Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Neće AirPlus da se startuje

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: Neće AirPlus da se startuje

[ Pregleda: 3143 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shinhan
PHP programmer
Subotica

Član broj: 12327
Poruke: 372
*.tippnet.co.yu.

Jabber: shinhan@elitesecurity.org
ICQ: 400847988


+4 Profil

icon Neće AirPlus da se startuje27.08.2006. u 08:17 - pre 215 meseci
Imam DLink DWL-520+ i ranije mi je njegov AirPlus lepo radio, međutim zadnjih nekoliko dana neće da se startuje. To jest startuje se on (primetim ikonicu u system tray), beep-ne jednom kompjuter i ovaj se odma isključi (program a ne kompjuter). Znači pritisnem ja i po 20 puta i on samo beepka. Task Manager pokazuje da ništa nije ostalo startovano. I restartovao sam kompjuter par puta bez rezultata. E sad kako ovo rešiti? Ne znam da li je uopšte moguće reinstalirati AirPlus bez gubitka interneta. Na google i na DLink support sajtu nisam uspeo ništa korisno da nađem.

A AirPlusu moram da pristupim jer mi net užasno laguje pa di promenim AP koji koristim.. Ne samo u igricama nego čak i učitavanju stranica, ono učitava malo, pa čeka minut dva pa učita još malo... Mislim, razumeo bi da laguje kasno uveče. Ali nedelja rano ujutro? Pa ko još (osim mene) koristi internet rano ujutro?
"Common sense is not so common." - Voltaire
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.tippnet.co.yu.



+292 Profil

icon Re: Neće AirPlus da se startuje27.08.2006. u 15:21 - pre 215 meseci
Citat:
Shinhan: Ali nedelja rano ujutro? Pa ko još (osim mene) koristi internet rano ujutro?

Ja!
Pogledaj aktivne procese,nešto ti se zaglavilo! Inače i sa ikonom za bezžičnu mrežu možeš uraditi
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

Shinhan
PHP programmer
Subotica

Član broj: 12327
Poruke: 372
*.tippnet.co.yu.

Jabber: shinhan@elitesecurity.org
ICQ: 400847988


+4 Profil

icon Re: Neće AirPlus da se startuje27.08.2006. u 15:34 - pre 215 meseci
><

Ranije nisam primetio da stvarno imam Airplus u Task Manageru, pa kad sam ga isključio i ponovo uključio normalno se pokrenuo :)

A nemogu sa ikonom za bežičnu mrežu jer sam isključio windowsow wireless pošto nema precizno pokazivanje kvaliteta mreže (samo neke zvezdice ako se dobro sećam).
"Common sense is not so common." - Voltaire
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: Neće AirPlus da se startuje

[ Pregleda: 3143 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.