Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?

elitemadzone.org :: MadZone :: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 29869 | Odgovora: 83 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tox master
RS

Član broj: 57200
Poruke: 2706
87.250.122.*



+122 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?27.12.2006. u 16:47 - pre 211 meseci
tipican nacin kako ljudi na ovim prostorima razmisljaju i postupaju.
samo je bitno da se nesto dobije dzaba a nikome nije stalo do toga da odbije takvo bacanje prasine u oci (kao detetu kad se da bombona da ne place) i da se ide malo dalje sa takvim stvarima u cilju poboljsanja opsteg kvaliteta prehrambene robe (a i drugih stvari) i zastite potrosaca.
dok ovako budemo razmisljali jescemo i picemo sve i svasta i jos cemo se cuditi zasto je sve vise ljudi bolesno a nemaju pojma od cega.

ovo je moje licno misljenje i mislim da ce se mnogi sloziti samnom iako bi velika vecina nas postupila isto tako.
i ja bi licno pre prihvatio izvesnu kolicinu nekih prozivoda za dzabaka nego da se zezam sa inspekcijama i sudovima u cilju opsteg dobra a da krajnji ishod takvog postupka uopste nije siguran da ce biti povoljan po potrosaca.

za ovakvu situaciju su krivi i ljudi na ovim prostorima uopste ali je kriva i drzava koja nema dovoljno funkcionalne institucije koje bi ovakve pojave kontrolisala malo bolje nego sto sad rade pa se ovakve stvari smatraju za normalne.

pozdrav

@hakinen
a bolje je da postavis slike,mozda vidi neko iz knjaza pa ces dobiti vise (necega) da ne bi isao i po drugim forumima i postavljao slike.
njima je cilj da sto manje ljudi zna za to a to sto nisi postavio slike neznaci nista posto je dovoljno sto si rekao za to.
daj bre postavi slike da vidimo kako to izgleda,mozda dobijes sleper soka (kao u onoj reklami za knjaz).
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?27.12.2006. u 21:35 - pre 211 meseci
Necu postaviti slike( ako postavim slike, onda bi steta vec bila nacinjena pa cu dobiti mucak ), a slike sam poslao u knjaz tako da su oni tamo upoznati vec sa situacijom!!!

Slazem se ja prijatelju sa tobom, da treba da se prijavi inspekciji pa u novine, medije, al sta ja dobijam nista, izgubio sam i sok, i vreme, i imam dosta cimanja, zbog cega??? Opsteg dobra, jel to postoji? Budimo realni, bolje je da dobijem nesto nego nista :D

ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Član broj: 57200
Poruke: 2706
87.250.122.*



+122 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?27.12.2006. u 22:22 - pre 211 meseci
e upravo zbog takvog razmisljanja i ima mnogo takvih slucajeva da ljudi nalaze u hrani i zive i nezive predmete a ko zna koliko toga se pojede a i ne zna se.
a ako svi budemo ovako postupali nkad se to nece ni promeniti jer ce u svim takvim fabrikama znati da i ako se desi takav slucaj oni to resiti sa nekoliko flasa soka cija je vrednost mizerna i njima ne znaci nista a ni potrosacu ne znaci nista ali kao sto rekoh kod nas je glavno da je dzaba a nema veze sto to nema nikakvu vrednost.

meni kada bi se vec desilo nesto slicno postupio bih kao ti kada bi imao neku malo vecu korist a ne par flasa soka koliko ces pretpostavljam dobiti.

ajde bas nam javi ovde sta si dobio i koliko kada dobijes "zadovoljenje" od nase priznate firme!


pozdrav
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?27.12.2006. u 23:43 - pre 211 meseci
Pa necu se sigurno zadovoljiti sa par flasa soka, bicu zadovoljan sa nekoliko paketa soka i guarane :D
Videcemo sutra ako ima nekih novosti javljam, posto je stric poslao jos jedan "preteci" mail :D
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?28.12.2006. u 12:37 - pre 211 meseci
Dobio sam 5 paketa sokova, ja sam zadovoljan :D


[Ovu poruku je menjao hakinen dana 28.12.2006. u 13:52 GMT+1]
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
212.200.179.*

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?28.12.2006. u 12:45 - pre 211 meseci
Posteno...
nije realno ocekivati da ti uplate 300 000 evra,kao sto ce se sad mnogi javiti i reci da njih niko ne moze da kupi za par sokova...
Pokazali su odredjen stepen odgovornosti i nivo poslovne kulture.
Takve poteze treba pozdravljati.
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?28.12.2006. u 13:21 - pre 211 meseci
Citat:
hakinen: Dobio sam 5 paketa sokova, ja sam zadovoljan

Pa dobro si prosao, nisam ni sumnjao da je knjaz nepostena firma...nego sto uze sve iste sokove?
I daj opisi taj susret, kako su reagovali kad si im pokazao flasu?

A sad mozes i "one" slike da okacis
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Član broj: 57200
Poruke: 2706
87.250.122.*



+122 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?28.12.2006. u 15:44 - pre 210 meseci
ma bitno je da si ti zadovoljan i da ces imati sta da pijes za novu godinu!
a sto rece bakara trebao si da bar iskamcis razlicite vrste sokova.

ps : pogledaj kad budes pio te sokove da nece biti cudnog ukusa ili da nece biti kakvih stranih dijelova u flasi!
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?28.12.2006. u 16:44 - pre 210 meseci
Susret je bio skroz zanimljiv, baja ima 30-40 godina a ima glas kao neki 20-setogodisnjak, uplasili su se od kuceta pa su jedva hteli da udju, nisu imali druge sokove pa sam morao da prihvatim ovde ( dobro je da su crni, inace zute bi im vratio ), i najaca fora je na kraju dali meni one sokove sve lepo uneli sami u kujnicu ( mesto skladistenja ), i ja njima dajem flasu kad oni meni pa gde je ovde metalni novac, ja pitam kakav metalni novac, ja sam prijavio budjavi medaljon, a oni pa dobro znaci pomesali smo te, onda je onaj sledeci!!
tako da sve u svemu posto nisam potpisao nikakav ugovor da moram da cutim o ovome slede slike, a i klipic 3gp:


ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
212.200.177.*



+165 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?28.12.2006. u 19:10 - pre 210 meseci
Da li tužiti ???
Pošto ne želim da pokrećem novu temu trudiću se ukratko da pojasnim..nije ni keks ni kola već račun/profaktura...

Lice koje radi u firmi "A" je posredovalo u kupovini neke robe(*tajnost,lica i robe*),bez znanja mog i moje firme, dalo je podatke od moje firme pib,adresu,br računa itd.. firmi "B" kod kog je kupilo/nabavilo robu...
Lice "C" koje neradi u mojoj firmi,nema nikako ovlašćenje od moje firme(prvi put čujem)je preuzelo robu i podpisalo...
Sada firma "B" mene hoće da tereti za neizmirenje računa...kog nisam ja podpisao,pečatirao niti imam kakve veze sa istim!!!
I stalno mi stižu računi/profakture uz pismenu pretnju da će pokrenuti postupak ako neizmirim u tom i tom roku...naznačenom..

Igrom slučaja saznao sam ko je posredovao i dao podatke moje i moje firme...jer sam u frmi "A" nešto pre godinu dana kupovao...znači podatci su moji zloupotrebljeni za stvaranje neke dobiti/koristi...iako su podaci firmi od javnog značaja...svima dostupni!!!

Prostije rečeno/ovakav redosled:
Lice "C" koje nema račun(verovatno radi na crnjaka) trebalo je neku robu određenu,pojavilo se lice "A" koje verovatno sa njim sarađuje i nabavilo robu kod firme "B"(verovatno se znaju) i dali su sve podatke od moje fime....uz obećanje njihovo verovatno da će oni tu nešto "smuvati"..platiti preko mene....a da mene niko o ničemu nije obavestio niti bi ja na to pristao...nisam lud!!!
A sad je đavo odneo "šalu"(čitaj prevaru), pa će verovatno morati sve/svi na SUD.
I moje pitanje glasi:
-Koja su moja prava,ts. mogu li tužiti lica/firme "A,B,C" za kojekakve malverzacije,pranje novca,rad na crno,zloupotrebu podataka...
I "pravno"rečeno za šta oni u ovom sporu mogu da odgovaraju..naravno ako budu osuđeni!!!
Jer je očigledno da ja tu robu nisam;nabavljao(nikad),nisam ništa podpisao,pečatirao sklapao ugovore.Račun je došao na adresu kancelarije firme sa podpisom neovlašćenog lica da je ponavljam robu preuzelo!!!
........kunem se ništa nikad!!!


 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?28.12.2006. u 19:54 - pre 210 meseci
@deki77
Nisam bas siguran da si na pravo mesto postavio pitanje...

Sve je malo konfuzno napisano ali koliko shvatam u pitanju je falsifikovanje potpisa i pecata. Verujem da je taj ko je to uradio jako blizak tebi i tvojoj firmi, i sad to tebi pravi veliki problem jer je u stvari zaduzena tvoja firma tj. ti, i ako ti sa tim nemas nista. Moje misljenje je da ce sve ovo neminovno da dovede do policijske istrage jer je ucinjeno falsifikovanje, a zatim ce morati ici na sud da bi se dokazala tvoja ne-umesanost...
Tu verovatno nije placen ni PDV na tu robu, pa to celu situaciju cini jos tezom...

Moj savet ti je da sto pre peres ruke od toga i prijavis sve policiji, jer ako te budu nagazili ovi iz privrednog kriminala tesko ces objasniti da si ti prevaren, a do toga ce neminovno doci...

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
212.200.178.*



+165 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?28.12.2006. u 20:17 - pre 210 meseci
Citat:
bakara: @deki77
Nisam bas siguran da si na pravo mesto postavio pitanje...

Sve je malo konfuzno napisano ali koliko shvatam u pitanju je falsifikovanje potpisa i pecata. Verujem da je taj ko je to uradio jako blizak tebi i tvojoj firmi, i sad to tebi pravi veliki problem jer je u stvari zaduzena tvoja firma tj. ti, i ako ti sa tim nemas nista. Moje misljenje je da ce sve ovo neminovno da dovede do policijske istrage jer je ucinjeno falsifikovanje, a zatim ce morati ici na sud da bi se dokazala tvoja ne-umesanost...
Tu verovatno nije placen ni PDV na tu robu, pa to celu situaciju cini jos tezom...

Moj savet ti je da sto pre peres ruke od toga i prijavis sve policiji, jer ako te budu nagazili ovi iz privrednog kriminala tesko ces objasniti da si ti prevaren, a do toga ce neminovno doci...

Citat:
bakara: @deki77
Nisam bas siguran da si na pravo mesto postavio pitanje...

Nisam hteo da postavljam nove teme .....jednostavno...

Citat:
bakara:
Sve je malo konfuzno napisano ali koliko shvatam u pitanju je falsifikovanje potpisa i pecata. Verujem da je taj ko je to uradio jako blizak tebi i tvojoj firmi, i sad to tebi pravi veliki problem jer je u stvari zaduzena tvoja firma tj. ti, i ako ti sa tim nemas nista. Moje misljenje je da ce sve ovo neminovno da dovede do policijske istrage jer je ucinjeno falsifikovanje, a zatim ce morati ici na sud da bi se dokazala tvoja ne-umesanost...
Tu verovatno nije placen ni PDV na tu robu, pa to celu situaciju cini jos tezom...

Pazi brate...
Ništa nije falsifikovano..potpis je od lica meni nepoznatog(ime i Prezime),koji nema ovlašćenje za to,a pečat moje firme nigde nije udaren...(jeste malo konfuzno objašnjeno..)
Jednostavnije:
ja tebi bakara pošaljem profakturu(na adresu tvoje firme sa tvojim podatcima..koje je mi je dalo meni blisko...a ne tebi..lice) za x robu,za x dinare,za šta ti nemaš blage veze,robu je preuzelo lice i podpisalo koje nepoznaješ,niti šta ti imaš veze sa svim ovim..
kasnije te teretim za izmirenje tog računa račun!!!
jeli sada jasnije!!

 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?28.12.2006. u 20:22 - pre 210 meseci
Koliko ja shvatam ako nema pecata tvoje firme i ako neodgovara potpis ( valjda mora potpis da bude deponovan u banci da bi mogao da potpises neku fakturu ) onda je ocigledno da je u pitanju falsifikat, pa ti lepo u policiju sto ti savetuje bakara, ja bi isto prijavio!!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
212.200.177.*



+165 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?28.12.2006. u 21:14 - pre 210 meseci
Citat:
hakinen: Koliko ja shvatam ako nema pecata tvoje firme i ako neodgovara potpis ( valjda mora potpis da bude deponovan u banci da bi mogao da potpises neku fakturu ) onda je ocigledno da je u pitanju falsifikat, pa ti lepo u policiju sto ti savetuje bakara, ja bi isto prijavio!!

da neširimo postove...
podpis je od nepoznatog lica...nije od lica koje ima deponovan potpis..već se čovek podpisao sa svojim imenom i prezimenom...nama nepoznat!!!
A tužba...šta predlažete!!!

 
Odgovor na temu

tox master
RS

Član broj: 57200
Poruke: 2706
87.250.122.*



+122 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?28.12.2006. u 21:50 - pre 210 meseci
nisam ni ja bas ovo shvatio najbolje ali iz tvoje price zakljucujem da ta osoba koja trazi od tebe da naplati nema ni tvoj racun sa pecatom ni potpis ovlastene osobe pa samim tim nema nikakvog razloga da to trazi od tebe.
ne znam kako zakon gleda na to ali nema nikakve logike da ti mogu nesto da smeste.
to je isto kao da ja zaustavim nekog na ulici i pokazem mu neki bezveze racun koji sam sam napisao i trazim od njega da plati samo zato sto sam njegovo ime stavio na racun.

a moguce da nisam dobro shvatio ovu situaciju...?

@hakinen
Citat:
...i ja njima dajem flasu kad oni meni pa gde je ovde metalni novac, ja pitam kakav metalni novac, ja sam prijavio budjavi medaljon, a oni pa dobro znaci pomesali smo te, onda je onaj sledeci!!
ovo je dobro!!!
toliko toga bih imao da kazem na ovo ali nema smisla!
ti likovi sto su bili kod tebe su sigurno posebna ekipa koja raznosi "mito" ljudima koji nadju kojekakve predmete u njihovim sokovima.

a ja se secam pre nekoliko godina kada je zena kupila neki sok u staklenoj flasi (neki lokalni prozivodjac) i u flasi nasla nekoliko mrtvih (naravno ) punoglavaca!a nije se moglo videti dok nije pocela da sipa sok u casu posto je bila kola u pitanju.
a sta mislite kako je kad sipate sok u casu i odjednom cujete da je nesto "bucnulo" i vidite da je to ustvari punoglavac!
zena je poludela i ....otisla u prodavnicu da joj daju drugu flasu istog soka!
mislim...vrh!

pozdrav

ps:nemojte nikad da pijete nista direktno iz flase,ko zna sta se nalazi u mracnim dubinama kole i ostalih pica!
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
212.200.177.*



+165 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?28.12.2006. u 22:41 - pre 210 meseci
Citat:
tox master: nisam ni ja bas ovo shvatio najbolje ali iz tvoje price zakljucujem da ta osoba koja trazi od tebe da naplati nema ni tvoj racun sa pecatom ni potpis ovlastene osobe pa samim tim nema nikakvog razloga da to trazi od tebe.
ne znam kako zakon gleda na to ali nema nikakve logike da ti mogu nesto da smeste.
to je isto kao da ja zaustavim nekog na ulici i pokazem mu neki bezveze racun koji sam sam napisao i trazim od njega da plati samo zato sto sam njegovo ime stavio na racun.

Baš tako...

 
Odgovor na temu

tox master
RS

Član broj: 57200
Poruke: 2706
87.250.122.*



+122 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?29.12.2006. u 00:57 - pre 210 meseci
e ako je to za sud onda stvarno ne znam...
mislim ok ako te vec tuzi taj neki lik za tu glupost ali ako budes imao problema sa objasnjavanjem da nemas veze sa tim na sudu onda nam je sudstvo stvarno na niskom nivou.

pozdrav
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?29.12.2006. u 15:56 - pre 210 meseci
@deki77
Mislim da je za sada najbolje da ostvaris dobar kontakt sa nekim u firmi kojoj si "duzan", jer tu postoji odgovorno lice, najcesce je neki od komercijalista i verujem da je taj komercijalista namerno namestio tu prodaju. Komercijalisti to znaju da urade ako im je gazda ili firma ostala duzna!
Znaci kontaktiraj super vizora u toj firmi, da pronadje koji komercijalista je prodao robu, i onda cete doci do toga zasto je i kako je prodata roba bez pecata i potpisa, a obecaj im i policiju da bi te ozbiljnije shvatili... (pretpostavljam da je menica u pitanju, ili tako nesto?)
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dial.cpe.InfoSky.Net.



+370 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?30.12.2006. u 06:57 - pre 210 meseci
Da se vratim na temu. otvorim juce neki keks "Fiesta", lepo pise: punjen kakao kremom, kad unutra nije kakao krem, nego onaj beli, vanila, limun, sta god da je, nije kakao da j... oca.
 
Odgovor na temu

dekibre
Dejan Mladenovic
Oslo, Norveska

Član broj: 21820
Poruke: 246
82.208.195.*

Sajt: dekibre.on.w802.net/index..


+4 Profil

icon Re: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?31.12.2006. u 04:36 - pre 210 meseci
Pravo je po meni u nasem drustvu ubedljivo najslabija karika, tako da se nadas da ces tuzbom dobiti neku veliku novcanu nadoknadu ja bih rekao zaboravi, prosto neverujem.

Ja sam radio skoro dve i po godine u konditorskoj industriji tako da sam se nagledao i naslusao mnogih slicnih situacija. Postoji dosta stvari koje su vidljive golim okom na samim proizvodima ali postoji i stvari koje nisu vidljive i tako ocigledne. Neko je pomenuo dodavanje nekih aditiva koji nisu bas najbolji za ljudsku upotrebu, verovatno ima i toga sto najbolje znaju tehnolozi, ali ima i stvari na koje sami proizvodjaci nemogu ili nece da uticu, gotovo da je javna tajna medju svim proizvodjacima hrane koji koriste secer da se kod nas gotovo ne moze naci na trzistu domaci secer a da nema metalnih opiljaka ili brasno a da je odgovarajuce vlaznosti pre svega, a da nepricamo o neto kolicini proizvoda koju sadrzi jedna kutija nekog proizvoda ili recimo velicini jednog keksa koju proizvodjac mora da deklarise svojim kupcima, naravno na zapadu nisu lenji pa proveravaju te deklaracije i to je jednostavan nacin da vas eliminisu sa njihovog trzista sto nasi "vanserijski" talentovani pojedinci medju tehnolozima i laborantima zataskavaju kako bi sacuvali sopstvenu kozu. Sad vi sracunajte koliko se "ustedi=ukrade" ako napravite keks 1mm manjeg precnika nego sto je deklarisani minimum pa sve to na hiljade tona godisnje proizvodnje. Kao kad napravis auto put Beograd-Zagreb ali 5cm uzi nego sto je projektom predvidjeno. A da nepricamo o obmani konzumatora sa ambalazama na kojima ima slika recimo voca a sastojak nije voce nego aroma tog voca, sto je recimo strogo zabranjeno u EU a od skoro i u Hrvatskoj.

Sto se tice ISO i HACCP standarda to je tek uglavnom jedna velika sarena laza koja uglavnom sluzi za stvaranje karijera pojedinaca, dobijanja odlicnih honorara pojedinih tzv. savetnika konsultanskih kuca i pravljenja posrednih poslova od strane istih, a da nepricamo o deviznim honorarima stranih sertifikacionih komisija gde se sertifikat bez salasa i tamburasa, zute ose, kajmaka i ko zna jos cega tesko dobija. Sve bi ovo gore navedeno za sertifikate i moglo da se u dobrom slucaju razume jer nema poslovanja sa strancima bez njih ali onda naravno stupa na scenu nasa "odlicna" primena u praksi koja se proverava ne retkim slucajevima pronalazenja onih sastojaka koji nebi trebali da se nalaze u proizvodima (bar ih proizvodjaci nisu deklarisali?!) sto u kombinaciji sa nikakvim pravnim poredkom stvara porazavajucu kombinaciju za konzumatore.

Pa da se podsetimo life-motiva iz filma Bure baruta: "Da smo mi živi i zdravi!"
You can fool some people sometimes,
But you can't fool all the people all the time. (Bob Marley)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Dlaka u Banini keksu! Da li vredi tuziti?

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 29869 | Odgovora: 83 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.