Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

I-Mate black jam podesavanja za gprs i mms 063 mreze ??

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: I-Mate black jam podesavanja za gprs i mms 063 mreze ??

[ Pregleda: 3626 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

prepek2000

Član broj: 88156
Poruke: 1
212.5.210.*



Profil

icon I-Mate black jam podesavanja za gprs i mms 063 mreze ??06.09.2006. u 09:16 - pre 213 meseci
Pa li je moguce da mi neko okaci uputstvo za setovanje gore navedenih funkcija za moj uredjaj I-Mate black jam ? Postojala je tema slicna ovoj ranije ali za 064 mrezu.

Hvala unapred !
 
Odgovor na temu

HAX
Homa Alex

Član broj: 13631
Poruke: 34
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: I-Mate black jam podesavanja za gprs i mms 063 mreze ??13.10.2006. u 19:16 - pre 212 meseci
da si uradio search ovde po forumima, dobio bi sledeci rezultat:


Start/Settings/Connections/Connections

Add new modem connection

Connection name: Mobtel GPRS
Connection type: Cellular line (GPRS)
NEXT
Access point name: internet


NEXT
User name: mobtel
Password: gprs
FINISH

I to je to ...

Možda sam neki od ovih parametara pogrešno nazvao (pre svega, cenim da sam conn. type promašio), ali ne zamerite pošto je iz glave. I to je to ...

Ostaje samo da pokrenete Internet Explorer i to bi bilo to... Pri povezivanju, ono G u kvadratu će se pomeriti u ćošak i pojaviće se dve strelice koje se kreću. Kada prestanu da se pomeraju i naprave ceo krug (ribaribigrizerep), tada ste se povezali i počeće da "igra" ona Windows zastavica (što znači da otvara zadatu stranicu). I to je to ...

Što se MMS-a tiče, opet u onim podešavanjima treba pronaći MMS Server (ili tako nekako se zove konekcija) i tu, na isti način kao i gore upisati samo mms kao access point. Sve ostalo je prazno.

Dalje, u podešavanjima poruka (Messages/Options/MMS/Settings) pravite nova MMS podešavanja.

Gateway: 217.065.192.033
Port: ostavljate default, nisam siguran da li je 9201 ili 8080, ali koji god da je - radi.
i za kraj,
sa liste Server odaberete prethodno podešenu MMS Server konekciju.

I ... to bi bilo to.


 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: I-Mate black jam podesavanja za gprs i mms 063 mreze ??

[ Pregleda: 3626 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.