Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HAha...malo otvoriti oci i advocacy je suvisan...!

[es] :: Advocacy :: HAha...malo otvoriti oci i advocacy je suvisan...!
(Zaključana tema (lock), by dr ZiDoo)

[ Pregleda: 4177 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Član broj: 16959
Poruke: 743
*.vdial.verat.net.



+25 Profil

icon HAha...malo otvoriti oci i advocacy je suvisan...!11.08.2006. u 12:40 - pre 214 meseci
Morao sam ovo da post-ujem jer te silne rasprave tipa linux vs. Win sigurnost...i sve to.
Pa pogledajte samo koliko tema i kakvih ima u forumu Linux sigurnost a koliko u Windows Sigurnost...sve je kristalno jasno.
Zakljucite sami najposle.
Da, ja koristim windows i bas sam zabrinut u pm. Oguglao sam na viruse,ne vristim kad ih vidim...kad malo razmislis..sta ti oni mogu? Malo format HD i teraj dalje.. :)
I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
0

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
87.250.104.*



+4 Profil

icon Re: HAha...malo otvoriti oci i advocacy je suvisan...!11.08.2006. u 13:35 - pre 214 meseci
Očigledno nemaš nekih važnih podataka na disku kad se ne sekiraš za malware i tako olako formatiraš disk. Ukoliko računar planiraš koristiti i za druge stvari pored igranja i surfanja Net-om, onda moraš biti svjestan opasnosti i moraš da budeš dobro obučen kako da se zaštitiš (koje stranice da ne posjećuješ, koju poštu da ne otvaraš, da ne koristiš administratorska ovlaštenja u svakodnevnom radu i sl.).
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
0

NastyBoy
Bojan Nastic
UK

Član broj: 12041
Poruke: 895
*.dsl.pipex.com.



+4 Profil

icon Re: HAha...malo otvoriti oci i advocacy je suvisan...!11.08.2006. u 13:52 - pre 214 meseci
Virusi? Gde?
 
0

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: HAha...malo otvoriti oci i advocacy je suvisan...!11.08.2006. u 14:21 - pre 214 meseci
Citat:
choks87: Morao sam ovo da post-ujem jer te silne rasprave tipa linux vs. Win sigurnost...i sve to.
Pa pogledajte samo koliko tema i kakvih ima u forumu Linux sigurnost a koliko u Windows Sigurnost...sve je kristalno jasno.
Zakljucite sami najposle.
Da, ja koristim windows i bas sam zabrinut u pm. Oguglao sam na viruse,ne vristim kad ih vidim...kad malo razmislis..sta ti oni mogu? Malo format HD i teraj dalje.. :)


Dečko, tebi jako puno stvari nije jasno.
Knowledge is power.
 
0

z@re
Zarko Bulatovic
Split

Član broj: 29849
Poruke: 443
*.cmu.carnet.hr.



+25 Profil

icon Re: HAha...malo otvoriti oci i advocacy je suvisan...!11.08.2006. u 17:34 - pre 214 meseci
Ma sta ljudima smeta sta mi ovdje debatiramo windows vs linux ovo vs ono, ES je velik, nadjite si nesto po gustu, pa tamo pisite do mile volje. Ne prodje dva mjeseca da ovdje ne uleti neki padobranac i dijagnosticira nam psiholoske poremecaje na osnovu naseg prepucavanja.

Q: HSP56 Micromodem nece da radi kompjuter ga prepozna a kad treba da se konektujem nece ne daje ni znaka zivota. u cemu je problem.

A: Crko mozda od grmljavine mozda od spanaca. Uglavnom baci ga u WC solju jako povuci vodu. Skupi 5e i uzmi drugi i ne postuj temu na pogresno mesto.
 
0

windows_zakon
nista

Član broj: 97723
Poruke: 27
87.250.102.*



Profil

icon Re: HAha...malo otvoriti oci i advocacy je suvisan...!11.08.2006. u 23:50 - pre 214 meseci
Ili kad drzis isp ili tako nesto, community internet pa imas 100 % korisnika na windowsu koji ti ubijaju link raznim virusima i spajverima koji trose bandwidth spamom, koji se salje upravo zbog tih virusa i ostalog.
Glavna meta spamera su windows masine, tako da.. l;)
 
0

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: HAha...malo otvoriti oci i advocacy je suvisan...!12.08.2006. u 07:31 - pre 214 meseci
Citat:
Ma sta ljudima smeta sta mi ovdje debatiramo windows vs linux


Ma samo nastavite, nigde nema tako dobre zajebancije kao na advocacy forumu
I never wanna be a mod!
 
0

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Član broj: 16959
Poruke: 743
*.vdial.verat.net.



+25 Profil

icon Re: HAha...malo otvoriti oci i advocacy je suvisan...!12.08.2006. u 13:38 - pre 214 meseci
Citat:
mrkidivx: Ma samo nastavite, nigde nema tako dobre zajebancije kao na advocacy forumu

Hehe.. he he he
Citat:
IcyImpact: Dečko, tebi jako puno stvari nije jasno.

A..ne.Meni je dosta toga jasno.I da ne bude zabune, ne napadam forum,ljudi ovde,kad pocnem da pljujem po windowsu odma se uvate za podatak da koristim windows i odma - ATTACK! Pa.sta....da ga ne koristim ne bi znao koliko je djubre...ajd sad ima naravno set dobrih stvari,ali istina - windows je bolji za one nikad-video-kompjuter korisnike za obicne korisnike, ja na masini drzim i jedno i drugo.Linux je bolji za servere i veeeelike masine.Slazete se?
Jos jedna stvar koja mi se svidja - nema tajni, sve je opensource i sve je FREE ,a sem toga dobijas mali milion alata free uz lin, a uz win dobijas bas bas neophodno i posle toga ide varijanta - plati pa se klati (Srecom nama balkancima je korupcija i bezzakonje srednje ime...)
Citat:
Not now, John!: Očigledno nemaš nekih važnih podataka na disku kad se ne sekiraš za malware i tako olako formatiraš disk. Ukoliko računar planiraš koristiti i za druge stvari pored igranja i surfanja Net-om, onda moraš biti svjestan opasnosti i moraš da budeš dobro obučen kako da se zaštitiš (koje stranice da ne posjećuješ, koju poštu da ne otvaraš, da ne koristiš administratorska ovlaštenja u svakodnevnom radu i sl.).


Pa i nemam bas.Da odma razjasnim - igrice igram samo u trenucima nenormalno enormne dosade! Drzim bitne stvari ali ne exe fajlove, sto obicno virusi napadaju.Virusa se manje-vise ne bojim ali Trojanaca se vec malko plasim jer ko malo proceslja mrezu i nadje moj komp sa otvorenim 12345 ili 12346 portom - a plus ima BackOrifice i sl. Client - ODOSE MENI TAJNI PODACI!

p.s. Ko Vama garantuje da Microsoft ne gleda vas komp?...Ne znate vi code.
I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
0

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
87.250.104.*



+4 Profil

icon Re: HAha...malo otvoriti oci i advocacy je suvisan...!12.08.2006. u 13:56 - pre 214 meseci
Citat:
choks87: Ko Vama garantuje da Microsoft ne gleda vas komp?...Ne znate vi code.

Postoji softverski firewall programi pa se može pratiti koji proces zahtjeva konekciju. Pored toga, postoje i snifferi, pa ko je paranoičan može i to da koristi.
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
0

[es] :: Advocacy :: HAha...malo otvoriti oci i advocacy je suvisan...!
(Zaključana tema (lock), by dr ZiDoo)

[ Pregleda: 4177 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.