Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tabela potrosnje pojedinih komponenti i resetovanje compa (pucanje programa)

[es] :: Ostali hardver :: Tabela potrosnje pojedinih komponenti i resetovanje compa (pucanje programa)

[ Pregleda: 2179 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

civideja

Član broj: 98858
Poruke: 25
217.24.27.*



+3 Profil

icon Tabela potrosnje pojedinih komponenti i resetovanje compa (pucanje programa)17.07.2006. u 19:39 - pre 216 meseci
Znam da ste vec odradjivali ove teme, ali treba mi 2 stvari:
- Tabela potrosnje pojedinih komponenti ili mi recite da li napajanje od 300 W moze da izgura
Asus A7N8x-x
Bartona na 2.5 Ghz
120 Gb Hdd
cd rw
dvd citac
dvd rw
Tv karticu Be-Gear (Philipsov cip)
Satelitsku karticu SkySat 2
G-force 4 sa 64 MB
Modem
2 x 256 Ram memorije PQI ( Skoro sam dokupio 256 od istog proizvodjaca - PQI)

- Druga stvar mi je problem sa iznenadnim resetovanjem racunara tj.:

Kada pustim neke igre, ne zahtevne, igra pukne i vratim se u windows, ponekad igram igru 1-2 min a ponekad odigram i 20-ak minuta pa tek onda pukne. Sims 2 mi odmah puca, kao i DragonShard ali to su zahtevne igre. Puca mi i neka igra koja lici na DX-ball i igre sa Reflexive Arcade. Igra samo pukne i vrati me u windows kao da nista nije bilo. Ponekad se comp sam resetuje ali uvek kada radi neki program ili igra. Nista mi nije jasno. Pomagajte.
[email protected]
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Tabela potrosnje pojedinih komponenti i resetovanje compa (pucanje programa)17.07.2006. u 22:56 - pre 216 meseci
forum je javan, pa cemo odgovarati ovdje.

Glede napajanja, to je diskutabilno jer neznamo o kojem tocno je rijec. No name bi mozda moglo a chieftec 360 koji je cijenom zbilja pristupacan ce i vise od toga. Kod resetiranja nesto mi prvo vuce na pregrijavanje, pa ako mozes i znas prekontroliraj vizualno ventilatore, prasinu na hladnjacima itd...

 
Odgovor na temu

CooLa
Sibin Grašić
SysAdmin
Beograd

Član broj: 57939
Poruke: 698
*.dialup.neobee.net.

Sajt: etfovac.com


+4 Profil

icon Re: Tabela potrosnje pojedinih komponenti i resetovanje compa (pucanje programa)18.07.2006. u 00:33 - pre 216 meseci
Sam si postavio dijagnozu, slabo napajanje. Skystar kartice vuku dosta struje...

Slažem se sa JOJO487 oko Chieftec-a. Za ~30-35€ dobićeš kvalitetno napajanje koje te neće izneveriti...
Pitaj decka zasto ga zovu Gojko Sisa
 
Odgovor na temu

civideja

Član broj: 98858
Poruke: 25
217.24.27.*



+3 Profil

icon Re: Tabela potrosnje pojedinih komponenti i resetovanje compa (pucanje programa)19.07.2006. u 18:04 - pre 216 meseci
Mrzim kompjutere.
Opera mi je pukla 2 puta za redom. Ne mogu pola sata da odkucam poruku.
Skinuo sam i tv i satelitsku karticu i dvd rw i i dalje pucaju cak i decije igre.
Puca cak i opera 8.

Testiracu za neki dan i ram memoriju i svejedno cu kupiti jace napajanje.

Hvala u svakom slucaju !!!
 
Odgovor na temu

civideja

Član broj: 98858
Poruke: 25
*.static.po.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Tabela potrosnje pojedinih komponenti i resetovanje compa (pucanje programa)28.10.2006. u 06:58 - pre 213 meseci
Narode, skinuo sam ram koji sam nedavno kupio i comp je radio bolje sa 256 nego sa 512 Mb. Vratio sam ram u radnju gde sam ga i kupio i posle par dana su mi rekli da je ram ispravan ali da ce ga zameniti. Dobio sam nov ram i sad sve radi ko sat!
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Tabela potrosnje pojedinih komponenti i resetovanje compa (pucanje programa)

[ Pregleda: 2179 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.