Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da primim uplate iz inostranstva za odredjenu robu?

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Kako da primim uplate iz inostranstva za odredjenu robu?

[ Pregleda: 4658 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gilbert

Član broj: 104854
Poruke: 3
*.tippnet.co.yu.



Profil

icon Kako da primim uplate iz inostranstva za odredjenu robu?11.08.2006. u 23:17 - pre 215 meseci
Kao prvo NE RAZUMEM SE MNOGO U ELEKTONSKO POSLOVANJE. Mene samo zanima sledece:
1. da li mogu da napravim sajt (u Srbiji) preko kojeg cu da prodajem robu iskljucivo u inostranstvo?
2. kada neko kupi tu robu, da li mogu te pare i da dobijem bez preteranog maltretiranja?
3. I da li u tu svrhu moze da posluzi Moneybookers?
4. I ako su svi odgovori potvdni da li neko mozda zna do koje cifre na godisnjem nivou mogu da primam uplate iz inostranstva a da mi to ova "lepa" nasa drzava ne oporezuje (tj. da me ne pitaju odakle mi ta lova)?
 
Odgovor na temu

Goran Jakovljevic
Beograd

Član broj: 95712
Poruke: 15
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Kako da primim uplate iz inostranstva za odredjenu robu?17.08.2006. u 22:04 - pre 215 meseci
Posto ja imam slicno pitanje necu da otvaram novu temu. Intresuje me koji je najlaksi nacin za preuzimanje novca iz inostranstva. Jedan moj prijatelj pravi tutorijale koje bi hteo da prodaje preko neta, najvise za inostranstvo. Dakle, sta predlazete:

1 Western Union - (kolika je provizija?)
2 Platna kartica - (MasterCard ili...?)
3 Nesto trece...

Hvala
 
Odgovor na temu

Sasa Kostic

Član broj: 11571
Poruke: 175
*.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: Kako da primim uplate iz inostranstva za odredjenu robu?18.08.2006. u 12:22 - pre 215 meseci
Gilberte,

Ako se ne razumesh, onda moras da uchish.

Ako mislish bez maltretiranja, onda molim te idi na odmor, posao je uglavnom vezan za reshavanje problema mozda si zaboravio.

Sajt mozhesh da otvorish na INTERNETU. A prodavati bilo gde, znachi i u inostranstvo.

Kada neko kupi robu, mozes preneti novac u Srbiju. Licno ne koristim, ali znam da vredi 2checkout.com

Do 10,000 Eur, se ne oporezuje. Ali ja nisam poreznik, pa se raspitaj detaljnije na Trosarini na Vozdovcu.

Jos jednom, ako ides samo na tref, bez mnogo znanja tj. informacija. Potrefices NISTA.

Cisto da se ne maltretiras,
ali ako posao shvatish oooozbiljno-profit ti je "veoma dostupan" onda.

Prijatno
Sasha



 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Kako da primim uplate iz inostranstva za odredjenu robu?

[ Pregleda: 4658 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.