Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hoce li bilo koji firewall uticati na prikaz ovog sajta?

[es] :: Web dizajn i CSS :: Hoce li bilo koji firewall uticati na prikaz ovog sajta?

[ Pregleda: 3390 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ducka
Milos Dukic
Novi Sad

Član broj: 8386
Poruke: 596



+1 Profil

icon Hoce li bilo koji firewall uticati na prikaz ovog sajta?06.09.2006. u 21:04 - pre 214 meseci
Interesuje me hoce li bilo koji wirewall uticati na prikaz ovog sajta i to sekcije photos u kojoj ima par podsekcija. Samo sekcija *misc ne radi jer je jos nisam napravio u potpupunosti?
Drugar mi kaze da na njegovom kompu ne radi klik na fotku pa da se putem javascripta otvoti u popup-u.
Za sada sajt je na domenu .co.sr i naziv sajta je www.neonzone.org
Hvala unapred.

[Ovu poruku je menjao ducka dana 14.09.2006. u 01:23 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Hoce li bilo koji firewall uticati na prikaz ovog sajta?25.09.2006. u 20:33 - pre 213 meseci
Citat:
Interesuje me hoce li bilo koji wirewall uticati na prikaz ovog sajta i to sekcije photos u kojoj ima par podsekcija.
Nisam još čuo da firewall utiče na prikaz stranica!
Citat:
Drugar mi kaze da na njegovom kompu ne radi klik na fotku pa da se putem javascripta otvoti u popup-u.
Kod mene sve radi ok!
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.neobee.net.



+17 Profil

icon Re: Hoce li bilo koji firewall uticati na prikaz ovog sajta?26.09.2006. u 01:19 - pre 213 meseci
Pa, "napredni" fajervolovi imaju pop-up killers i takve stvari, a to na sajtove sa istim - ima uticaja.

Svakako je verovatno mislio na pop-up blokere (u koje spada i poneki firewall)?


PS
Nije baš to pitano, ali nekom će biti važno:
Internet akcelerator (Neobee speedy podešen na najbrže) i te kako kvari utisak o sajtu.

Off topic.
Možda nudiš neke usluge na sajtu? Onda to iskristališi, pre svega koje su.

(Meni sajt liči na "eksponat". Mislim da bi bilo mnogo praktičnije da liči na "letak"... Ako ti ova rečenica ništa ne govori ignoriši je... )
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.neobee.net.



+17 Profil

icon Re: Hoce li bilo koji firewall uticati na prikaz ovog sajta?26.09.2006. u 01:20 - pre 213 meseci
Sad se setih...

co.sr servis se ponaša užasno, beži od toga.
 
Odgovor na temu

ducka
Milos Dukic
Novi Sad

Član broj: 8386
Poruke: 596



+1 Profil

icon Re: Hoce li bilo koji firewall uticati na prikaz ovog sajta?26.09.2006. u 01:26 - pre 213 meseci
e vidi, zaobisao sam co.sr jer sam kupio domen .org, i co.sr mi je bio samo privremena varijanta.
pa ja na sajtu ne nudim nikakve usluge vec ga korisim kako licnu web prezentaciju koja ce pokazati nesto o meni (npr. moje fotografije, biografiju, portfolio, kontakte), mislim da sam dovoljno rekoa o sebi na sajtu prem da ga jos nisam zavrsio.
Inace da, kad sam spomenuo firewall naravno da sam mislio na popup blockere u istim.
Pozdrav i hvala na komentarima.
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Hoce li bilo koji firewall uticati na prikaz ovog sajta?26.09.2006. u 07:52 - pre 213 meseci
Citat:
ducka: Inace da, kad sam spomenuo firewall naravno da sam mislio na popup blockere u istim.

Firewall je firewall a popup blocker je popup blocker.
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.eunet.yu.



+73 Profil

icon Re: Hoce li bilo koji firewall uticati na prikaz ovog sajta?26.09.2006. u 16:27 - pre 213 meseci
Danas je tesko odvojiti jedno od drugog, pa kad neko smisli da firewall treba nesto da ima onda ubaci. I ja sam se nekad iznenadio kad sam na raznim racunarima vidjao jedan sajt razlicito izglede. Stvar je bila da je firewall (atguard konkretno) ubzravao prikaz ali na racun reklama, tako da baneri koji su imali na pocetku nesto tipa ads (reklame) su jednostavno izbacivani. Ima gomila takvih reci koje asociraju na reklame.

Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

vejin
a.k.a. NOVII
Apatin

Član broj: 36383
Poruke: 524
*.apalink.co.yu.

Sajt: zanimljiv.org


+22 Profil

icon Re: Hoce li bilo koji firewall uticati na prikaz ovog sajta?16.10.2006. u 15:31 - pre 213 meseci
U Outpostu firewallu se nalazi jedan dodatak koji blokira prikazivanje banera, a instalira se po defaltu. Jednostavno prosečni korisnici računara nevole ništa da siključuju jer nisu sigurni ni šta je to.

http://www.elitesecurity.org/t172717-0
dajte nam sve podatke i dajte nam slobodu odlučivanja
novii blog
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Hoce li bilo koji firewall uticati na prikaz ovog sajta?

[ Pregleda: 3390 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.