. u 17:52 - pre 216 meseci
Ako kupite neki od ovih BRONDI telefona pokajacete se veoma brzo.
Iako na prvi pogled izgledaju bolji po svojim funkcijama od Panasonica, prakticno su neupotrebljivi zbog:

1. Baterija drzi 1 dan!!!!! pricao ne pricao. Divno, na Panasonicu tc-1400 je drzala vise od nedelju dana, zaboravim cak i gde mi je baza.

2. Zvuk je ocajan, kao kad bih snimio mp3 sa najmanjim mogucim bitrejtom. Gde poklonih onaj Panasonic pre nego sto sam se "upgrejdovao" sa Brondi djubretom

3. Nema mogucnost ukucavanja "Area code" tako da nems mogucnost da uradis call back propustenog poziva sa CIDa. CID se dobija sa 011, a kao sto znate ne moze se dajalovati sa 011. Ako u imenik unesete brojeve sa 011 cid ce ispisivati ime, ali onda ne mozete koristiti imenik za zvanje. Ako upisete bez 011 CID ne povezuje unos u imeniku jer, pobogu nije to taj broj. To svaki Panasonic ima.

4. Farba se ljusti ko da je tempera. Bolje da se telefon uposte ne dira. Najboje ga je ostaviti u kutiji. Panasonic telefoni su barem od crne plastike i nefarbani nema sta da ljusti.

Eto, nemoj posle da neko kupi pa da se zali. Na garanciju ne racunajte, vece bagre od uvoznika Brondi telefona nema. Ako im se pozalite na ovo oni kazu "Pa dobro ali telefon ipak radi? Preme tome on je ispravan, vi ako ste nezadovoljni, to je vas problem, Mi imamo nase kupce" Nemojte biti jedan od njih, kao sto sam ja bio iz proste neobavestenosti. Eto hteo ja da ustedim par stotina dinara i da probam Brondi, umesto da kupim bilo koji Panasonic.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: da li postoji gori DECT telefon nego sto je to BRONDI ?18.07.2006. u 00:34 - pre 216 meseci
To za tačku 3 treba pitati telekom zašto ne može da se zove broj sa 011 kad si u Beogradu? Ne vidim nijedan razlog za to. Još je veći idiotizam što dobijaš poruku da broj "ne postoji".

Ja kad sam na nekom putu pa stanem na pumpi, i pokušam sa telefonske govornice da pozovem neki broj, moram prvo da saznam kom pozivnom broju pripada ta govornica (zovnem sebe na mobilni) da bih prilagodio broj koji ću da otkucam. Glupost.
 
Odgovor na temu

De La Noche
Beograd

Član broj: 45379
Poruke: 57
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: da li postoji gori DECT telefon nego sto je to BRONDI ?18.07.2006. u 01:53 - pre 216 meseci
Pozdrav,
evo vrtim moj DECT panasonic i ne mogu da provalim gde je ta opcija da se podesi area code, pa da mogu CID call-back
Pod kojom opcijom ?

Ako znas, javi

DLN
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: da li postoji gori DECT telefon nego sto je to BRONDI ?

[ Pregleda: 3974 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.