Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako podesiti najosnovnije i kako videti hot-spotove ??

[es] :: Wireless :: Kako podesiti najosnovnije i kako videti hot-spotove ??

[ Pregleda: 2441 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shonex
Beograd

Član broj: 5871
Poruke: 229
*.adsl.static.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Kako podesiti najosnovnije i kako videti hot-spotove ??08.09.2006. u 12:08 - pre 214 meseci
Pokusavam da nadjem bilo kakve podatke kako poceti od nule, ali svugde se pretpostavlja da je covek nadomak doktorata na temu wireless-a :) Imam potpuno nepoznat AP Symbol T4121 http://legacy.symbol.com/products/wireless/ap4121.html i zanimaju me dve dve stvari. Prva je kako da podesim njegove IP parametre i parametre PC-ja pod XP-om na koji ce se isti preko 10Mb-nog LAN-a povezati (IP adrese, gateway-i, sta s cim treba uklopiti ?). Drugo, kada to najosnovnije podesim, kako da proverim da li AP (pretpostavljam sada u svojstvu klijenta) vidi neki Hot spot (provajderi, bgwireless i sl.) ?

Ajde ako neko ima ideju kako da se maknem sa mrtve tacke, unapred zahvaljujem !!

Nenad
 
Odgovor na temu

mirom83
L.A.

Član broj: 116705
Poruke: 8
213.137.99.*



Profil

icon Re: Kako podesiti najosnovnije i kako videti hot-spotove ??10.10.2006. u 14:37 - pre 213 meseci
Lenjiost je ubila macku!!!
pre 3 meseca ni ja nisam znao ni W od wirelessa, ali gomile foruma i sati guglanja dace ti sve odgovre potrebne da se mrdnes sa mrtve tacke.
A ko ce sve ovo da plati...
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Kako podesiti najosnovnije i kako videti hot-spotove ??

[ Pregleda: 2441 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.