Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ibiza SMSender - slanje sms poruka preko Vip WEBSMS usluge

[es] :: Windows aplikacije :: Ibiza SMSender - slanje sms poruka preko Vip WEBSMS usluge

[ Pregleda: 6252 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Igor Kovačević

Član broj: 12736
Poruke: 244
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Ibiza SMSender - slanje sms poruka preko Vip WEBSMS usluge31.07.2006. u 12:14 - pre 215 meseci
Sve potrebno za rad programa se nalazi u "Procitaj me" :)

( oni koji prvi u koriste program, trebaju skinuti i bazu koja se nalazi na: http://igor.gmm-sb.com/IbizaBAZA.rar )

Sam program se nalazi na adresi: http://igor.gmm-sb.com/IbizaSMSv1.2.rar

Za sada podržava slanje na 091, 098, 099, 095, 092, +43664, +38640 ...

Ako ste zainteresirani za još enke mreže, ako još neki operateri u Srbiji, BiH, možda nude sličnu uslugu za registrirane korisnike, javite mi najbolje na kontakt koji je naveden u programu, pa ću dodati i tog operatera....

Samo extract sve u jedan folder (bitno je da se baza i dll-ovi nalaze u istom folderu...)!

Bilo kakva pitanja, kritike i prijedloge slobodno šaljite ovdje...


pozdrav svima!

[Ovu poruku je menjao Igor Kovačević dana 27.08.2006. u 18:42 GMT+1]
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.
 
Odgovor na temu

mizob

Član broj: 13465
Poruke: 1108
*.129.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+5 Profil

icon Re: Ibiza SMSender - slanje sms poruka preko Vip WEBSMS usluge31.07.2006. u 12:18 - pre 215 meseci
A da bi slao sms,sem instaliranog programa,postoji li jos neki uslov ?
 
Odgovor na temu

Igor Kovačević

Član broj: 12736
Poruke: 244
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Ibiza SMSender - slanje sms poruka preko Vip WEBSMS usluge31.07.2006. u 13:01 - pre 215 meseci
Da...sad vidim da sam zaboravio napomenuti najvažniju stvar ;)...

Potrebno je proći proces registracije na http://prijava.vip.hr

da bi registracija prošla morate imati neki vip broj, zanimljivo je npr registrirati više accounta...

na svakom imate 15 poruka dnevno, i recimo an 5 takvih to je 75 besplatnih poruka dnevno... ;)

Evo ga, program je dostupan ;) i prije vremena ...

Pozdrav!

p.s. Imenik je dodan na brzinu, pretraživanje radi, ali još treba malo dotjerat izgled, no o svemu ćete biti obavješteni!
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.
 
Odgovor na temu

mizob

Član broj: 13465
Poruke: 1108
*.129.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+5 Profil

icon Re: Ibiza SMSender - slanje sms poruka preko Vip WEBSMS usluge31.07.2006. u 14:41 - pre 215 meseci
OK,a kad nabavim nekog u sa mreze u hrvatskoj, da li se njemu skida kredit kad mu ja saljem sms pomocu tvog programa??
 
Odgovor na temu

Igor Kovačević

Član broj: 12736
Poruke: 244
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Ibiza SMSender - slanje sms poruka preko Vip WEBSMS usluge31.07.2006. u 14:48 - pre 215 meseci
Bitno je da je s VIp mreže...ne s bilo koje hrvatske..a ne skida se njemu ništa...

Ti onda s tog username-a imaš dnevno poslati 15 poruka i nakon toga ne možeš viđše slati..nikome ništa ne skdia, to je jednostavno VIPova usluga njihovim korisnicima...

i..

Ne možeš unijeti bilo koji VIp broj jer te pri registraciji pita za privremenu lozinku koju ti pošalje na taj broj kojeg uneseš...samo zbog toga služi...

Pozdrav!


In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.
 
Odgovor na temu

mizob

Član broj: 13465
Poruke: 1108
*.129.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+5 Profil

icon Re: Ibiza SMSender - slanje sms poruka preko Vip WEBSMS usluge31.07.2006. u 15:13 - pre 215 meseci
Pa imam broj tamo ko ce mi poslati kod nazad,znaci 15 sms-a dnevno mogu da saljem za dz kad se registrujem?
Tako sam ja razumeo :)
 
Odgovor na temu

Igor Kovačević

Član broj: 12736
Poruke: 244
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Ibiza SMSender - slanje sms poruka preko Vip WEBSMS usluge31.07.2006. u 15:25 - pre 215 meseci
Upravo tako..dobro si razumio... ;)


In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.
 
Odgovor na temu

Iksi
ivan Kostov
koordinator informatickog centra za
slepe, Medicinska skola
Beograd

Član broj: 44520
Poruke: 1558
*.com
Via: [es] mailing liste

ICQ: 2147483647


+12 Profil

icon Re: Ibiza SMSender - slanje sms poruka preko Vip WEBSMS usluge01.08.2006. u 10:33 - pre 215 meseci
ajd javi mi se na pp ako mozes da mi napravis account posto koliko sam te
skapirao rekao si da se sa jednog broja moze napraviti vise acounta a ja na
zalost nemam wip br tako da bih ti bio puuuno zahvalan
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Ibiza SMSender - slanje sms poruka preko Vip WEBSMS usluge

[ Pregleda: 6252 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.