Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da rijesim problem sa anketom?

[es] :: PHP :: Kako da rijesim problem sa anketom?

[ Pregleda: 1977 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

onlinemontenegro
Lekic Anes
Podgorica

Član broj: 76648
Poruke: 10
*.crnagora.net.

Sajt: www.studiolasso.com


Profil

icon Kako da rijesim problem sa anketom?02.08.2006. u 01:37 - pre 214 meseci
Kako da rijesim problem sa ovom anketom. www.gpcg.cg.yu
Na starom dizajnu je postojala ova anketa i ja sam odradio novi dizajn i prebacio kod ankete u novi fajl ali od tad ne radi upis novih glasova. Gledao sam da nesto ne preskocim i mislim da sam svaki fajl i kod prebacio! Ujedno ne rade mi ni neke druge forme u php-u, dali treba da nesto jos odradim?
Ako neko zna sta je problem nek mi javi sto prije jer ovo bi trebao sjutra da dam kao zavrsen projekat!
Ne poznajem bas nesto PHP tako da bi bilo pozeljno da mi se sto jasnije objasni.
Unaprijed zahvalan.
 
Odgovor na temu

CtrlAltDel
Beograd

Član broj: 96286
Poruke: 325
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Kako da rijesim problem sa anketom?02.08.2006. u 02:15 - pre 214 meseci
prvo php je server-side jezik sto znaci izvrsava se na serveru tj. ajd da budem sto jednostavniji "pretvara" se u html.
iz tog razloga ti niko ne moze pomoci oko php-a dok ne izbacis source ovde jer ono sto mi vidimo je izvrsen php.

vrlo je moguce da su neki delovi koda smesteni u zasebne fajlove, a da se onda "uvlace" u stranicu -> include 'nesto.php';

takodje treba proveriti gde su se skladistili podaci o glasanjima ankete baza ili txt fajl i proveriti da li veze jos uvek postoje kako za upis tako i za povlacenje storniranih podataka jer je moguce da si dobro prekopirao kod za upis u bazu ali nisi dobro postavio kod koji iscitava te podatke.

a naravno treba proveriti i same forme tj. da li i dalje pozivas istu stranicu kao i na starom sajtu po submitu
i da li su promenljive - radiobuttoni i sl. isto nazvani kao i ranije...

tako da ti je verovatno sad jasno da ako ti treba pomoc oko toga treba da postujes formu, kod za storniranje podataka , kod za iscitavanje podataka.



 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Kako da rijesim problem sa anketom?

[ Pregleda: 1977 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.