Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

philips dvd recorder problem *pomozite*

[es] :: Multimedijalni uređaji :: philips dvd recorder problem *pomozite*

[ Pregleda: 3492 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mikica_33
mikica opic

Član broj: 96427
Poruke: 12
*.k656.webspeed.dk.



Profil

icon philips dvd recorder problem *pomozite*04.09.2006. u 12:52 - pre 213 meseci

Kupio sam polovan philips dvd recorder model: dvdr880/021.

Ono sto sam isprobao vec jednim delom opcija sve ok mogu gledati film dvd takodje mogu
na tuner od dvd-a da nadjem programe sa antene i instaliram

dvd je povezan sa tv-om scart kablom problem je u tome sto kada ubacim dvd+r prazan cd da
nesta snimim sa tv-a nema sanse da zapocne snimanje uvek ista poruka mi se pojavi
"disc contains unknown data" i dole "press ok open tray "

dvd+r cd su novi i to sam probao 3 razne vrste maxell dvd+r 1-8x speed,tdk dvd+r 1-16x speed,
dvd+rw 1-4x speed.

Moze li neko da mi pomogne oko ovog problema u cemu gresim pa nemogu snimiti nista za sada


 
Odgovor na temu

Vladimir Zaharijev
Juzna Srbija

Član broj: 88435
Poruke: 41
195.252.87.*



Profil

icon Re: philips dvd recorder problem *pomozite*04.09.2006. u 17:16 - pre 213 meseci
Ja ne znam konkretno za taj model Philips-a ali moj Panasonic-ov DVD Recorder ne moze da cita DVD+R diskove vec samo DVD-R, tako da bih te savetovao da u njegovim karakteristikama(uputstvu) procitas da li cita DVD+R diskove ali ja mislim da ne, tako da direktno probaj sa DVD-R diskovima pa reci da li je sa njima OK.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: philips dvd recorder problem *pomozite*04.09.2006. u 17:45 - pre 213 meseci
Ovaj rekorder valjda radi samo sa + ali mislim da je rešenje da pita prethodnog vlasnika, nije nemoguće da ga je prodao zato što ne radi kako valja. Pošto je u pitanju prilično star model, možda mu pomogne čišćenje. Sad vidim da se pominje i neki faq na temu 'The recorder is not compatible with some 8x speed DVD+R(W)' pa možda nije loše da malo probaš sa još nekim diskovima.
 
Odgovor na temu

mikica_33
mikica opic

Član broj: 96427
Poruke: 12
*.k656.webspeed.dk.



Profil

icon Re: philips dvd recorder problem *pomozite*05.09.2006. u 14:24 - pre 213 meseci

Pa na netu sam nasao manual u njemu stoji da moze koristiti samo dvd+r rw

A predhodnog vlasnika i nepoznajem jer sam ga kupio putem neta na tel dgovara samo da
je kod njega sve bilo ok

Ono sto me zbunjuje je to da kada u neki drugi na pr.cambridge dvd recorder snimim nesta
isti taj cd ubacim u philipsa on ga cita bez problema a isto tako bilo koji original dvd film
da ubacim radi sve kako treba a pojma nemam u cemu moze biti problem glavu sam cistio

Da mozda ne treba neki poseban model diskova ili .....?

Pozdrav
 
Odgovor na temu

mikica_33
mikica opic

Član broj: 96427
Poruke: 12
*.k656.webspeed.dk.



Profil

icon Re: philips dvd recorder problem *pomozite*05.09.2006. u 14:37 - pre 213 meseci

Evo i opsirnije o ovom modelu dvd recordera marke philips

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B00006BS2P
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: philips dvd recorder problem *pomozite*

[ Pregleda: 3492 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.