Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najbolje pljeskavice u gradu...

elitemadzone.org :: MadZone :: Najbolje pljeskavice u gradu...

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 60441 | Odgovora: 95 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...24.02.2009. u 19:42 - pre 183 meseci
Cica je keva... Luk i ljuta paprika. Kraj
 
Odgovor na temu

Boobec
admin
Beograd

Član broj: 70217
Poruke: 124
*.kbcnet.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...24.02.2009. u 20:52 - pre 183 meseci
Citat:
voja_pfc: Mara je sada u Novopazarskoj, isti ljudi rade, ista guzva, ubedljivo najvise priloga u gradu, ponekad mi deluje da ce sve poispadati :), a moj subjektivni utisak je da meso nije kao pre, nekako mi je bezukusno. Davno je srusena stara, mozda gresim.
Na mojoj listi je Sis trenutno 1.


Ha, Mara je sklonjena u Kaludjerici, mislim na onu crvenu trafiku, (kao hteo vlasnik da je sacuva za uspomenu i cuva je ispred gajbe...) a ne znam dal dal su otvorili nesto novo pod istim imenom, mada verovatno nije i nece dostici tu popularnost kakvu je uzivala "Mara" u dobra stara vremena :)

Cinjenica je da Duff nije kao ranije, ni priblizno...ali posto mi je najblizi obicno odem do njih (koktel pljeka)...cesto svratim u neki od Uno Grilla mada se dosta razlikuju jedan do drugog, ali moze da prodje...Ne znam jos koje mesto u gradu bih mogao da izdvojim ali bilo bi dobro da cim neko naleti na nesto dobro da to objavi na ovoj temi, bas bi koristilo...

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Ivan.Markovic

Član broj: 97763
Poruke: 330

Sajt: security-net.biz


+19 Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...25.02.2009. u 10:24 - pre 183 meseci
Ako dolazite u Kragujevac busom, obavezno svratite kod "siptara". Pitajte na autobuskoj, svi znaju gde je ...
Radnja je u istom fazonu vec >20 godina a i pljeskavice (100 dinara). Pravo meso, pravi zacini.
Imate i limunadu za 10 dinara :)

Nemojte se iznenaditi izgledom radnje, malo je retro ... ali ceo grad tu dolazi.
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama
XIV
 
Odgovor na temu

bufalo bil
Beograd

Član broj: 137374
Poruke: 39
*.cpv-bgd.com.



+8 Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...25.02.2009. u 11:23 - pre 183 meseci
Meni je odlicno kod Lokija u Kralja Petra, jedino sto nikad trezan tamo nisam jeo...
 
Odgovor na temu

majstorjoe
كوسوفو هي قلب صربيا
Bagdad

majstorjoe
Član broj: 177076
Poruke: 8
91.143.219.*

ICQ: 7
Sajt: www.google.com


+140 Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...25.02.2009. u 14:21 - pre 183 meseci
@bufalo bil i ja sam tako godinama pose dobre pijanke na vruc burek ili na pljesku! E sad imam gastritis i pazim sta pijem i jedem imace tri dana ne mogu da se oporavim posle kombinacije dosta piva i onda negde oko tri cetiri ujutru na pljeske!!!
BLJAK :P
pazi na zdravlje!!!
 
Odgovor na temu

boshoku
stari grad

Član broj: 28696
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...16.03.2009. u 15:29 - pre 183 meseci
idemo redom..loki, po mom misljenju (godinama gradjenom na iskustvenoj evidenciji;), ma sta drugi govorili/hejtovali, i dalje ima ukusno meso..duff je od pocetka mesto koje je (pre)cenjeno po prilozima (slicno sat-u u sremskoj), sto je za svakog ozbiljnijeg pljeskonzumenta nizerazredni kriterijum..vajat ima pristojnu kako hranu, tako i cene..leskovcanin u balkanskoj nije vise za preporuku- poslednju pleskavicu cu pamtiti po odskakanju zuba usled zilavosti iste..nislija i pored horor prica, za te cene ima dobar rostlj..cica u jaksicevoj, kao i evergreen u vladetinoj (kod masinca), drze primat cevapi&lepinja-wise..nova mara u novopazarskoj (ex s. milosevica) zadrzala je dobre osobine starog kioska.. mikan u marsala birjuzova je standardno dobar.. grill uno- samo u slucaju alkoholom izazvane nuzde, ali i tada prednost kobajama.. kafane koje pokusavaju da impresioniraju somnabulnim kolicinama (i.e. malo korzo, zuta greda..) izbegavati tj. ako je nekome stalo do (vrsnog) pre-ozderavanja neka poseti restoran ginger u kazinu (ex hotelu) jugoslavija gde svakodnevo za 1000. dinara priredjuju fantastican daleko istocni all-you-can-eat svedski sto. i na kraju par preporuka koje ne spadaju u kategoriju pljskavica, ali posto se prodaju u lokalima koji i doticne prze/peku nadam se da nece biti zamereno. u kiosku na z.v. pored meka za 200. dinara mozete pojesti izvrsno rolovano pilece belo meso ili rolovane cevape- ambijent 0, hrana 5. ista je cena odlicne piletine u susamu u staklencu na trgu. takodje thumbs up za vesalicu u (ob)nov(ljen)om (perperovom) grmecu- obavezno gutati s'kajmak. u kiosku na dnu skadarske sluze prstolizacku muckalicu- a must za sve ljubitelje kvalitetne-a-jeftine hrane. o italo, kineskim, bliskoistocnim (falafel anyone?) i inim brzohranljivim shpecijama beo-kaldrme na drugim stranicama.
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...16.03.2009. u 16:44 - pre 183 meseci
bio sam u gingeru, prva liga ali kakve veze ima to sa pljeskavicama?
 
Odgovor na temu

boshoku
stari grad

Član broj: 28696
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...16.03.2009. u 17:12 - pre 183 meseci
Citat:
biotech: bio sam u gingeru, prva liga ali kakve veze ima to sa pljeskavicama?


razorno britkoumna egzegeza nedoslednosti prethodnog teksta. chapeau!

[Ovu poruku je menjao boshoku dana 16.03.2009. u 19:12 GMT+1]
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...17.03.2009. u 10:23 - pre 182 meseci
malo je tih koji tamane pljeskavice a odlucili bi se za azijsku kuhinju..to jednostavno ne ide jedno sa drugim
 
Odgovor na temu

skemamen
skeMaMen
graphic & prepress dsgn
Beograd, Zemun

skemamen
Član broj: 182886
Poruke: 606
*.dynamic.sbb.rs.



+28 Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...17.03.2009. u 13:07 - pre 182 meseci
Kao sto rece Boobec, Uno Grill se razlikuje od mesta do mesta. Primer, ako jedete punjani cevap preko puta zeleznicke, ogadice vam se zivot koliko je kackavalj BLJAK, dok je na ostalim mestima potpuno druga prica. Mada je po meni Uno Grill samo zarada na brzinu, u smislu velike porcije u odnosu na mali kvalitet.

Duff - stvarno nekada bio dobar...
Loki - nisam ni ja tamo jeo trezan, tako da mi je uvek valjao...
Koliba aka. Stepin Vajat - upropastise se...
Mesare Milan - uvek sveze i obilno...
Sis - standardno dobar ali uvek guzva...
>>> Designed to be signed...!
 
Odgovor na temu

dakiki
bg

Član broj: 83543
Poruke: 35
93.87.207.*



Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...17.09.2009. u 13:08 - pre 176 meseci
Slazem se sa predhodnim,jos sad ima u gradu neka firma bavi se dostavom svega

zovu se KDC kucna dostava centar. Juce sam ih zvao i doneli mi iz stepinog vajata pljesku i iz meka i jos mi kupili pljuge.Sad vise ne moram da izlazim iz kuce :)
ako vam treba imaju sajt dostava-u-beogradu.com sjajna stvar,dobro je da se neko ovoga setio
 
Odgovor na temu

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
93.86.202.*



+726 Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...17.09.2009. u 16:58 - pre 176 meseci
Gerila marketing daki, udri, hasta la victoria siempre!! :D

duff- krsh, propao, poleteli visoko pa odma pali
shish- meni je ukus mesa u shishu odvratan, veze nema sa rostiljem
loki- punjena odlicna, ali vas oderu sa cenama, postizu nekako skoro vestacki lep rostilj ukus, koji nestane posle par zalogaja
stepin vajat- vraca se na staze slave, tamo jedem samo rolovan cevap ili batak
grill uno- gubljenje vremena, probao onaj na bezaniji

 
Odgovor na temu

Djuka91

Član broj: 148680
Poruke: 32
*.neobee.net.



+12 Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...13.11.2009. u 22:22 - pre 174 meseci
Sis bih izdvojio kao neko iole pristojno mesto za jelo... A i nisu preterano skupi.

Kod Cice nisam probao, ali moraću u skorije vreme.
Uno Grill je čisto da se nešto prezalogaji usput, ništa spektakularno. Meso sa sojom odaje utisak obilnosti, a jeftinoće, što nije slučaj.

Znam da je neko pitao gde je tačno Duff na Novom Beogradu, ali može li neko stvarno malo detaljnije da objasni (neke odrednice, tipa dom zdravlja nbgd, pijaca). Na njihovom sajtu nije baš precizna mapa. Inače, popusti od 50% su samo svake prve nedelje u mesecu?
 
Odgovor na temu

Vlada1001

Član broj: 57306
Poruke: 78
93.87.217.*



Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...14.11.2009. u 10:38 - pre 174 meseci
Duff Nbg, kod velikog ulaza u pijacu, Bio sam nekoliko puta pre par godina, grozna hrana u poređenju sa drugim lokalima duff.

Ne znam kako je sada.
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...14.11.2009. u 11:29 - pre 174 meseci
molim moderatore da zakljucaju ovu temu :-(
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Najbolje pljeskavice u gradu...15.11.2009. u 14:17 - pre 174 meseci
Opština planira iseljenje, Beograđani ne daju „Lokija"
M. Joksimović - 11.11.2009. - 03:52
Kultni gril pominje se u gotovo svim turističkim vodičima kao nezaobilazno mesto posle noćnog provoda...
Iako u komunalnoj inspekciji opšitne Stari grad kažu da će dorćolski gril „Loki” ubrzo biti uklonjen, vlasnik kioska, u kome je, kaže, jelo pola Evrope, tvrdi da su svi papiri u redu i da zahvaljujući ogromnoj podršci Beograđana neće dozvoliti da zatvore to kultno mesto.


DOZVOLA - Čuveni „Loki” je već 20 godina na usluzi Beograđanima, ali i svim gostima prestonice koji znaju da se dobar noćni život završava još boljom klopom na uglu ulica Jovanove i Kralja Petra. Nedavno je odlukom opštine Stari grad odlučeno da se gril ukloni, što su komunalni inspektori i pokušavali, ali su ih građani u tome sprečili.
- Vlasnik grila posluje bez odobrenja za mesto na kome se nalazi. Slučaj je završio u upravnom postupku. Doneto je i drugostepeno rešenje da se gril ukloni i ono će vrlo brzo biti izvršeno - kaže za „24 sata” Miodrag Joksimović iz odeljenja za komunalne poslove i inspekciju opštine Stari grad.
Saša Mitrović, vlasnik „Lokija”, kaže da je peticiju protiv rušenja potpisalo preko 6.000 ljudi.
- Kada je gril otvoren 1989. godine, dobio sam sva rešenja, a 2003. godine odlučeno je da se te dozvole moraju obnavljati na svakih godinu dana i tada mi je opština poslednji put tražila papire koje sam i dostavio. Naše mušterije bili su poznati političari, glumci, sportisti, pevači i brojni stranci. Neću im dopustiti da sruše tradiciju Beograda i očekujem da će se naći neko rešenje - kaže Mitrović.
O poseti „Lokiju” posle noćnog provoda u Beogradu pisali su i strani mediji. Podršku grilu pružili su i članovi „Beogradskog sindikata” koji je stao i u odbranu Zvezdarske šume i Petog parkića.
- Redovna sam mušterija „Lokija” još od školskih dana. Tu radi 20 ljudi, što znači da će svi oni ostati bez posla. „Loki” je simbol ovog kraja i ako posle 20 godina njemu neće da produže dozvolu za rad, onda je očigledno da žele namerno da ga sruše - kaže za „24 sata” Škabo iz Beogradskog sindikata.

Poznati gril dobio podršku i na Fejsbuku
Loki je podršku dobio i na Fejsbuku gde je otvorena grupa „Spasimo fast food Loki”, koja broji oko 2.500 članova. Članovi iz Hrvatske kažu da je odlazak u taj gril posle noćnog provoda u Beogradu deo vikend tradicije koju godinama neguju. Neke od poruka su „Uz Lokija do Tokija”, „Ko poruši Lokija da mu crkne Nokia”, „Smrt fašizmu, Loki narodu”...
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Najbolje pljeskavice u gradu...

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 60441 | Odgovora: 95 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.