Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa instaliranjem Windows XP Profesional

[es] :: Windows aplikacije :: Problem sa instaliranjem Windows XP Profesional
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)

[ Pregleda: 3252 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miky100
Aut

Član broj: 84518
Poruke: 38
*.dynamic.xdsl-line.inode.at.



Profil

icon Problem sa instaliranjem Windows XP Profesional04.09.2006. u 07:59 - pre 214 meseci
Imao sam nekih problema sa kompjuterom pa sam odlucio da ga nanovo instaliram,medjutim ovog puta pri startovanju Windowsa uvijek mi se pojavljuje maska gdje pise da ova verzija nije original i nude mi dvije verzije da kliknem -jedna poslije da je rijesim a druga da je rijesim odmah i nude mi da kupim novu Software Windovs verziju.Moram naglasiti da mi je internet prikljucen.Ovo mi se do sad nije desavalo i CD Windows je isti sto je bio i prvi put instaliran.Moze li mi neko objasniti sta se desilo i kako da rijesim ovaj problem-pozdrav
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Moderator
Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Problem sa instaliranjem Windows XP Profesional04.09.2006. u 08:22 - pre 214 meseci
Desilo se da imaš piratsku verziju Windowsa.

http://www.elitesecurity.org/t208987-0#1255073
 
0

---GriFoN---
Almir Sarajčić
Sarajevo

Član broj: 73992
Poruke: 53
85.158.39.*

ICQ: 204864104
Sajt: www.bhcomp.info


Profil

icon Re: Problem sa instaliranjem Windows XP Profesional04.09.2006. u 19:27 - pre 214 meseci
preko Windows updatea si downloadovao Windows Genuine i on ti se pojavio u trayu i sada ce te smarati stalno ali problem mozes rijesiti tako da upalis registy editor (Start > Run i upises regedit) onda odes tamo na edit (ja mislim) i ima tamo opcija search i ti upises genuine i onda samo pretrazus dok ne nadjes nesto u vezi tok windows genuine a vjerovatno ce svaki pronadjeni biti pravi (tu ti moze pomoci neki advanced user).
I ja sam imao isti problem i uradio sam to i bilo je uredu.

btw. trebao bi ugasiti windows update jer ti samo pokvari sve posto koristis piratski softver (kao i ja) i bezze samo vise downloadujes
Nadam se da ti je ovo pomoglo.

 
0

[es] :: Windows aplikacije :: Problem sa instaliranjem Windows XP Profesional
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)

[ Pregleda: 3252 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.